Cheapest infused pre-rolls in Howard Beach, NY
Cheapest right now: Sour Lime Haze | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g at CannaFamily Dispensary — $57.52 ($4.60 per gram)
117 comparable infused pre-rolls listings at 1 Howard Beach dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sour Lime Haze | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $57.52 | $4.60/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | RIPPED WEDDING CAKE INFUSED PRE GROUND 14G Infused Pre-rolls | half ounce | $79.65 | $5.69/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Unicorn Piss | Infused Joints | 1.25g Dragonfly · Infused Pre-rolls | 1.25 g | $13.27 | $10.62/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lychee Dream | Infused Joints | 1.25g Dragonfly · Infused Pre-rolls | 1.25 g | $13.27 | $10.62/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Apple Tart | Infused Joint | 1.25g Dragonfly · Infused Pre-rolls | 1.25 g | $13.27 | $10.62/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Twisted Lime Kush | Infused Joints | 1g Smack · Infused Pre-rolls | gram | $10.62 | $10.62/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | SMACK GRAND MASTER PURP INFUSED PRE ROLL 1G Infused Pre-rolls | gram | $10.62 | $10.62/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | SMACK. OG PUNCH INFUSED PREROLL 1G Infused Pre-rolls | gram | $10.62 | $10.62/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Blue Raspberry Dream | Infused Minis | 0.5g | 14pk Stone Road Farms · Infused Pre-rolls | quarter · 14-pack | $79.65 | $11.38/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Hawaiian Rain | Infused Minis | 0.5g | 14pk Stone Road Farms · Infused Pre-rolls | quarter · 14-pack | $79.65 | $11.38/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Midnight Sherbet | Infused Joints | 0.5g | 14pk Stone Road Farms · Infused Pre-rolls | quarter · 14-pack | $79.65 | $11.38/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Purple Haze | Infused Joints | 1.2g Mac Pharms · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $15.04 | $12.53/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | London Pound Cake | Infused Joints | 1.2g Mac Pharms · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $15.04 | $12.53/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | MAC PHARMS FRUITY PEBBLES INFUSED PREROLL 1.2G Infused Pre-rolls | 1.2 g | $15.04 | $12.53/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Hashtag Honey | Perm Marker | Snowballz Infused Flower | 3.5g Hashtag Honey · Infused Pre-rolls | eighth | $44.25 | $12.64/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | ayrloom | Bomb Popz Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | 3.045 g · 5-pack | $39.83 | $13.08/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | TASTE MAKERS SUNSET SHERBERT INFUSED PREROLL 1G Infused Pre-rolls | gram | $13.27 | $13.27/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | TASTE MAKERS ACAI GELATO INFUSED PREROLL 1G Infused Pre-rolls | gram | $13.27 | $13.27/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | O-YEAH! GRAPE INFUSED PRE ROLL 1G Infused Pre-rolls | gram | $13.27 | $13.27/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | O-YEAH! WATERMELON BISCOTTI INFUSED PREROLL 1G Infused Pre-rolls | gram | $13.27 | $13.27/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | AYRLOOM PINK ROZAY 3G 5PK PRE ROLL INFUSED Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $39.82 | $13.27/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | ayrloom | Alaskan Thunder Fuck Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $39.82 | $13.27/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | ayrloom | Cereal Milk Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $39.82 | $13.27/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | ayrloom | Lychee Dream Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $39.82 | $13.27/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | 1g Infused Preroll - Purple Punch LEFT COAST · Infused Pre-rolls | gram | $14.16 | $14.16/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | 1g Infused Preroll - Sunny Diesel LEFT COAST · Infused Pre-rolls | gram | $14.16 | $14.16/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | 1g Infused Preroll - Pink Lemonade LEFT COAST · Infused Pre-rolls | gram | $14.16 | $14.16/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | 1g Infused Preroll - Blueberry Gelato LEFT COAST · Infused Pre-rolls | gram | $14.16 | $14.16/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | 1g Infused Preroll - Maui Waui LEFT COAST · Infused Pre-rolls | gram | $14.16 | $14.16/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | 1g Infused Preroll - Maui Pineapple LEFT COAST · Infused Pre-rolls | gram | $14.16 | $14.16/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | 1g Infused Preroll - Cherry Pie LEFT COAST · Infused Pre-rolls | gram | $14.16 | $14.16/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | HEPWORTH MIMOSA MANGO DOG X WHITE RUNTZ HASH INFUSED PRE-ROLL 5PK 2.5G Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $35.40 | $14.16/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | HEPWORTH PRIVATE PARTY FLOWER X JACK GRAPE HASH INFUSED PRE-ROLL 5PK 2.5G Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $35.40 | $14.16/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Hudson Cannabis| Cider Spice| Infused Minis| 7ct| 0.5g each Hudson Cannabis · Infused Pre-rolls | eighth · 7-pack | $49.56 | $14.16/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | HUDSON CANNABIS SOUR UNICORN INFUSED 7PK PREROLL 3.5G Infused Pre-rolls | eighth · 7-pack | $49.56 | $14.16/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Black Cherry Soda x Sour Amnesia | Infused Joints | 0.8g | 5pk Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $61.95 | $15.49/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | HIGH 5 HYBRID GRAPE GAS X KUSH MINTZ INFUSED 5PK PRE ROLL 4G Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $61.95 | $15.49/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | HIGH 5 HYBRID JORDANZ X WATERMELONZ X PAPA BURGER INFUSED PRE ROLL 5PK 4G Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $61.95 | $15.49/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | HIGH 5 SATIVA ORANGE CRUSH X LEMON MACMELON X TANGIE 5PK PRE ROLL INFUSED 4G Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $61.95 | $15.49/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Blue Zushi x Pink Gas | Infused Joints | 0.8g | 5pk Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $61.95 | $15.49/g | CannaFamily Dispensary Howard Beach · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Howard Beach infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Howard Beach price: $17.70 per gram (middle of $12.53–$22.12). That works out to about $61.95 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Howard Beach publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Howard Beach price data: cheapest weed in Howard Beach, cheap ounces, Howard Beach flower price index, Howard Beach deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.