| 1 | Simply Herb | Lycheeberry Dream | Cartridge 1G | gram | $26$4035% off | $26/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Simply Herb | Dungeons & Dragonfruit | Cartridge 1G | gram | $26$4035% off | $26/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Simply Herb | Fruity Loops | Cartridge 1G | gram | $26$4035% off | $26/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | &Shine | Ice Cream Cake | Disposable Vape Pen | 2000mg | 2 g | $56.25$7525% off | $28.13/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | &Shine | Tropic Thunder | Disposable Vape Pen | 2000mg | 2 g | $56.25$7525% off | $28.13/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | &Shine | Strawberry Cough | Disposable Vape Pen | 2000mg | 2 g | $56.25$7525% off | $28.13/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | &Shine 2g Disposable - Northern Lights | 2 g | $56.25$7525% off | $28.13/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Arctic Berry | AiroX2 - Artisan Ice Series | 2g All-in-One | 2 g · 2-pack | $60$8025% off | $30/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Purple Lemonade | AiroX2 - Strain Series | 2g All-in-One | 2 g · 2-pack | $60$8025% off | $30/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | RELOAD - 2g CLASSIC - Mimosa | 2 g | $60$8025% off | $30/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Biscuits & Jam | Budder Cartridge | 1g | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | BRIQ 2 Flavor Series Papayahuasca 2g | 2 g | $67.50$9025% off | $33.75/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Formula X BRIQ All in One - Rocket Pop | 2 g | $67.50$9025% off | $33.75/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | BRIQ 2 Summer Series Ice Cream Cake 2g | 2 g | $67.50$9025% off | $33.75/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | BRIQ 2 Flavor Series Watermelon Ice 2g | 2 g | $67.50$9025% off | $33.75/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | BRIQ 2 Flavor Series Waffle Hut 2g | 2 g | $67.50$9025% off | $33.75/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | BRIQ 2 Flavor Series Unicorn Piss 2g | 2 g | $67.50$9025% off | $33.75/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | BRIQ 2 Flavor Series Raspberry Parfait 2g | 2 g | $67.50$9025% off | $33.75/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | BRIQ 2 Flavor Series Grape Ape 2g | 2 g | $67.50$9025% off | $33.75/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Bold Orange Cream | Disposable | 1g | gram | $35$5030% off | $35/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | (the) Essence | Bombsicle | Pods | 1g | gram | $35$5030% off | $35/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | (the) Essence | Super Lemon Haze | Pods | 1g | gram | $35$5030% off | $35/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | (the) Essence | Strawberry Cough | Pods | 1g | gram | $35$5030% off | $35/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | (the) Essence | Gelato | Pods | 1g | gram | $35$5030% off | $35/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | (the) Essence | Northern Lights | Pods | 1g | gram | $35$5030% off | $35/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Bold Rainbow Sherbert | Disposable | 1g | gram | $35$5030% off | $35/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Key Lime | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $71.25$9525% off | $35.63/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Elderflower | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $71.25$9525% off | $35.63/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | White Widow | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $71.25$9525% off | $35.63/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Red Headed Stranger | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $71.25$9525% off | $35.63/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Mandarin Orange | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $71.25$9525% off | $35.63/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Blackberry OG | 2G All In One Device | 2 g | $71.25$9525% off | $35.63/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Stonefruit | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $71.25$9525% off | $35.63/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Strawberry Cough | 2G All In One Device | 2 g | $71.25$9525% off | $35.63/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Watermelon Kush | 2G All In One Device | 2 g | $71.25$9525% off | $35.63/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | 2G (H) Apple Fritter - Cold Pressed - Live Rosin Terpenes – Disposable | 2 g | $75$10025% off | $37.50/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | BRIQ 2 Legacy Series King Louis XIII 2g | 2 g | $76.50$9015% off | $38.25/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | BRIQ 2 Legacy Series Ruby Red Diesel 2g | 2 g | $76.50$9015% off | $38.25/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | BRIQ 2 Flavor Series Misty Mint 2g | 2 g | $76.50$9015% off | $38.25/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | BRIQ 2 Flavor Series Pineapple Express 2g | 2 g | $76.50$9015% off | $38.25/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |