Cheapest weed in Fishkill, NY
168 Fishkill menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in Fishkill
See all flower prices →Cheapest right now: Azul - 28g Flower - Gypsy Weed at FISHKILL CANNABIS — $101.97 ($3.64 per gram) · 63 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Azul - 28g Flower - Gypsy Weed Flower | ounce | $101.97$111.879% off | $3.64/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cereal Milk | Big Buds | 28g Flower | ounce | $111.87 | $4/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Amnesia - 28g - Flower Gypsy Weed Flower | ounce | $111.87 | $4/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Double Pack | 14g Amnesia + 14g RVR = 28g Flower | Gypsy Flower | ounce | $111.87 | $4/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Miracle Glue - 28g Flower - Knack Flower | ounce | $111.87 | $4/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Amnesia & Mac Diesel | Big Buds | 28g Flower | ounce | $111.87 | $4/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gelato Cake | Big Buds | 28g Flower | ounce | $111.87 | $4/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Kombucha Oreo - 28g - Flower Gypsy Weed Flower | ounce | $111.87 | $4/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Fishkill
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Guavalicious - 2g AiO - Dime at FISHKILL CANNABIS — $90.40 ($45.20 per gram) · 26 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Guavalicious - 2g AiO - Dime Vape Pens | 2 g | $90.40 | $45.20/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Green Crack | 510 | CDT | 1g Jaunty · Vape Pens | gram | $50.85 | $50.85/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | LSD | Cartridge | Indica | 1g Jaunty · Vape Pens | gram | $50.85 | $50.85/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Super Lemon Haze | 510 | CDT Jaunty · Vape Pens | gram | $50.85 | $50.85/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Granddaddy Purple | 510 | CDT Jaunty · Vape Pens | gram | $50.85 | $50.85/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Durban Poison | Cartridge | Sativa | 1g Jaunty · Vape Pens | gram | $50.85 | $50.85/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Wedding Cake | 510 | CDT | 1g Jaunty · Vape Pens | gram | $50.85 | $50.85/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Amnesia Haze | 510 | CDT | 1g Jaunty · Vape Pens | gram | $50.85 | $50.85/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Fishkill
See all edibles prices →Cheapest right now: Euphoria Sour Watermelon - RSO 100mg 2pk Gummies - Nama at FISHKILL CANNABIS — $20.34 ($20.34 per 100mg of THC) · 28 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Euphoria Sour Watermelon - RSO 100mg 2pk Gummies - Nama Edibles | each · 2-pack · 100mg THC | $20.34 | $20.34/100mg THC | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Euphoria GMO Cookies - Live Resin 100mg 2pk Gummies - Nama Edibles | each · 2-pack · 100mg THC | $20.34 | $20.34/100mg THC | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Super Lemon Haze - Live Resin 100mg 2pk - Nama Edibles | each · 2-pack · 100mg THC | $20.34 | $20.34/100mg THC | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Euphoria Fresh Watermelon - RSO 100mg 2pk Gummies - Nama Edibles | each · 2-pack · 100mg THC | $20.34 | $20.34/100mg THC | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Euphoria Sour Diesel Pear - Live Resin 100mg 2pk Gummies - Nama Edibles | each · 2-pack · 100mg THC | $20.34 | $20.34/100mg THC | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Euphoria Granddaddy Purple Black Raspberry - Live Resin 100mg 2pk Gummies - Nama Edibles | each · 2-pack · 100mg THC | $20.34 | $20.34/100mg THC | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gelonade | Razz Lemonade | Rosin Ropes | 100mg | 1ct Off Hours · Edibles | each · 100mg THC | $23.73 | $23.73/100mg THC | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Banjerine | Tangerine Sunrise | Rosin Edibles | 100mg | 10ct | 10mg/ea Off Hours · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $23.73 | $23.73/100mg THC | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Fishkill
See all concentrates prices →Cheapest right now: Guava Punch - 1g Live Resin - JetPacks at FISHKILL CANNABIS — $45.20 ($45.20 per gram) · 8 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Guava Punch - 1g Live Resin - JetPacks Concentrates | gram | $45.20 | $45.20/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Citrus Rush - 1g Live Resin - JetPacks Concentrates | gram | $45.20 | $45.20/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Jack Herer - 1g Live Resin - JetPacks Concentrates | gram | $45.20 | $45.20/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lemon Cherry Gelato - 1g Live Resin - JetPacks Concentrates | gram | $45.20 | $45.20/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cherry Limeade - 1g Live Resin - JetPacks Concentrates | gram | $45.20 | $45.20/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Rainbow Belts - 1g Live Resin - JetPacks Concentrates | gram | $45.20 | $45.20/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Guava Pie | Rosin | 1g Hudson Cannabis · Concentrates | gram | $74.58 | $74.58/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blueberry Pancakes - 1g Live Resin - JetPacks Concentrates | 3/5 g | $45.20 | $75.33/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Fishkill
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Gelato 41 | Joints | 1g at FISHKILL CANNABIS — $7.35 ($7.35 per gram) · 21 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gelato 41 | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $7.35 | $7.35/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Strawberry Cough - 0.5g Pre Roll 7pk - Dank Pre-rolls | eighth · 7-pack | $38.42 | $10.98/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Mandarin Cookies - 0.5g 7pk Prerolls - Dank Pre-rolls | eighth · 7-pack | $38.42 | $10.98/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Master Kush - 0.5g 7pk Prerolls - Dank Pre-rolls | eighth · 7-pack | $38.42 | $10.98/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Zoap - 1g Preroll - Bouket Pre-rolls | gram | $14.69 | $14.69/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cherry Runtz - 1g Preroll - Bouket Pre-rolls | gram | $14.69 | $14.69/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Boukét | Blue Nerdz | Joint | 1g Bouket · Pre-rolls | gram | $14.69 | $14.69/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Zkittles - 1g Preroll - Bouket Pre-rolls | gram | $14.69 | $14.69/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Fishkill
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Amnesia Haze - 1g Fat Boy Infused Pre-Roll - CRU at FISHKILL CANNABIS — $18.08 ($18.08 per gram) · 14 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Amnesia Haze - 1g Fat Boy Infused Pre-Roll - CRU Infused Pre-rolls | gram | $18.08 | $18.08/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Lemonatti - 1g Infused Fat Boy - Cru Infused Pre-rolls | gram | $18.08 | $18.08/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Headband - 1g Fat Boy infused Pre Roll - CRU Infused Pre-rolls | gram | $18.08 | $18.08/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lemon Cherry Gelato - .6g Infused Preroll - Jetpack FL Minis Infused Pre-rolls | 3/5 g | $13.56 | $22.60/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | No Fucks Puffs Infused 5pk Prerolls - Her Highness Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $56.50 | $22.60/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Mother Puffers Infused 5pk Prerolls - Her Highness Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $56.50 | $22.60/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Giggle Puffs Infused Pre-Roll 5pk - Her Highness Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $56.50 | $22.60/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sex Pot - 0.5g Infused Pre Roll 5pk - Her Highness Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $56.50 | $22.60/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Fishkill flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Fishkill →Discounted items across Fishkill menus, newest first.
Best dispensaries in Fishkill →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank concentrates (8 items at 1 store), drinks (8 items at 1 store) in Fishkill — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.