Cheapest flower in Far Rockaway, NY
Cheapest right now: Hood Candyz | Flower | 0.7g (I) at Munchies Dispensary NY — $9 ($0.90 per gram)
148 comparable flower listings at 1 Far Rockaway dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hood Candyz | Flower | 0.7g (I) Flower | 7/10 g | $9 | $0.90/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cereal Milk – Flower – 0.7g 5Boro Cannabis · Flower | 7/10 g | $9 | $0.90/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Amnesia Haze – Flower – 0.7g 5Boro Cannabis · Flower | 7/10 g | $9 | $0.90/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Permanent Marker | Flower | 0.7g (IDH) Flower | 7/10 g | $9 | $0.90/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Fuel Pump – Flower – 0.7g 5Boro Cannabis · Flower | 7/10 g | $9 | $0.90/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Green Crack | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Permanent Marker | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | OG Kush | Big Buds | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Crusty Crustacean | Whole Flower | 70g (H) Flower | 70 g | $300 | $4.29/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Crescendo | Flower | 70g Find · Flower | 70 g | $300 | $4.29/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Modified Goat | Flower | 70g (I) Flower | 70 g | $300 | $4.29/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Slingria | Whole Flower | 70g (S) Flower | 70 g | $300 | $4.29/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | End Game | Flower | 70g Find · Flower | 70 g | $300 | $4.29/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Grandaddy Purp | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | half ounce | $70 | $5/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Paris OG | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | half ounce | $70 | $5/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Black Widow | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | half ounce | $70 | $5/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Maui Wowie | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | half ounce | $70 | $5/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Cherry Amnesia | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | half ounce | $70 | $5/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Hawaiian Haze | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | half ounce | $70 | $5/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Galactic Jack | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | half ounce | $70 | $5/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Untitled - Green Crack 1oz Smalls untitled · Flower | ounce | $145 | $5.18/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Ice Cream Cake | Flower | Smalls | 28g (I) Flower | ounce | $145 | $5.18/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Super Lemon Haze | Smalls | 28g untitled · Flower | ounce | $145 | $5.18/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Blueberry Kush | Flower | Smalls | 28g (I) Flower | ounce | $145 | $5.18/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Empire OG | Smalls | 7g untitled · Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Northern Lights | Flower | Smalls | 7g (I) Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Green Crack | Flower | Smalls | 7g (S) Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Blueberry Kush | Smalls | 7g untitled · Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Blue Dream | Smalls | 7g untitled · Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Untitled - Durban Poison 7g Smalls untitled · Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Mixed Sativa Buds | Flower | 14g (S) Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Mixed Indica Buds | Flower | 14g (I) Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Motor Cake | Flower | 28g (I) Flower | ounce | $160 | $5.71/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Garlic Patties | Flower | 28g Find · Flower | ounce | $160 | $5.71/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Tourist Trap | Flower | 28g Find · Flower | ounce | $160 | $5.71/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Bubblegum Gusher | Whole Indoor Flower | 28g (I) Flower | ounce | $160 | $5.71/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Find | PB Bites | Big Buds | 28g Find · Flower | ounce | $160 | $5.71/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Midnight Grape | Whole Flower | 28g (IDH) Flower | ounce | $160 | $5.71/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Jelly Cake | Whole Flower | 28g (IDH) Flower | ounce | $160 | $5.71/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Night Owl Haze | Flower | Mixed Buds | 28g (S) Flower | ounce | $160 | $5.71/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Far Rockaway flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Far Rockaway price: $8.45 per gram (middle of $5–$15.71). That works out to about $29.57 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Far Rockaway publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Far Rockaway price data: cheapest weed in Far Rockaway, cheap ounces, Far Rockaway flower price index, Far Rockaway deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.