Cheap ounces in Deer Park, NY — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $80 — PB & J 28g at Long Island Cannabis Club ($2.86 per gram)
53 real 28g packages on Deer Park menus · Deer Park average $166.19 an ounce · typical flower $11.43 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every New York city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PB & J 28g The Plug Pack · Flower | each | $80 | $2.86/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Chopped Cheese 28g The Plug Pack · Flower | each | $80 | $2.86/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bulk Boys | Flower | Frankenstein | Indica Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bulk Boys | Flower | GG4 | Indica Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bulk Boys | Flower | GMO | Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bulk Boys | Flower | Headband | Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Bulk Boys | Flower | LA Confidential | Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bulk Boys | Flower | Tangie | Sativa Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Pot & Head | Durban Poison | 28G Pot & Head · Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Bulk Boys | Flower | Cinderella 99 | Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Ounce Packs (28g) - Mamba Berries Smoke · Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Grape Ape | Smalls | 28g Flower | each | $124 | $4.43/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Sour Diesel | Smalls | 28g Flower | each | $135 | $4.82/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Cookies and Cream | Smalls | 28g Flower | each | $135 | $4.82/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Durban Poison | Smalls | 28g Flower | each | $135 | $4.82/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Skywalker | 28g Flower | each | $136 | $4.86/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Creme | Big Buds | 28g Harvest · Flower | each | $140 | $5/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Herb | Cookie Dough | Big Buds | 28g Herb · Flower | each | $147 | $5.25/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Herb | Mimosa | Big Buds | 28g Herb · Flower | each | $147 | $5.25/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Herb | Runtz | Big Buds | 28g Herb · Flower | each | $147 | $5.25/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces $100 and under in Deer Park
2 packages in this price band among the cheapest Deer Park ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PB & J 28g The Plug Pack · Flower | each | $80 | $2.86/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Chopped Cheese 28g The Plug Pack · Flower | each | $80 | $2.86/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Deer Park
51 packages in this price band among the cheapest Deer Park ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bulk Boys | Flower | Frankenstein | Indica Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Bulk Boys | Flower | GG4 | Indica Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bulk Boys | Flower | GMO | Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bulk Boys | Flower | Headband | Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bulk Boys | Flower | LA Confidential | Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bulk Boys | Flower | Tangie | Sativa Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pot & Head | Durban Poison | 28G Pot & Head · Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bulk Boys | Flower | Cinderella 99 | Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Ounce Packs (28g) - Mamba Berries Smoke · Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Grape Ape | Smalls | 28g Flower | each | $124 | $4.43/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Sour Diesel | Smalls | 28g Flower | each | $135 | $4.82/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Cookies and Cream | Smalls | 28g Flower | each | $135 | $4.82/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Durban Poison | Smalls | 28g Flower | each | $135 | $4.82/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Skywalker | 28g Flower | each | $136 | $4.86/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Creme | Big Buds | 28g Harvest · Flower | each | $140 | $5/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Deer Park
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Deer Park has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Deer Park ounce: $166.19 across 53 listings, lowest $80.
- Average half ounce: $110.14.
- Average quarter: $82.08.
- Average eighth: $47.41.
See also the Deer Park flower price index, cheapest flower per gram and Deer Park deals.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.