Cheapest flower in Willingboro, NJ
Cheapest right now: Green Lightning White Burgundy Flower 28g at Authorized Dealer Dispensary — $144 ($5.14 per gram)
141 comparable flower listings at 1 Willingboro dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every New Jersey city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Green Lightning White Burgundy Flower 28g Flower | ounce | $144$18020% off | $5.14/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Later Days Big League Choo Flower 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Green Lightning Yellow Subaru Mixed Nugs 28g Flower | ounce | $160$20020% off | $5.71/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sherb Cream Pie | Big Buds | 3.54g Flower | eighth | $22 | $6.29/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Kynd MAC 1 3.5g Flower | eighth | $22 | $6.29/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Zero Gravity | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $22 | $6.29/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Green Lightning Ice Cream Cake Flower 28g Flower | ounce | $176$22020% off | $6.29/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Green Lightning MUSK 1 Mixed Nugs 28g Flower | ounce | $176$22020% off | $6.29/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Green Lightning Chimax Flower 28g Flower | ounce | $176$22020% off | $6.29/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Savvy Grape Bubblegum Flower 28g Flower | ounce | $190 | $6.79/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Savvy Guava Jam Flower 28g Flower | ounce | $190 | $6.79/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Green Lightning Blue Lobster Flower 7g Flower | quarter | $56$7020% off | $8/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Miss Grass Fast Times | Papaya Candy Smalls 28g Flower | ounce | $230 | $8.21/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Good Green Taffy Twist Flower 14g Flower | half ounce | $120 | $8.57/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Find Slingria Mixed Nugs 14g Flower | half ounce | $120 | $8.57/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Chem Scout '87 Flower 14g Good Green · Flower | half ounce | $120 | $8.57/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Donut Trip Flower 14g Good Green · Flower | half ounce | $120 | $8.57/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Savvy GRND | Grape Bubbly Ready To Roll 7g Flower | quarter | $65 | $9.29/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Harvest Moon Farms x Cookies | London Pound Cake #75 x That Badu Flower 14g Flower | half ounce | $130 | $9.29/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Harvest Moon Farms x Cookies | Blue Souffle x Blue Raz Flower 14g Flower | half ounce | $130 | $9.29/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Just Weed Black Maple 22 Flower 28g Flower | ounce | $260 | $9.29/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Just Weed Dogwalker OG Flower 28g Flower | ounce | $260 | $9.29/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Anthologie Glitter Bomb Smalls 7g Flower | quarter | $70 | $10/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Miss Grass Fast Times | Northern Lemon Lights Smalls 14g Flower | half ounce | $140 | $10/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Pete's Farmstand Top Shelf | Sweet Tooth Smalls 7g Flower | quarter | $75 | $10.71/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Dark Heart Moonbeam Gelato Smalls 14g Flower | half ounce | $150 | $10.71/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Green Lightning Blue Lobster Flower 3.5g Flower | eighth | $40$5020% off | $11.43/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Happy Farmer Sugar Cane Smalls 7g Flower | quarter | $80 | $11.43/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Turtle Pie Tahiti Midnight Flower 7g Flower | quarter | $80 | $11.43/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | illicit Grapezilla Smalls 7g Flower | quarter | $80 | $11.43/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Kind Tree Lemon Cherry Rozay Flower 14g Flower | half ounce | $160 | $11.43/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Garden Greens Fruit Stand Flower 14g Flower | half ounce | $160 | $11.43/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | The Cut Milk Bath Flower 7g Flower | quarter | $82 | $11.71/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Rythm Granny Candy Mixed Nugs 14g Flower | half ounce | $165 | $11.79/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Kusala Care Gary Payton Flower 28g Flower | ounce | $357$42015% off | $12.75/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | The Botanist Lion Sap Flower 3.5G Flower | eighth | $45 | $12.86/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Culture Craft Cannabis Collect Tako Takootio | Hashed Out Infused Flower 3.5g Flower | eighth | $45 | $12.86/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Happy Farmer Candied Garlic Flower 7g Flower | quarter | $90 | $12.86/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Goodies Gelonade Flower 7g Flower | quarter | $90 | $12.86/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Goodies Zkittles Marker #8 7g Flower | quarter | $90 | $12.86/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Willingboro flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Willingboro price: $14.29 per gram (middle of $8.57–$17.14). That works out to about $50.02 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Willingboro publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Willingboro price data: cheapest weed in Willingboro, cheap ounces, Willingboro flower price index, Willingboro deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.