| 1 | Purple Trainwreck | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 3 g · 5-pack | $68.93 | $4.60/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Maui Waui | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $68.93 | $4.60/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sour Lime Haze | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 2.5 g · 5-pack | $67.80 | $5.42/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | SMACK | Blu Cookie Monster | Infused .5G Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $7.68 | $7.68/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sour City Diesel | Infused Joints | 1gSmack · Infused Pre-rolls | gram | $11.30 | $11.30/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | OG Punch | Infused Joints | 1gSmack · Infused Pre-rolls | gram | $11.30 | $11.30/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Smack | Lemon Pound Cake | Infused Pre-Roll 1G Infused Pre-rolls | gram | $11.30 | $11.30/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Therapy | Hooch | Infused Pre-Roll 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.43 | $12.43/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Therapy | Carnival | Infused Pre-Roll 2Pk 1G Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.43 | $12.43/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Florist Farms | Witches Brew | Live Resin Infused Minis | 0.5g each | 5pkFlorist Farms · Infused Pre-rolls | eighth · 5-pack | $45.20 | $12.91/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Blueberry DJ Cut | Hash Infused Doobies | 10 Count | 5GRuby Farms · Infused Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $65.54 | $13.11/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Sunset Sherbert | Hash Infused Doobies | 10 Count | 5GRuby Farms · Infused Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $65.54 | $13.11/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Amnesia Haze | Hash Infused Doobies | 10 Count | 5GRuby Farms · Infused Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $65.54 | $13.11/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Honey Banana x Honey Banana Live Resin Infused Pre-Roll | 4-Pack | 3 g · 4-pack | $39.55 | $13.18/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | MFNY | Blueberry 2.0 x Turbo Blueberry (I) | Live Resin Infused Pre-Roll 4 Pack 3G Infused Pre-rolls | 3 g · 4-pack | $39.55 | $13.18/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | O-YEAH! | Grape Gas (I) O-YEAH! | Infused Pre-roll 1G Infused Pre-rolls | gram | $13.56 | $13.56/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Hashtag Honey | Unicorn Piss | Diamond Infused Minis | 0.5g each | 5pkHashtag Honey · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $33.90 | $13.56/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Grape Ape | Infused Joints | 0.75g each | 2pkRevert · Infused Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $22.60 | $15.07/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Golden Berry | Infused Joints | 0.75g each | 2pkRevert · Infused Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $22.60 | $15.07/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Hard Lemon Haze | Infused Minis | 0.5gSmack · Infused Pre-rolls | 1/2 g | $7.68 | $15.36/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Twisted Lime Kush | Infused Minis | 0.5gSmack · Infused Pre-rolls | 1/2 g | $7.68 | $15.36/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | State of Mind | Snow Plow x Cherry Pie (I) | Live Resin Infused Pre-roll 1G Infused Pre-rolls | gram | $18.08 | $18.08/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | LeadFarmer | Skunk #1 x Northern Lights #5 | Indoor Kief Infused Flower Pre-Roll 1G Infused Pre-rolls | gram | $18.08 | $18.08/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | State of Mind | Loose Cannon x Sour Tangie (S) | Live Resin Infused Pre-roll 1G Infused Pre-rolls | gram | $18.08 | $18.08/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Jeeter | Granddaddy Purp | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pkJeeter · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $46.61$62.1525% off | $18.64/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Jeeter | The Nectar (I) | Infused Baby Jeeter .5g X 5 Pre-Roll Pack Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $46.61$62.1525% off | $18.64/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Jeeter | Sugar Plum | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pkJeeter · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $46.61$62.1525% off | $18.64/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Jeeter | Blue ZKZ | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pkJeeter · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $46.61$62.1525% off | $18.64/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Jeeter | Apple Crisp (H) | Infused Baby Jeeter .5g X 5 Pre-Roll Pack Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $46.61$62.1525% off | $18.64/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Jeeter | Pink Lemon | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pkJeeter · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $46.61$62.1525% off | $18.64/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Jeeter | High Tide (S) | Infused Baby Jeeter .5g X 5 Pre-Roll Pack Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $46.61$62.1525% off | $18.64/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Jeeter | Acapulco Gold (S) | Infused Baby Jeeter .5g X 5 Pre-Roll Pack Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $46.61$62.1525% off | $18.64/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Jeeter | Pink Lemon | XL Quad-Infused Joint | 2gJeeter · Infused Pre-rolls | 2 g | $37.29$49.7225% off | $18.64/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Jet Fuel | Infused Joints | 1g | gram | $19.78 | $19.78/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Jeeter | Blue ZKZ (I) | Infused Pre-Roll 1G Infused Pre-rolls | gram | $22.04$29.3825% off | $22.04/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Jeeter | Blueberry Kush (I) | Infused Pre-Roll 1G Infused Pre-rolls | gram | $22.04$29.3825% off | $22.04/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Jeeter | Tangie (S) | Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $22.04$29.3825% off | $22.04/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Jeeter | Strawberry Sour Diesel | Quad-Infused Joint | 1gJeeter · Infused Pre-rolls | gram | $22.04$29.3825% off | $22.04/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Jeeter | Bubba G | Quad-Infused Joint | 1gJeeter · Infused Pre-rolls | gram | $22.04$29.3825% off | $22.04/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | SUSHI HASH | Gold Rush x Zookies Rosin (S) | Hash Hole Pre-Roll 1G Infused Pre-rolls | gram | $22.60 | $22.60/g | Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens Falls Glens Falls · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |