| 1 | Chime & Chill | Load & Lock | Disposable Ceramic Dab & Dash Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Rippers | Vape AIO | Hybrid | Peach Rings Vape Pens | 2 g | $66 | $33/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | RELOAD - 2g CLASSIC - Platinum Bubba OG | 2 g | $75 | $37.50/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Eureka | SLID3 | Blackberry Kush x Platinum Bubba | Disposable | 3g Vape Pens | 3 g | $113 | $37.67/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Acapulco Gold | Disposable | 2g | 2 g | $76 | $38/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cannabals | Vape AIO | Liquid Diamonds | Sativa | White Widow Vape Pens | 2 g | $76 | $38/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blue Dream | Liquid Diamonds Disposable | 2g | 2 g | $76 | $38/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Maui Wowie - Liquid Diamonds Disposable Vape Cartridge - 2 Gram | 2 g | $76 | $38/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | sour og | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $82 | $41/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Smartbud | Vape AIO | Indica | SFV OG Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Smartbud | Vape AIO | Hybrid | Do-Si-Dos | 1g Hybrid Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Smartbud | Vape AIO | Indica | Girls Scout Cookies Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | ayrloom | Lychee Dream | AIO | 2g | 2 g | $87 | $43.50/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | ayrloom | Bomb Popz | AIO | 2g | 2 g | $87 | $43.50/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | ayrloom | Pink Rozay | AIO | 2g | 2 g | $87 | $43.50/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | ayrloom | Alaskan Thunder Fuck | AIO | 2g | 2 g | $87 | $43.50/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | ayrloom | Blue Widow | AIO | 2g | 2 g | $87 | $43.50/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Chime & Chill | Vape | CBD | The Money Melon Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Kings & Queens | Vape AIO | Indica | Master Kush Vape Pens | gram | $46 | $46/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | 2G LIVE RESIN DISPOSABLE - KILLER KIWI - HYBRID | 2 g | $93 | $46.50/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Moondust | Vape AIO | Liquid Gold Live Resin | Indica | Watermelon Bubblegum Vape Pens | 2 g | $93 | $46.50/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | 2G LIVE RESIN DISPOSABLE - GUAVA SHERB - INDICA | 2 g | $93 | $46.50/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Pink-Z + Dragon Fruit + Tropicana | V5 Disposable | 2g | 2 g | $93 | $46.50/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Cherry Lime + Crunch Berry + Orange Mochi | V5 Disposable | 2g | 2 g | $93 | $46.50/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Grape Soda + Glowberry + Cherry Pie | V5 Disposable | 2g | 2 g | $93 | $46.50/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | 2G LIVE RESIN DISPOSABLE - GMO BERRIES - INDICA | 2 g | $93 | $46.50/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Lime Haze + Slimeade + Starfruit | V5 Disposable | 2g | 2 g | $93 | $46.50/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Italian Ice + Lemon Cherry + Z-Runtz | V5 Disposable | 2g | 2 g | $93 | $46.50/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | 2G LIVE RESIN DISPOSABLE - STRAWNANA GAS - HYBRID | 2 g | $93 | $46.50/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Jaunty | Vape AIO | Palm | Hybrid | Strawnana Vape Pens | 1.5 g | $70 | $46.67/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | ayrloom | Lime Haze | AIO | 1g | gram | $53 | $53/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | ayrloom | Mood Energy | AIO | 1g | THC : THCV : CBG | gram | $53 | $53/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | ayrloom | Cran Haze | AIO | 1g | gram | $53 | $53/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | ayrloom | Mood Bliss | AIO | 1g | THC : CBC | gram | $53 | $53/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Mindbender | Vape AIO | Live Resin | Sativa | Sour Diesel Vape Pens | gram | $56 | $56/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Mindbender | Vape AIO | Live Resin | Sativa | Green Crack Vape Pens | gram | $56 | $56/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Mindbender | Vape AIO | Live Resin | Indica | Ice Cream Cake Vape Pens | gram | $56 | $56/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Mindbender | Vape AIO | Live Resin | Indica | Grape Ape Vape Pens | gram | $56 | $56/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Mindbender | Vape AIO | Live Resin | Hybrid | Runtz Vape Pens | gram | $56 | $56/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Mindbender | Vape AIO | Live Resin | Hybrid | Blue Dream Vape Pens | gram | $56 | $56/g | Simply Green Coram · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |