Cheapest weed in Far Rockaway, NY
385 Far Rockaway menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in Far Rockaway
See all flower prices →Cheapest right now: Hood Candyz | Flower | 0.7g (I) at Munchies Dispensary NY — $9 ($0.90 per gram) · 148 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hood Candyz | Flower | 0.7g (I) Flower | 7/10 g | $9 | $0.90/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cereal Milk – Flower – 0.7g 5Boro Cannabis · Flower | 7/10 g | $9 | $0.90/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Amnesia Haze – Flower – 0.7g 5Boro Cannabis · Flower | 7/10 g | $9 | $0.90/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Permanent Marker | Flower | 0.7g (IDH) Flower | 7/10 g | $9 | $0.90/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Fuel Pump – Flower – 0.7g 5Boro Cannabis · Flower | 7/10 g | $9 | $0.90/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Green Crack | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Permanent Marker | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | OG Kush | Big Buds | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Far Rockaway
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Hashtag Honey | Huckleberry Kush | Cartridge | 1g at Munchies Dispensary NY — $24 ($24 per gram) · 104 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hashtag Honey | Huckleberry Kush | Cartridge | 1g Hashtag Honey · Vape Pens | gram | $24 | $24/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Mango Kush | Cartridge | 1g untitled · Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pink Guava | Cartridge | 1g untitled · Vape Pens | gram | $28 | $28/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Baja Breeze | Cartridge | 1g untitled · Vape Pens | gram | $28 | $28/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Waferz Classic Carts: OG Kush (1g) Waferz · Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Waferz Classic Carts: Sour Diesel (1g) Waferz · Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Hashtag Honey | Strawberry Diesel | Disposable | 2g Hashtag Honey · Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Hashtag Honey | Blue Dream | Disposable | 2g Hashtag Honey · Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Far Rockaway
See all edibles prices →Cheapest right now: Elderberry Sage | "Night Cap" | 300mg CBN at Munchies Dispensary NY — $28 ($9.33 per 100mg of THC) · 68 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Elderberry Sage | "Night Cap" | 300mg CBN Ruby Farms · Edibles | each · 300mg THC | $28 | $9.33/100mg THC | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hashtag Honey | Black Cherry Live Resin Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Hashtag Honey · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Hashtag Honey | Watermelon Live Resin Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Hashtag Honey · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Hashtag Honey | Strawberry Live Resin Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Hashtag Honey · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Hashtag Honey | Mango Live Resin Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Hashtag Honey · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Hashtag Honey | Green Apple Live Resin Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Hashtag Honey · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Hashtag Honey | Grape Live Resin Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Hashtag Honey · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Hashtag Honey | Blue Razz Live Resin Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Hashtag Honey · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Far Rockaway
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Blueberry Muffin | 2pk Prerolls | 1g (H) at Munchies Dispensary NY — $8 ($8 per gram) · 65 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blueberry Muffin | 2pk Prerolls | 1g (H) Pre-rolls | gram · 2-pack | $8 | $8/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Don Carlos | 2pk Prerolls | 1g (H) Pre-rolls | gram · 2-pack | $8 | $8/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Jive .5g - 2pk Pre Roll - Mandarin Temple Jive · Pre-rolls | gram · 2-pack | $8 | $8/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Planet Of The Grapes | 2pk Prerolls | 1g (H) Pre-rolls | gram · 2-pack | $8 | $8/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Jive .5g - 2pk Pre Roll - Humboldt Headband Jive · Pre-rolls | gram · 2-pack | $8 | $8/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Jive .5g - 2pk Pre Roll - Lemon Berry OG Jive · Pre-rolls | gram · 2-pack | $8 | $8/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Hashtag Honey | Strawberry Cough | Joint | 1g Hashtag Honey · Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Hashtag Honey | Maui Wowie | Joint | 1g Hashtag Honey · Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Far Rockaway flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Far Rockaway →Discounted items across Far Rockaway menus, newest first.
Best dispensaries in Far Rockaway →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.