Cheapest pre-rolls in Far Rockaway, NY
Cheapest right now: Blueberry Muffin | 2pk Prerolls | 1g (H) at Munchies Dispensary NY — $8 ($8 per gram)
65 comparable pre-rolls listings at 1 Far Rockaway dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blueberry Muffin | 2pk Prerolls | 1g (H) Pre-rolls | gram · 2-pack | $8 | $8/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Don Carlos | 2pk Prerolls | 1g (H) Pre-rolls | gram · 2-pack | $8 | $8/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Jive .5g - 2pk Pre Roll - Mandarin Temple Jive · Pre-rolls | gram · 2-pack | $8 | $8/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Planet Of The Grapes | 2pk Prerolls | 1g (H) Pre-rolls | gram · 2-pack | $8 | $8/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Jive .5g - 2pk Pre Roll - Humboldt Headband Jive · Pre-rolls | gram · 2-pack | $8 | $8/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Jive .5g - 2pk Pre Roll - Lemon Berry OG Jive · Pre-rolls | gram · 2-pack | $8 | $8/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Hashtag Honey | Strawberry Cough | Joint | 1g Hashtag Honey · Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Hashtag Honey | Maui Wowie | Joint | 1g Hashtag Honey · Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Buckin Runtz | Pre-Rolls | 1g (H) Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | No Cap | Pre-Rolls | 1g (I) Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | London Pound Cake | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Dante's Inferno | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Granddaddy Purple | Classics | 7pk | 5g Ruby Farms · Pre-rolls | 5 g · 7-pack | $50 | $10/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | White Widow | Classics | 7pk | 5g Ruby Farms · Pre-rolls | 5 g · 7-pack | $50 | $10/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Kosher Kush | Classics | 7pk | 5g Ruby Farms · Pre-rolls | 5 g · 7-pack | $50 | $10/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Trop Cherry | Classics | 7pk | 5g Ruby Farms · Pre-rolls | 5 g · 7-pack | $50 | $10/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Strawberry Guava | Classics | 7pk | 5g Ruby Farms · Pre-rolls | 5 g · 7-pack | $50 | $10/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | White Widow 6 Pack Pre Roll Back Home Cannabis Co. · Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $32 | $10.67/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | African Orange | Doobies | 7pk | 3.5g Ruby Farms · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $38 | $10.86/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Black Cherry Gelato | Doobies | 7pk | 3.5g Ruby Farms · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $38 | $10.86/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Granddaddy Purple | Doobies | 7pk | 3.5g Ruby Farms · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $38 | $10.86/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Strawberry Fields | Doobies | 7pk | 3.5g Ruby Farms · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $38 | $10.86/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Blue Dream | Doobies | 7pk | 3.5g Ruby Farms · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $38 | $10.86/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | White Widow | Doobies | 7pk | 3.5g Ruby Farms · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $38 | $10.86/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Sour Diesel | Doobies | 7pk | 3.5g Ruby Farms · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $38 | $10.86/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Grease Monkey | Pre-Rolls | 7pk | 3.5g (H) Pre-rolls | eighth · 7-pack | $40 | $11.43/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Super Lemon Haze | Blunt | Pre-Roll | 1.5g (SDH) Pre-rolls | 1.5 g | $17.50 | $11.67/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Lip Smacker | Joint | 1g Heady Tree · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Blue Zushi | Joint | 1g Heady Tree · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Candy Fumez | Pre-Roll | 1g (S) Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Cap Junkie | Joint | 1g Heady Tree · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Pirate's Milk | Joints | 1g Heady Tree · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Pineapple Slushee - 1g Heady Tree · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Da Yayo - 1g - Preroll Heady Tree · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Pluto | Pre-Rolls | 2pk | 1.5g (I) Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $18 | $12/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Obama Runtz | Joints | 0.75g each | 2pk Runtz · Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $18 | $12/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Permanent Marker | Pre-Roll | 1g (I) Pre-rolls | gram | $13 | $13/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | 5Boro | Fuel Pump | Pre Roll | 1G 5Boro Cannabis · Pre-rolls | gram | $13 | $13/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Godfather OG | Mini | 0.5g Revert · Pre-rolls | 1/2 g | $7 | $14/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Lemon Drop | Mini | 0.5g Revert · Pre-rolls | 1/2 g | $7 | $14/g | Munchies Dispensary NY Far Rockaway · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Far Rockaway pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Far Rockaway price: $12 per gram (middle of $9–$15). That works out to about $42 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Far Rockaway publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Far Rockaway price data: cheapest weed in Far Rockaway, cheap ounces, Far Rockaway flower price index, Far Rockaway deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.