Cheapest weed in Sunland Park, NM
2,851 Sunland Park menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 1, 2026
↑ Compare every New Mexico city: cheapest weed in New Mexico
Cheapest flower in Sunland Park
See all flower prices →Cheapest right now: P37 | Ocean Water | Special Shake at Prohibition 37 – Sunland Park — $20 ($0.71 per gram) · 735 comparable items at 10 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | P37 | Ocean Water | Special Shake P37 · Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Prohibition 37 – Sunland Park Sunland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Forbidden Jack | 1oz Flower | ounce | $22 | $0.79/g | Top Crop Cannabis Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sour Nerdz | 28g Flower | ounce | $22 | $0.79/g | Top Crop Cannabis Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Black Maple | Big Buds | 3.5g Flower | ounce | $28.88$57.7650% off | $1.03/g | Yerbaviva Sunland Park Cannabis Dispensary Sunland Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Black Maple | Big Buds | 3.5g Flower | ounce | $28.88$57.7650% off | $1.03/g | Urban Wellness Cannabis Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Drewpiter OG | 28g Flower | ounce | $28.88$57.7650% off | $1.03/g | Yerbaviva Sunland Park Cannabis Dispensary Sunland Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Drewpiter OG | 28g Flower | ounce | $28.88$57.7650% off | $1.03/g | Urban Wellness Cannabis Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Tropical Haze (28G) - Shake Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Elevation 3789' Sunland Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Sunland Park
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Watermelon OG - 3g Disposable at Apogee Dispensary - Sunland Park — $20 ($6.67 per gram) · 1,221 comparable items at 9 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Watermelon OG - 3g Disposable Vape Pens | each | $20$3644% off | $6.67/g | Apogee Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | 9lb Hammer | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $15 | $7.50/g | Top Crop Cannabis Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Tropic Punch | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $15 | $7.50/g | Top Crop Cannabis Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pixie Stix | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $15 | $7.50/g | Top Crop Cannabis Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Berry Blitz | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $15 | $7.50/g | Top Crop Cannabis Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pineapple Express | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $15 | $7.50/g | Top Crop Cannabis Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Terpaja Blast | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $15 | $7.50/g | Top Crop Cannabis Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Tangie | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $15 | $7.50/g | Top Crop Cannabis Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Sunland Park
See all edibles prices →Cheapest right now: Elevated - Chocolate - 500mg - Dark Sleep (I) at Apogee Dispensary - Sunland Park — $11 ($2.20 per 100mg of THC) · 356 comparable items at 9 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Elevated - Chocolate - 500mg - Dark Sleep (I) Edibles | each · 500mg THC | $11$1527% off | $2.20/100mg THC | Apogee Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | WYLD | Marionberry Indica Enhanced Gummies | 1000mg | 20ct | 50mg/ea WYLD · Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $28$4030% off | $2.80/100mg THC | Urban Wellness Cannabis Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | WYLD | Marionberry Indica Enhanced Gummies | 1000mg | 20ct | 50mg/ea WYLD · Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $28$4030% off | $2.80/100mg THC | Yerbaviva Sunland Park Cannabis Dispensary Sunland Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Elevated Labs | Watermelon Distillate Gummies | 500mg | 10ct | 50mg/ea Elevated Labs · Edibles | each · 10-pack · 500mg THC | $15 | $3/100mg THC | Elevation 3789' Sunland Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Green Apple (500MG) Edibles | each · 500mg THC | $15 | $3/100mg THC | Elevation 3789' Sunland Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | WYLD | Raspberry Sativa Enhanced Gummies | 1000mg | 20ct | 50mg/ea WYLD · Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $32$4020% off | $3.20/100mg THC | Yerbaviva Sunland Park Cannabis Dispensary Sunland Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | WYLD | Raspberry Sativa Enhanced Gummies | 1000mg | 20ct | 50mg/ea WYLD · Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $32$4020% off | $3.20/100mg THC | Urban Wellness Cannabis Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Caramel | Taffy 1000MG | Sativa Edibles | each · 1000mg THC | $32 | $3.20/100mg THC | Hii Experience Sunland Park · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Sunland Park
