| 1 | Sluggers - Infused Preroll - 0.7g 1pk - Fire OGSluggers Hit · Infused Pre-rolls | 7/10 g | $12 | $1.20/g | The Flowery Dispensary Bronx Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sluggers | Infused Preroll 1pk | Juiced | Rose Infused Pre-rolls | 7/10 g | $12 | $1.20/g | Guardian Wellness licensed Dispensary Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sluggers Juiced Temptation .7g Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 7/10 g | $12 | $1.20/g | The Flowery Dispensary Bronx Bronx · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | FB - Slugg - Fire Og - .7g Infused Joint ( Indica ) Infused Pre-rolls | 7/10 g | $14.16 | $1.42/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | FB - Slugg - Rose - .7g Infused Joint ( Indica ) Infused Pre-rolls | 7/10 g | $14.16 | $1.42/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | FB - Slugg - Temptation - .7g Infused Joint ( Hybrid ) Infused Pre-rolls | 7/10 g | $14.16 | $1.42/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | PICC - Velvet Crush x Zkittlez State of Mind HTE Donut Hole Indica Infused Pre-Roll - 1g Infused Pre-rolls | 12.5 g | $18 | $1.44/g | Green Comfort Rochester · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Ithaca Organics Gorilla Glue 2pk 0.75g Bubble Hash Infused Pre-Rolls Infused Pre-rolls | 7/10 g · 2-pack | $28 | $2.80/g | The Flowery Dispensary Chinatown New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Bold Glass Tip Infused Acapulco Gold Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack)Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $39.83 | $3.19/g | Lighthouse Cannabis Dispensary New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Bold Glass Tip Infused Jack Herer Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack)Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $3.20/g | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Bold Glass Tip Infused Blue Dream Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack)Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40.75 | $3.26/g | Blue Forest Farms Dispensary New York · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Bold Glass Tip Infused Durban Poison Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack)Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40.75 | $3.26/g | Blue Forest Farms Dispensary New York · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Bold Glass Tip Infused Jack Herer Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack)Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40.75 | $3.26/g | Blue Forest Farms Dispensary New York · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Bold Glass Tip Infused Jet Fuel Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack)Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40.75 | $3.26/g | Blue Forest Farms Dispensary New York · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Bold Glass Tip Infused King Louis XIII Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pk)Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40.75 | $3.26/g | Blue Forest Farms Dispensary New York · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Bold Wood Tip Infused Blue Raspberry Kush Pre-Roll pack 2.5g (0.5g ea 5pk)Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40.75 | $3.26/g | Blue Forest Farms Dispensary New York · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Bold Glass Tip Infused Acapulco Gold Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack)Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $45.20 | $3.62/g | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Bold Glass Tip Infused Blue Dream Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack)Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $45.20 | $3.62/g | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Bold Wood Tip Infused Blue Raspberry Kush Pre-Roll pack 2.5g (0.5g ea 5pk)Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $45.20 | $3.62/g | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Bold Wood Tip Infused Pineapple Haze Pre-Roll pack 2.5g (0.5g ea | 5 pack)Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $45.20 | $3.62/g | The Joint Cannabis Dispensary Buffalo · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Cherry Inferno - 28g - Infused Preground Flower - The Plug Pack Infused Pre-rolls | ounce | $110 | $3.93/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Blueberry Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 3 g · 5-pack | $61.95 | $4.13/g | Bud & Honey NYC Dispensary New York · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Frosted Melon | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $61.95 | $4.13/g | Bud & Honey NYC Dispensary New York · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Kiwi Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $61.95 | $4.13/g | Bud & Honey NYC Dispensary New York · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 2.5 g · 5-pack | $53.10 | $4.25/g | My Bud 420 Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Blueberry Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 2.5 g · 5-pack | $53.10 | $4.25/g | My Bud 420 Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Purple Trainwreck | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 2.5 g · 5-pack | $53.10 | $4.25/g | My Bud 420 Bronx · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Maui Waui | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $67 | $4.47/g | Green Comfort Rochester · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Purple Trainwreck | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $67 | $4.47/g | Green Comfort Rochester · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Strawberry Cough | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $67 | $4.47/g | Green Comfort Rochester · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Maui Waui | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 2.5 g · 5-pack | $56 | $4.48/g | Flynnstoned Cannabis Company - Midtown East New York · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Super Sour Diesel | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $70 | $4.67/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 2.5 g · 5-pack | $60 | $4.80/g | Flynnstoned Cannabis Company - Midtown East New York · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | King Louis XIII | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 2.5 g · 5-pack | $60 | $4.80/g | Flynnstoned Cannabis Company - Midtown East New York · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | King Louis XIII | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 2.5 g · 5-pack | $61.06 | $4.88/g | Sunset Cannabis Co Brooklyn · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 2.5 g · 5-pack | $61.95 | $4.96/g | Bud & Honey NYC Dispensary New York · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | King Louis XIII | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 2.5 g · 5-pack | $61.95 | $4.96/g | Bud & Honey NYC Dispensary New York · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Higgs Preroll Infused 10- Pack (Sativa)Higgs · Infused Pre-rolls | each · 10-pack | $53.10 | $5.31/piece | Lighthouse Cannabis Dispensary New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Kingsroad - Gelato 45 x Trop Cherry Live Resin Infused 14 Pack Infused Pre-rolls | each · 14-pack | $80.75 | $5.77/piece | Blue Forest Farms Dispensary New York · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Blue Dream | Infused Minis | 0.5g | 5pkFlower Bnk · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $15.93 | $6.37/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |