Cheapest weed in Willingboro, NJ
385 Willingboro menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New Jersey city: cheapest weed in New Jersey
Cheapest flower in Willingboro
See all flower prices →Cheapest right now: Green Lightning White Burgundy Flower 28g at Authorized Dealer Dispensary — $144 ($5.14 per gram) · 141 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Green Lightning White Burgundy Flower 28g Flower | ounce | $144$18020% off | $5.14/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Later Days Big League Choo Flower 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Green Lightning Yellow Subaru Mixed Nugs 28g Flower | ounce | $160$20020% off | $5.71/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sherb Cream Pie | Big Buds | 3.54g Flower | eighth | $22 | $6.29/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Kynd MAC 1 3.5g Flower | eighth | $22 | $6.29/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Zero Gravity | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $22 | $6.29/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Green Lightning Ice Cream Cake Flower 28g Flower | ounce | $176$22020% off | $6.29/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Green Lightning MUSK 1 Mixed Nugs 28g Flower | ounce | $176$22020% off | $6.29/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Willingboro
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Strike Banana Tang Disposable 2g at Authorized Dealer Dispensary — $60 ($30 per gram) · 223 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Strike Banana Tang Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Airo Tropical Chill Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $72$9020% off | $36/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Airo Bread and Butter | Liquid Diamonds Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $76$9520% off | $38/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Airo Gorilla Glue #4 | Liquid Diamonds Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $76$9520% off | $38/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Airo Arctic Berry Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $76$9520% off | $38/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Nuvata | Blueberry | Disposable | 1g Nuvata · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Nuvata Mind Dominant | Tangerine Disposable 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Nuvata Mind Balance | Tropical Disposable 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Willingboro
See all edibles prices →Cheapest right now: Grön THC Lemonade Mega Pearl - 100MG - 2pk at Authorized Dealer Dispensary — $16 ($16 per 100mg of THC) · 21 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Grön THC Lemonade Mega Pearl - 100MG - 2pk Grön Edibles · Edibles | each · 2-pack · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Beboe Raspberry Plum (Sweet Dreams) | 5:1 THC:CBG Gummies 100mg 10pk Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Breakwater 1:1 CBN:THC Blackberry Gummies 100mg 10pk Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $22.50$3025% off | $22.50/100mg THC | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Beboe Sparkling Pear | 1:1 THC:CBG | Gummies 100mg Edibles | each · 100mg THC | $25 | $25/100mg THC | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Boho Euphorics Pocket Spritz | Watermelon Oral Spray 100mg Edibles | each · 100mg THC | $25 | $25/100mg THC | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Boho Euphorics Pocket Spritz | Orange Oral Spray 100mg Edibles | each · 100mg THC | $25 | $25/100mg THC | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Boho Euphorics Pocket Spritz | Green Apple Oral Spray 100mg Edibles | each · 100mg THC | $25 | $25/100mg THC | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Boho Euphorics Pocket Spritz | Blue Raspberry Oral Spray 100mg Edibles | each · 100mg THC | $25 | $25/100mg THC | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Willingboro flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Willingboro →Discounted items across Willingboro menus, newest first.
Best dispensaries in Willingboro →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.