See all concentrates prices →Cheapest right now: Sour Diesel | Solvent | Diamonds | 1g at Apogee Dispensary - Sunland Park — $8 ($8 per gram) · 42 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sour Diesel | Solvent | Diamonds | 1g Concentrates | each | $8 | $8/g | Apogee Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Platinum Dolato | Solvent | Badder | 1g Concentrates | each | $8 | $8/g | Apogee Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Platinum Kush Breath | Solvent | Diamonds | 1g Concentrates | each | $8 | $8/g | Apogee Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pomegranate Crasher | Solvent | Sugar | 4g Concentrates | each | $41 | $10.25/g | Hii Experience Sunland Park · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Formula 1 | Solvent | Badder | 4g Concentrates | each | $41 | $10.25/g | Hii Experience Sunland Park · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Herbal Edibles- Pink Gary Cured Sugar 1g Concentrates | each | $12 | $12/g | Apogee Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Herbal Edibles- Chemdawg Cured Crumble 1g Concentrates | each | $12 | $12/g | Apogee Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Herbal Edibles- Blue Cookies Cured Sugar 1g Concentrates | each | $12 | $12/g | Apogee Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Sunland Park
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Cheese OG (28G) | Preroll 28pk | Indica at Hii Experience — $27 ($0.96 per piece) · 256 comparable items at 6 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cheese OG (28G) | Preroll 28pk | Indica Pre-rolls | each · 28-pack | $27 | $0.96/piece | Hii Experience Sunland Park · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | BCF - Full Flower Pre Roll 6 Pack - L.A. Runtz Baked Chicken Farm · Pre-rolls | each · 6-pack | $14 | $2.33/piece | Hii Experience Sunland Park · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Nimbus Snack | 6pk Doobie Pre-rolls | each · 6-pack | $14 | $2.33/piece | Hii Experience Sunland Park · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lemon Cherry Sherbert | 6pk Doobie Pre-rolls | each · 6-pack | $14 | $2.33/piece | Hii Experience Sunland Park · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cherry Bang Bang | 6pk Doobie Pre-rolls | each · 6-pack | $14 | $2.33/piece | Hii Experience Sunland Park · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Peanut Butter Breath | 6pk Doobie Pre-rolls | each · 6-pack | $14 | $2.33/piece | Hii Experience Sunland Park · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sour Strawberry | 6pk Doobie Pre-rolls | each · 6-pack | $14 | $2.33/piece | Hii Experience Sunland Park · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Watermelon Zittles | 6pk Doobie Pre-rolls | each · 6-pack | $14 | $2.33/piece | Hii Experience Sunland Park · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Sunland Park
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Blackberry Moon Rocks | Infused Joints | 1g at Apogee Dispensary - Sunland Park — $2.85 ($2.85 per gram) · 238 comparable items at 5 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blackberry Moon Rocks | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | each | $2.85 | $2.85/g | Apogee Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Gelato Frosting #5 | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | each | $2.85 | $2.85/g | Apogee Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | BIG F**KIN FUZEE | 10G MEGA INFUSED PREROLL | PURPLE MONKEY BALLZ (I) Infused Pre-rolls | each | $40 | $4/g | Apogee Dispensary - Sunland Park Sunland Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Ice Cream Cookies #8 | Infused Joints | 2g Infused Pre-rolls | 2 g | $9 | $4.50/g | Elevation 3789' Sunland Park · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Diamond Gogz Kaviar Diamond Infused 1/2 Pre-roll Orange Creamsicle (Hybrid) Infused Pre-rolls | each | $5 | $5/piece | Empire Garden Cannabis Dispensary Sunland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blackberry Moon Rocks | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | NRG LYFT DISPENSARY Sunland Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Unicorn Exhaust (2G) | Infused Preroll | Indica Infused Pre-rolls | each | $10 | $5/g | Hii Experience Sunland Park · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blueberry Brain Fog (2G) | Infused Preroll | Indica Infused Pre-rolls | each | $10 | $5/g | Hii Experience Sunland Park · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Sunland Park flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Sunland Park →Discounted items across Sunland Park menus, newest first.
Best dispensaries in Sunland Park →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank drinks (3 items at 1 store) in Sunland Park — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed New Mexico dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.