| 1 | Verano / (the) Essence J's / Pre Roll / Guerilla Grape - Indica Hybrid / 10 Pack / 5G Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $39 | $7.80/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Garden Greens / Pete's Farmstand / Pre Roll / Sammy Suplex - Hybrid / 1 Pack / 1G Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Spritzer | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Swift Lifts | Facetz | Joint | 1g | gram | $11.20 | $11.20/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Glass Meadows / PreRoll King Of Jersey / Pork Roll / The Hive - Indica / 1Pk / 1G Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pork Rollz - (1pk) - 1g Joint - Cookies N Chem | gram | $12 | $12/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Swift Lifts | Casey Jones | Minis | 0.35g each | 10pk | eighth · 10-pack | $44 | $12.57/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Swift Lifts | PCG Runtz | Minis | 0.35g each | 10pk | eighth · 10-pack | $44 | $12.57/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Tonys / Pre Roll / Toll Booth - Sativa / 1pk / 1G Pre-rolls | gram | $12.60 | $12.60/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Sun Extractions / Space Ranger / Space Walker / Prerolls / Terp-Blasted / Meteor Melon X Solstice... Pre-rolls | 1.4 g | $18 | $12.86/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Sun Extractions / Space Ranger / Space Walker / Prerolls / Terp-Blasted / Baja Blaster X Underdog... Pre-rolls | 1.4 g | $18 | $12.86/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Sun Extractions / Space Ranger / Space Walker / Prerolls / Terp-Blasted / Peach Stardust X Sunset... Pre-rolls | 1.4 g | $18 | $12.86/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Glass Meadows / PreRoll King Of Jersey / Jersey Joints / Pre Roll / Valley Chem - Sativa / 5Pk / ... Pre-rolls | eighth · 5-pack | $45 | $12.86/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Glass Meadows / PreRoll King Of Jersey / Jersey Joints / Pre Roll / Slurricane - Indica / 5Pk / 3.5G Pre-rolls | eighth · 5-pack | $45 | $12.86/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Verano / (the) Essence J's / Pre Roll / Ghost Milk - Indica / 5 Pack / 2.5G Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $34 | $13.60/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Verano / (the) Essence J's / Pre Roll / The Soap - Sativa Hybrid / 5 Pack / 2.5G Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $34 | $13.60/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Greenjoy / Hight / PreRoll / Pineapple Donut - Sativa / 5 Pack / 2.5G Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $36 | $14.40/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Greenjoy / Hight / PreRoll / Peach Crescendo - Indica / 5 Pack / 2.5G Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $36 | $14.40/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Garden Greens / Pre Roll / Chem 51 - Indica Hybrid / 5 Pack / 2.5G Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $36 | $14.40/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Garden Greens / Pre Roll / Deep Breath - Hybrid / 5 Pack / 2.5G Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $36 | $14.40/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Miss Grass / All Times / Minis / Sour Chocolate Diesel - Hybrid / 5pk / 2G Pre-rolls | 2 g · 5-pack | $30 | $15/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Miss Grass / Fast Times / Minis / Gelato Gelonade - Sativa / 5pk / 2G Pre-rolls | 2 g · 5-pack | $30 | $15/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Miss Grass / Quiet Times / Minis / Dosidos OG - Indica / 5pk / 2G Pre-rolls | 2 g · 5-pack | $30 | $15/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Garden Greens / Pre Roll / Fruit Stand - Sative Hybrid / 2 Pack / 1G Pre-rolls | gram · 2-pack | $16 | $16/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Sun Extractions / Woodstock / Pre-Roll / OG Haze - Indica / 2 Pack / 1G Pre-rolls | gram · 2-pack | $16 | $16/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Sun Extractions / Woodstock / PreRoll / A1 - Sativa / 2 Pack / 1G Pre-rolls | gram · 2-pack | $16 | $16/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Garden Greens / Pre Roll / Deep Breath - Hybrid / 2 Pack / 1G Pre-rolls | gram · 2-pack | $16 | $16/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Lavender Sunset | Joints | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $16 | $16/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Strawberry Candy | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $18 | $18/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Greenjoy / Hight / Pre-roll / Pineapple Donut - Sativa / 2 Pack / 1G Pre-rolls | gram · 2-pack | $18 | $18/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Greenjoy / Hight / PreRoll / Peach Crescendo - Indica / 2 Pack / 1G Pre-rolls | gram · 2-pack | $18 | $18/g | Spot 23 Dispensary Newfoundland · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |