Cheapest infused pre-rolls in Fishkill, NY
Cheapest right now: Amnesia Haze - 1g Fat Boy Infused Pre-Roll - CRU at FISHKILL CANNABIS — $18.08 ($18.08 per gram)
14 comparable infused pre-rolls listings at 1 Fishkill dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Amnesia Haze - 1g Fat Boy Infused Pre-Roll - CRU Infused Pre-rolls | gram | $18.08 | $18.08/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Lemonatti - 1g Infused Fat Boy - Cru Infused Pre-rolls | gram | $18.08 | $18.08/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Headband - 1g Fat Boy infused Pre Roll - CRU Infused Pre-rolls | gram | $18.08 | $18.08/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lemon Cherry Gelato - .6g Infused Preroll - Jetpack FL Minis Infused Pre-rolls | 3/5 g | $13.56 | $22.60/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | No Fucks Puffs Infused 5pk Prerolls - Her Highness Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $56.50 | $22.60/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Mother Puffers Infused 5pk Prerolls - Her Highness Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $56.50 | $22.60/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Giggle Puffs Infused Pre-Roll 5pk - Her Highness Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $56.50 | $22.60/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sex Pot - 0.5g Infused Pre Roll 5pk - Her Highness Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $56.50 | $22.60/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Pink Lemonade - .6g Infused Pre-Roll - Jetpacks FJ-Mini Infused Pre-rolls | 3/5 g | $14.13 | $23.55/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Cereal Milk - .6g Infused Pre-Roll - Jetpacks FJ-Mini Infused Pre-rolls | 3/5 g | $14.13 | $23.55/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Blueberry Kush - .6g Infused Pre-Roll - Jetpacks FJ-Mini Infused Pre-rolls | 3/5 g | $14.13 | $23.55/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Grape Galaxy - .6g Infused Pre-Roll - Jetpacks FJ-Mini Infused Pre-rolls | 3/5 g | $14.13 | $23.55/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Passion Fruit - .6g Infused Pre-Roll - Jetpacks FJ-Mini Infused Pre-rolls | 3/5 g | $14.13 | $23.55/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Dessert Lime X Solar Citrus - 1g Hashhole - TopCrop Infused Pre-rolls | gram | $24.86 | $24.86/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Fishkill infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Fishkill price: $22.60 per gram (middle of $18.08–$23.55). That works out to about $79.10 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Fishkill publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Fishkill price data: cheapest weed in Fishkill, cheap ounces, Fishkill flower price index, Fishkill deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.