| 1 | Strike Banana Tang Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Airo Tropical Chill Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $72$9020% off | $36/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Airo Bread and Butter | Liquid Diamonds Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $76$9520% off | $38/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Airo Gorilla Glue #4 | Liquid Diamonds Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $76$9520% off | $38/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Airo Arctic Berry Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $76$9520% off | $38/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Nuvata | Blueberry | Disposable | 1g | gram | $40 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Nuvata Mind Dominant | Tangerine Disposable 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Nuvata Mind Balance | Tropical Disposable 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Nuvata Full Body | Wild Grape Disposable 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Good Green Kosher Kush Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Savvy Hyphen | Rainbow Belts Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Savvy Hyphen | Sour Tangie Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Savvy Hyphen | Watermelon Z Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Savvy Hyphen | White Widow Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Savvy Hyphen | Apple Fritter Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Savvy Hyphen | Clementine Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Savvy Hyphen | Peaches & Cream Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Good Green OMG Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Savvy Hyphen | Blue Raz Haze Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Savvy Strut | Kickback - Fresh Berry Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $90 | $45/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Select Briq 2.0 | Legacy Series | King Louis XIII Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $92 | $46/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Select Briq 2.0 | Legacy Series | Ruby Red Diesel Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $92 | $46/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Select Briq 2.0 | LTO Series | Vanilla Mint Kush Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $92 | $46/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | BRIQ 2 Summer Series Apple Pie 2g | 2 g | $92 | $46/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Select Briq 2.0 | LTO Series | Caramel Macchiato Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $92 | $46/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | BRIQ 2 Flavor Series Pineapple Express 2g | 2 g | $92 | $46/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Select Briq 2.0 | Legacy Series | Super Boof Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $92 | $46/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Select Briq 2.0 | Flavor Series | Baja Smash Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $92 | $46/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Select Briq 2.0 | Flavor Series | Clementine Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $92 | $46/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Select Briq 2.0 | Flavor Series | Grape Ape Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $92 | $46/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Select Briq 2.0 | Flavor Series | Misty Mint Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $92 | $46/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Select Briq 2.0 | Flavor Series | Papayahuasca Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $92 | $46/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Select Briq 2.0 | Flavor Series | Raspberry Parfait Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $92 | $46/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Select Briq 2.0 | Flavor Series | Unicorn Piss Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $92 | $46/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Select Briq 2.0 | Flavor Series | Waffle Hut Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $92 | $46/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Select Briq 2.0 | Flavor Series | Watermelon Ice Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $92 | $46/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Select Briq 2.0 | Legacy Series | Acapulco Gold Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $92 | $46/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Select Briq 2.0 | Legacy Series | Amnesia Haze Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $92 | $46/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Select Briq 2.0 | Legacy Series | Blue Dream Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $92 | $46/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Fernway Mandarin Orange Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $95 | $47.50/g | Authorized Dealer Dispensary Willingboro · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |