| 1 | Cheevo | 1996 Sour Diesel | Joint | 1g each | 7pk | quarter · 7-pack | $56.50 | $8.07/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cheevo | Blue Andeze (I) | 1G Pre-Roll 7 Pack Pre-rolls | quarter · 7-pack | $56.50 | $8.07/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Florette Exotics | Sour Face | Joints | 1g each | 4pk | 4 g · 4-pack | $34.65 | $8.66/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Jive .5g - 2pk Pre Roll - Mandarin Temple | gram · 2-pack | $9.04 | $9.04/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Jive .5g - 2pk Pre Roll - Humboldt Headband | gram · 2-pack | $9.04 | $9.04/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | CHOPSTICKS | Cookies & Cream (H) | .5G 2-Pack (1G) Pre-rolls | gram · 2-pack | $9.04 | $9.04/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | CHOPSTICKS | Strawberry Cough (S) | .5G 2-Pack (1G) Pre-rolls | gram · 2-pack | $9.04 | $9.04/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | CHOPSTICKS | Sour Diesel (S) | .5G 2-Pack (1G) Pre-rolls | gram · 2-pack | $9.04 | $9.04/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Jive | Planet of the Grapes (H) | 2 Pack Pre-Roll Pre-rolls | gram · 2-pack | $9.04 | $9.04/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Jive .5g - 2pk Pre Roll - Lemon Berry OG | gram · 2-pack | $9.04 | $9.04/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Slack Hollow | Blueberry Cupcake (I) | .5G 8 Pre-Roll Pack Pre-rolls | 4 g | $40.01 | $10/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Slack Hollow | Permanent Marker (IH) | 8 Pk. Pre-Rolls 4G Pre-rolls | 4 g · 8-pack | $40.01 | $10/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Cheevo | Jellolato | Joint | 1g | gram | $10.17 | $10.17/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Cheevo | Blue Andeze | Joint | 1g | gram | $10.17 | $10.17/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Cheevo | Gelato Sour Face | Joint | 1g | gram | $10.17 | $10.17/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Sour Glue | Mini | 0.5g | 1/2 g | $5.65 | $11.30/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Lemon Drop | Mini | 0.5g | 1/2 g | $5.65 | $11.30/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Grapelato | Mini | 0.5g | 1/2 g | $5.65 | $11.30/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Godfather OG | Mini | 0.5g | 1/2 g | $5.65 | $11.30/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Forbidden Kush | Mini | 0.5g | 1/2 g | $5.65 | $11.30/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Pineapple Haze | Mini | 0.5g | 1/2 g | $5.65 | $11.30/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Crumble Cake | Mini | 0.5g | 1/2 g | $5.65 | $11.30/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Cherry Swirl | Mini | 0.5g | 1/2 g | $5.65 | $11.30/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Strawberry Amnesia | Mini | 0.5g | 1/2 g | $5.65 | $11.30/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Mini MART | Shock Boom x Pinnacle 3 (H) | 2 Pack Pre-Rolls 1G Pre-rolls | gram · 2-pack | $11.30 | $11.30/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | sticky buns | Blunts | 1g Pre-rolls | gram | $11.30 | $11.30/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | pancakes | Blunts | 1g Pre-rolls | gram | $11.30 | $11.30/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Slack Hollow | Permanent Marker | 2 Pk. Pre-Roll 1G Pre-rolls | gram · 2-pack | $11.30 | $11.30/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Mini MART | Zkittles (I) | 2 Pack Pre-Rolls 1G Pre-rolls | gram · 2-pack | $11.30 | $11.30/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | White Widow | Classics | 7pk | 5g | 5 g · 7-pack | $56.50 | $11.30/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Kosher Kush | Classics | 7pk | 5g | 5 g · 7-pack | $56.50 | $11.30/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | OG #18 | Doobies | 7pk | 3.5g | eighth · 7-pack | $42.94 | $12.27/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Florette | OG Donut | Joint | 1g | gram | $12.43 | $12.43/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Lowell Smokes | All-Terrain | Pre-Roll Variety Pack 3.6G Pre-rolls | 3.6 g | $45.20 | $12.56/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Lowell Smokes | Stargazer (I) | Pre-Roll Pack 3.6G Pre-rolls | 3.6 g | $45.20 | $12.56/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Lowell Smokes | Trailblazer (S) | Pre-Roll Pack 3.6G Pre-rolls | 3.6 g | $45.20 | $12.56/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Boukét | Banana Kush | Joint | 1g | gram | $13.56 | $13.56/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | 518 Hollow | Jealousy (H) | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $13.56 | $13.56/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | 518 Hollow | London Pound Cake (IH) | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $13.56 | $13.56/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Boukét | Glitter Bomb | Joint | 1g | gram | $13.56 | $13.56/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |