Cheapest weed in Saddle Brook, NJ
388 Saddle Brook menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New Jersey city: cheapest weed in New Jersey
Cheapest flower in Saddle Brook
See all flower prices →Cheapest right now: Banana Cake #20 | Ground | 28g at Nirvana Dispensary Saddle Brook — $75 ($2.68 per gram) · 387 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Banana Cake #20 | Ground | 28g Flower | each | $75$12038% off | $2.68/g | Nirvana Dispensary Saddle Brook Saddle Brook · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Permanent Power #9 | Ground | 28g Goodies · Flower | each | $75$15050% off | $2.68/g | Nirvana Dispensary Saddle Brook Saddle Brook · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | BERRY MEDLEY | 28G | MIXED BUDS Flower | each | $90$18050% off | $3.21/g | Nirvana Dispensary Saddle Brook Saddle Brook · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | CHERBERT | 28G | GROUND FLOWER Flower | each | $90$12025% off | $3.21/g | Nirvana Dispensary Saddle Brook Saddle Brook · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | KARAMEL KUTTHROAT | 28G | GROUND FLOWER Flower | each | $97.50$13025% off | $3.48/g | Nirvana Dispensary Saddle Brook Saddle Brook · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Underdog | Ground | 28g Flower | each | $101.25$13525% off | $3.62/g | Nirvana Dispensary Saddle Brook Saddle Brook · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Animal Cookies X Wedding Cake | Ground | 28g Flower | each | $101.25$13525% off | $3.62/g | Nirvana Dispensary Saddle Brook Saddle Brook · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sun Cake | Ground | 28g Flower | each | $101.25$13525% off | $3.62/g | Nirvana Dispensary Saddle Brook Saddle Brook · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Saddle Brook
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Koala Kush | Joints | 1.75g at Nirvana Dispensary Saddle Brook — $36 ($20.57 per gram) · 1 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Koala Kush | Joints | 1.75g Pre-rolls | each | $36$4520% off | $20.57/g | Nirvana Dispensary Saddle Brook Saddle Brook · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Saddle Brook flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Saddle Brook →Discounted items across Saddle Brook menus, newest first.
Best dispensaries in Saddle Brook →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank pre-rolls (1 items at 1 store) in Saddle Brook — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.