| 1 | Blueberry Muffin | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $8$1020% off | $8/g | Urban Wellness Cannabis Dispensary - Hobbs Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cherry ZKZ Vape Pens | gram | $8$1020% off | $8/g | Urban Wellness Cannabis Dispensary - Hobbs Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | AK-47 | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $8$1020% off | $8/g | Urban Wellness Cannabis Dispensary - Hobbs Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Hindu Kush | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $8$1020% off | $8/g | Urban Wellness Cannabis Dispensary - Hobbs Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Space Queen | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $8$1020% off | $8/g | Urban Wellness Cannabis Dispensary - Hobbs Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blackberry Kush | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $8$1020% off | $8/g | Urban Wellness Cannabis Dispensary - Hobbs Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Wedding Cake | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $8$1020% off | $8/g | Urban Wellness Cannabis Dispensary - Hobbs Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bruce Banner | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $8$1020% off | $8/g | Urban Wellness Cannabis Dispensary - Hobbs Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Lemon Skunk | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $8$1020% off | $8/g | Urban Wellness Cannabis Dispensary - Hobbs Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | THC Premium 14g Packs Cart Vape Pens | each | $120 | $8.57/g | Mr. Goodbud Cannabis Dispensary Hobbs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Blueberry Muffin | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $19.20$2420% off | $9.60/g | Urban Wellness Cannabis Dispensary - Hobbs Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Blackberry Kush | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $19.20$2420% off | $9.60/g | Urban Wellness Cannabis Dispensary - Hobbs Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Wedding Cake | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $19.20$2420% off | $9.60/g | Urban Wellness Cannabis Dispensary - Hobbs Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | lemon skunk | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $19.20$2420% off | $9.60/g | Urban Wellness Cannabis Dispensary - Hobbs Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Bruce Banner | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $19.20$2420% off | $9.60/g | Urban Wellness Cannabis Dispensary - Hobbs Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Space Queen | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $19.20$2420% off | $9.60/g | Urban Wellness Cannabis Dispensary - Hobbs Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | AK-47 | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $19.20$2420% off | $9.60/g | Urban Wellness Cannabis Dispensary - Hobbs Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Blue Razz | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $19.20$2420% off | $9.60/g | Urban Wellness Cannabis Dispensary - Hobbs Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Elevated | Pineapple Express | Distillate Cartridge | 1g | each | $10 | $10/g | Mesa Flowers Canna Co. Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Elevated | Peaches & Dreams | Distillate Cartridge | 1g | gram | $10 | $10/g | Mesa Flowers Canna Co. Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Elevated | Northern Lights | Distillate Cartridge | 1g | gram | $10 | $10/g | Mesa Flowers Canna Co. Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Elevated | Gushers | Distillate Cartridge | 1g | gram | $10 | $10/g | Mesa Flowers Canna Co. Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Elevated | Citrus Tsunami | Distillate Cartridge | 1g | gram | $10 | $10/g | Mesa Flowers Canna Co. Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | MGB - Pink Panties - 1g carts Vape Pens | each | $10 | $10/g | Mr. Goodbud Cannabis Dispensary Hobbs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Elevated | Green Crack | Distillate Cartridge | 1g | gram | $10 | $10/g | Mesa Flowers Canna Co. Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | MGB - Seedless - 1g carts Vape Pens | each | $10 | $10/g | Mr. Goodbud Cannabis Dispensary Hobbs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Elevated | Jack Herer | Distillate Cartridge | 1g | gram | $10 | $10/g | Mesa Flowers Canna Co. Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | MGB - Blueberry Dream - 1g carts Vape Pens | each | $10 | $10/g | Mr. Goodbud Cannabis Dispensary Hobbs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | MGB - Bud Berries - 1g carts Vape Pens | each | $10 | $10/g | Mr. Goodbud Cannabis Dispensary Hobbs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | MGB - Can't Get Right - 1g carts Vape Pens | each | $10 | $10/g | Mr. Goodbud Cannabis Dispensary Hobbs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Elevated | Watermelon OG | Distillate Cartridge | 1g | gram | $10 | $10/g | Mesa Flowers Canna Co. Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Elevated | Grape Ape | Distillate Cartridge | 1g | gram | $10 | $10/g | Mesa Flowers Canna Co. Hobbs · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Trop Cookies - 2G Live Resin Cart | (S) Vape Pens | each | $20 | $10/g | Mr. Goodbud Cannabis Dispensary Hobbs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | 2G Fruity Carts | Watermelon Splash (S) Vape Pens | each | $20 | $10/g | Mr. Goodbud Cannabis Dispensary Hobbs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | All Ways 2g Blueberry Cookies | Fruity Carts | Indica | each | $20 | $10/g | Mr. Goodbud Cannabis Dispensary Hobbs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Sweet N Tart (S) - 2g Cart Vape Pens | each | $20 | $10/g | Mr. Goodbud Cannabis Dispensary Hobbs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | TANKZ | 2G Live Resin Cart | Super Lemon Haze (S) Vape Pens | each | $20 | $10/g | Mr. Goodbud Cannabis Dispensary Hobbs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | All Ways 2g Gelato Premium Cannabis Oil Cartridge | each | $20 | $10/g | Mr. Goodbud Cannabis Dispensary Hobbs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | TANKZ | 2G Live Resin Cart | Watermelon Zlushie (I) Vape Pens | each | $20 | $10/g | Mr. Goodbud Cannabis Dispensary Hobbs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Fruity Carts | White Grape - 2G (I) Vape Pens | each | $20 | $10/g | Mr. Goodbud Cannabis Dispensary Hobbs · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |