Cheapest weed in Coram, NY
337 Coram menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in Coram
See all flower prices →Cheapest right now: Tropicana Cherry | Smalls | 28g at Simply Green — $140 ($5 per gram) · 126 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tropicana Cherry | Smalls | 28g Flower | ounce | $140 | $5/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Gush Mintz | Big Buds | 28g Flower | ounce | $159 | $5.68/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Paris OG | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Grandaddy Purp | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Green Goblin | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bubba Kush | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Hawaiian Haze | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Black Widow | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Coram
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Chime & Chill | Load & Lock | Disposable Ceramic Dab & Dash at Simply Green — $30 ($30 per gram) · 69 comparable items at 1 stores
Cheapest edibles in Coram
See all edibles prices →Cheapest right now: Flav - Mega Belt - Live Resin - 100mg - Blueberry - Indica at Simply Green — $12 ($12 per 100mg of THC) · 58 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Flav - Mega Belt - Live Resin - 100mg - Blueberry - Indica Flav · Edibles | each · 100mg THC | $12 | $12/100mg THC | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Flav - Belts - Live Resin - 100mg - Blueberry - Indica Flav · Edibles | each · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Flav - Belts - Live Resin - 100mg - Apple - Hybrid Flav · Edibles | each · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Dulce de Leche Mini | Chocolates | 100mg/ea Soft Power Sweets · Edibles | each · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Flav - Belts - Live Resin - 100mg - Watermelon - Hybrid Flav · Edibles | each · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blue Razz | Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Revert · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Lemonade | Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Revert · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Live Resin Belts - Strawberry - 100mg 10pk Flav · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Coram
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: SmartBud | GSC | .75g | Joints | 5pk at Simply Green — $39 ($10.40 per gram) · 16 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SmartBud | GSC | .75g | Joints | 5pk SmartBud · Pre-rolls | 3.75 g · 5-pack | $39 | $10.40/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blue Z | Joints | 1g Dragonfly · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Birthday Cake | Preroll | 1g Akron Bloom · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cherry Kiss | Preroll | 1g Akron Bloom · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Blueberry Kiss | Preroll | 1g Akron Bloom · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Kosher Kush | Preroll | 1g Akron Bloom · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Leso Espresso | Preroll | 1g Akron Bloom · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sativa Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $43 | $12.29/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Coram
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Stone Road | Pre-Roll | Hash & THCa Diamond Infused | Hybrid | Sweet Banana Kush at Simply Green — $26 ($1.86 per gram) · 68 comparable items at 1 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Coram flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Coram →Discounted items across Coram menus, newest first.
Best dispensaries in Coram →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.