Cheap ounces in Fishkill, NY — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $101.97 — Azul - 28g Flower - Gypsy Weed at FISHKILL CANNABIS ($3.64 per gram)
15 real 28g packages on Fishkill menus · Fishkill average $137.28 an ounce · typical flower $7.10 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every New York city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Azul - 28g Flower - Gypsy Weed Flower | ounce | $101.97$111.879% off | $3.64/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Amnesia & Mac Diesel | Big Buds | 28g Flower | ounce | $111.87 | $4/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Amnesia - 28g - Flower Gypsy Weed Flower | ounce | $111.87 | $4/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cereal Milk | Big Buds | 28g Flower | ounce | $111.87 | $4/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Double Pack | 14g Amnesia + 14g RVR = 28g Flower | Gypsy Flower | ounce | $111.87 | $4/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Gelato Cake | Big Buds | 28g Flower | ounce | $111.87 | $4/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Kombucha Oreo - 28g - Flower Gypsy Weed Flower | ounce | $111.87 | $4/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Miracle Glue - 28g Flower - Knack Flower | ounce | $111.87 | $4/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Zookies - Flower 28g - TopCrop Flower | ounce | $144.20$158.209% off | $5.15/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Solar Citrus - 28g Flower - TopCrop Flower | ounce | $144.20$158.209% off | $5.15/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Lime Street - Flower 28g - TopCrop Flower | ounce | $154.50$169.509% off | $5.52/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Grape Scotti - 28g Flower - Rolling Green Flower | ounce | $164.80$180.809% off | $5.89/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Banana Cream Gelato - 28g Flower - Rolling Green Flower | ounce | $164.80$180.809% off | $5.89/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Mint Chocolate Chip - 28g Flower - Dank Flower | ounce | $200.85$220.359% off | $7.17/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Permanent Marker - 28g Flower - Dank Flower | ounce | $200.85$220.359% off | $7.17/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Fishkill
15 packages in this price band among the cheapest Fishkill ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Azul - 28g Flower - Gypsy Weed Flower | ounce | $101.97$111.879% off | $3.64/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Amnesia & Mac Diesel | Big Buds | 28g Flower | ounce | $111.87 | $4/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Amnesia - 28g - Flower Gypsy Weed Flower | ounce | $111.87 | $4/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cereal Milk | Big Buds | 28g Flower | ounce | $111.87 | $4/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Double Pack | 14g Amnesia + 14g RVR = 28g Flower | Gypsy Flower | ounce | $111.87 | $4/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Gelato Cake | Big Buds | 28g Flower | ounce | $111.87 | $4/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Kombucha Oreo - 28g - Flower Gypsy Weed Flower | ounce | $111.87 | $4/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Miracle Glue - 28g Flower - Knack Flower | ounce | $111.87 | $4/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Zookies - Flower 28g - TopCrop Flower | ounce | $144.20$158.209% off | $5.15/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Solar Citrus - 28g Flower - TopCrop Flower | ounce | $144.20$158.209% off | $5.15/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Lime Street - Flower 28g - TopCrop Flower | ounce | $154.50$169.509% off | $5.52/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Grape Scotti - 28g Flower - Rolling Green Flower | ounce | $164.80$180.809% off | $5.89/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Banana Cream Gelato - 28g Flower - Rolling Green Flower | ounce | $164.80$180.809% off | $5.89/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Mint Chocolate Chip - 28g Flower - Dank Flower | ounce | $200.85$220.359% off | $7.17/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Permanent Marker - 28g Flower - Dank Flower | ounce | $200.85$220.359% off | $7.17/g | FISHKILL CANNABIS Fishkill · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Fishkill
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Fishkill has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Fishkill ounce: $137.28 across 15 listings, lowest $101.97.
- Average half ounce: $84.32.
- Average quarter: $45.32.
- Average eighth: $34.68.
See also the Fishkill flower price index, cheapest flower per gram and Fishkill deals.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.