Cheapest flower in Deer Park, NY
Cheapest right now: PB & J 28g at Long Island Cannabis Club — $80 ($2.86 per gram)
389 comparable flower listings at 1 Deer Park dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PB & J 28g The Plug Pack · Flower | each | $80 | $2.86/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Chopped Cheese 28g The Plug Pack · Flower | each | $80 | $2.86/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bulk Boys | Flower | GG4 | Indica Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bulk Boys | Flower | GMO | Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Ounce Packs (28g) - Mamba Berries Smoke · Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bulk Boys | Flower | Headband | Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Bulk Boys | Flower | LA Confidential | Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bulk Boys | Flower | Tangie | Sativa Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Bulk Boys | Flower | Cinderella 99 | Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Pot & Head | Durban Poison | 28G Pot & Head · Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Bulk Boys | Flower | Frankenstein | Indica Hybrid | 28g Flower | each | $113 | $4.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Gelato | 14g Flower | each | $57 | $4.07/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Grease Monkey | 14g Flower | each | $57 | $4.07/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Motorbreath | 14g Flower | each | $57 | $4.07/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Grape Ape | Smalls | 28g Flower | each | $124 | $4.43/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Sour Diesel | Smalls | 28g Flower | each | $135 | $4.82/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Cookies and Cream | Smalls | 28g Flower | each | $135 | $4.82/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Durban Poison | Smalls | 28g Flower | each | $135 | $4.82/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Skywalker | 28g Flower | each | $136 | $4.86/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Creme | Big Buds | 28g Harvest · Flower | each | $140 | $5/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Herb | Runtz | Big Buds | 28g Herb · Flower | each | $147 | $5.25/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Herb | Mimosa | Big Buds | 28g Herb · Flower | each | $147 | $5.25/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Herb | Cookie Dough | Big Buds | 28g Herb · Flower | each | $147 | $5.25/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Cookie Stash | Big Buds | 28g LivWell Enlightened Health · Flower | each | $160 | $5.71/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Cheevo | Nimbus Snacks | Big Buds | 28g Cheevo · Flower | each | $162 | $5.79/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Blueberry Kush | Big Buds | 28g untitled · Flower | each | $165 | $5.89/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Untitled - Durban Poison 28g Smalls untitled · Flower | each | $165 | $5.89/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Blue Dream | 3.5g Flower | each | $21 | $6/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Sour Diesel | 3.5g Flower | each | $21 | $6/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Platinum Reserve I Juicy Fruit | Sun Powered I Big Buds | 28g Platinum Reserve · Flower | each | $169 | $6.04/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Blue Nerdz | Big Buds | 28g Leal · Flower | each | $179 | $6.39/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | High Falls Canna | MAC | 7g High Falls Canna NY · Flower | each | $45 | $6.43/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Untitled - Durban Poison 7g Smalls untitled · Flower | each | $45 | $6.43/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Blue Dream | Big Buds | 14g Flower | each | $90 | $6.43/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Platinum Reserve I Purple Urkle | Sun Grown I Big Buds | 14g Platinum Reserve · Flower | each | $90 | $6.43/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | High Falls Canna | G13 Genius | 14g High Falls Canna NY · Flower | each | $90 | $6.43/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Aeterna | Zawts | Big Buds | 14g Aeterna · Flower | each | $90 | $6.43/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Pink Guava | Big Buds | 14g Flower | each | $90 | $6.43/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | High Falls Canna | MAC x OG Kush | 14g High Falls Canna NY · Flower | each | $90 | $6.43/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Cheevo | Blue Dream | Big Buds | 28g Cheevo · Flower | each | $180 | $6.43/g | Long Island Cannabis Club Deer Park · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Deer Park flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Deer Park price: $11.43 per gram (middle of $6.43–$16.86). That works out to about $40 an eighth.
- 98% of priced flower listings in Deer Park publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Deer Park price data: cheapest weed in Deer Park, cheap ounces, Deer Park flower price index, Deer Park deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.