Cheapest flower in North Plainfield, NJ
Cheapest right now: Yeti 1oz Flower Dante's Inferno at Good Karma Dispensary — $102.75 ($3.67 per gram)
181 comparable flower listings at 1 North Plainfield dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every New Jersey city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Yeti 1oz Flower Dante's Inferno Yeti · Flower | each | $102.75$13725% off | $3.67/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | GORILLA CHEM OG 28G SIMPLY HERB Flower | each | $131.25$17525% off | $4.69/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | CITRUS SOUR 28G FLOWER Flower | each | $131.25$17525% off | $4.69/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pineapple Fruz | 28g Flower | each | $135$18025% off | $4.82/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | RUNTZ 28G | FLOWER Flower | each | $135$18025% off | $4.82/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | PERMANENT MARKER 28G | FLOWER Flower | each | $135$18025% off | $4.82/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | DULCE DE UVA PRE-PACK MIXED BUDS 28G FLOWER Flower | each | $135$18025% off | $4.82/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find | Diesel Bites | Big Buds | 28g Find · Flower | each | $143.50$20530% off | $5.13/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | MINT GRANITA 28G SMALLS GLASS MEADOWS Flower | each | $146.25$19525% off | $5.22/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | CREAMSICLE SUNSET 14G (MIXED BUDS FLOWER) Flower | each | $75$15050% off | $5.36/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Chem Scout '87 Mixed Buds 14g Good Green · Flower | each | $75$15050% off | $5.36/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Puck Mixed Buds 14g Good Green · Flower | each | $75$15050% off | $5.36/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Cereal Milk Mixed Buds 14g Good Green · Flower | each | $75$15050% off | $5.36/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Lemon Drip Mixed Buds 14g Good Green · Flower | each | $75$15050% off | $5.36/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Rose Gold Runtz Mixed Buds 14g Good Green · Flower | each | $75$15050% off | $5.36/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Tangerine Haze Mixed Buds 14g Good Green · Flower | each | $75$15050% off | $5.36/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Frozen Margarita Mixed Buds 14g Good Green · Flower | each | $75$15050% off | $5.36/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | DURBAN Z 28G MIXED BUDS Flower | each | $150$20025% off | $5.36/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | WHITE DURBAN 28G (MIXED BUDS) Flower | each | $150$20025% off | $5.36/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | BLUE DREAMISH 28G | FLOWER Flower | each | $161.25$21525% off | $5.76/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | project pancakes | Smalls | 28g LEGEND · Flower | each | $161.25$21525% off | $5.76/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | WHITE RUNTZ 14G | FLOWER Flower | each | $90$12025% off | $6.43/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | MOTORBREATH 14G | FLOWER Flower | each | $90$12025% off | $6.43/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Super Lemon G | 14g Flower | each | $90$12025% off | $6.43/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | BLUEBERRY MUFFINS 14G | FLOWER Flower | each | $90$12025% off | $6.43/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | TAFFY TWIST PRE-PACK MIXED BUDS 14G FLOWER Flower | each | $90$12025% off | $6.43/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | BANANACONDA PRE-PACK MIXED BUDS 14G FLOWER Flower | each | $90$12025% off | $6.43/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | GOGURTZ PRE-PACK MIXED 14G FLOWER Flower | each | $90$12025% off | $6.43/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | GUAVA JAM 14 GRAMS FLOWER BY SAVVY Flower | each | $90$12025% off | $6.43/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Savvy | Shotgun Wedding | Big Buds | 14g Savvy · Flower | each | $90$12025% off | $6.43/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Pineapple Fruz | Smalls | 14g Flower | each | $90$12025% off | $6.43/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | FIND PREPACK MIXED BUDS B.A.M 14G | FLOWER Flower | each | $95.90$13730% off | $6.85/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Cookies | Cheetah Piss | Big Buds | 14g Flower | each | $97.50$13025% off | $6.96/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Sour Diesel Flower 3.5g Good Green · Flower | each | $25$3017% off | $7.14/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Fantasy Melonz Flower 3.5g Good Green · Flower | each | $25$3017% off | $7.14/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Kush Mountains Flower 3.5g Good Green · Flower | each | $25$3017% off | $7.14/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Cereal Milk Mixed Buds 3.5g Good Green · Flower | each | $25$3017% off | $7.14/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Chem Scout '87 Mixed Buds 3.5g Good Green · Flower | each | $25$3017% off | $7.14/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Rose Gold Runtz Mixed Buds 3.5g Good Green · Flower | each | $25$3017% off | $7.14/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Street Songs | Big Buds | 3.5g Fresh · Flower | each | $25$3017% off | $7.14/g | Good Karma Dispensary North Plainfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How North Plainfield flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical North Plainfield price: $9.86 per gram (middle of $5.36–$13.50). That works out to about $34.51 an eighth.
- 93.8% of priced flower listings in North Plainfield publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More North Plainfield price data: cheapest weed in North Plainfield, cheap ounces, North Plainfield flower price index, North Plainfield deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.