Cheapest weed in Deer Park, NY
389 Deer Park menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in Deer Park
See all flower prices →Cheapest right now: PB & J 28g at Long Island Cannabis Club — $80 ($2.86 per gram) · 389 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PB & J 28g The Plug Pack · Flower | each | $80 | $2.86/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Chopped Cheese 28g The Plug Pack · Flower | each | $80 | $2.86/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bulk Boys | Flower | GG4 | Indica Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bulk Boys | Flower | GMO | Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Ounce Packs (28g) - Mamba Berries Smoke · Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bulk Boys | Flower | Headband | Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Bulk Boys | Flower | LA Confidential | Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bulk Boys | Flower | Tangie | Sativa Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Deer Park flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Deer Park →Discounted items across Deer Park menus, newest first.
Best dispensaries in Deer Park →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.