Cheapest weed in North Plainfield, NJ
384 North Plainfield menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New Jersey city: cheapest weed in New Jersey
Cheapest flower in North Plainfield
See all flower prices →Cheapest right now: Yeti 1oz Flower Dante's Inferno at Good Karma Dispensary — $102.75 ($3.67 per gram) · 181 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Yeti 1oz Flower Dante's Inferno Yeti · Flower | each | $102.75$13725% off | $3.67/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | GORILLA CHEM OG 28G SIMPLY HERB Flower | each | $131.25$17525% off | $4.69/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | CITRUS SOUR 28G FLOWER Flower | each | $131.25$17525% off | $4.69/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pineapple Fruz | 28g Flower | each | $135$18025% off | $4.82/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | RUNTZ 28G | FLOWER Flower | each | $135$18025% off | $4.82/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | PERMANENT MARKER 28G | FLOWER Flower | each | $135$18025% off | $4.82/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | DULCE DE UVA PRE-PACK MIXED BUDS 28G FLOWER Flower | each | $135$18025% off | $4.82/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find | Diesel Bites | Big Buds | 28g Find · Flower | each | $143.50$20530% off | $5.13/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in North Plainfield
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Experience the creamy, dessert-inspired profile of &Shine's Gogurtz Select Grind 7g. This balance... at Good Karma Dispensary — $90 ($12.86 per gram) · 194 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Experience the creamy, dessert-inspired profile of &Shine's Gogurtz Select Grind 7g. This balance... Vape Pens | each | $90$12025% off | $12.86/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pyramid | Rocket Pop | Burst Disposable | 1g Pyramid · Vape Pens | each | $27$4540% off | $27/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pyramid | Blueberry | Burst Disposable | 1g Pyramid · Vape Pens | each | $27$4540% off | $27/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Tiger's Blood | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $28$4030% off | $28/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Blue Zushi | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $28$4030% off | $28/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | OG Kush | CHILL Cartridge | 1g Timeless Vapes · Vape Pens | each | $28$4030% off | $28/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gelato #33 | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $28$4030% off | $28/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | 95 COOKIES 2G | FULL SPECTRUM | LIVE DISPOSABLE Vape Pens | each | $56$8030% off | $28/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in North Plainfield
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: &Shine | Bananaconda | Pre-Roll | 1g at Good Karma Dispensary — $12 ($12 per gram) · 9 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | &Shine | Bananaconda | Pre-Roll | 1g &SHINE · Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Tiramisu Teeth Reserve Stix [1g] Verano · Pre-rolls | each | $12$1625% off | $12/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Lemon Drip | Joint | 1g Dogwalkers · Pre-rolls | each | $12$1625% off | $12/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | &Shine | Blue Zashimi | Pre-Roll | 1g &SHINE · Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Animal Face 1.75g Pre-Roll 5 Pack Dogwalkers · Pre-rolls | each · 5-pack | $27$3625% off | $15.43/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Animal Scout Mini Dog | Minis | 0.35g each | 5pk Dogwalkers · Pre-rolls | each · 5-pack | $27.75$3725% off | $15.86/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | 710 Labs The Rucker #1 Preroll 1g 710 Labs · Pre-rolls | each | $18 | $18/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Glitter Bomb | Minis | 0.25g Kind Tree · Pre-rolls | each | $5 | $20/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
North Plainfield flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in North Plainfield →Discounted items across North Plainfield menus, newest first.
Best dispensaries in North Plainfield →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank pre-rolls (9 items at 1 store) in North Plainfield — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.