Cheapest infused pre-rolls in Jamaica, NY
Cheapest right now: Revert Pre Roll Space Cake 5.g at JFK Cannabis — $4.43 ($4.43 per piece)
274 comparable infused pre-rolls listings at 2 Jamaica dispensaries · ranked per piece · updated Oct 2, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Revert Pre Roll Space Cake 5.g Infused Pre-rolls | each | $4.43 | $4.43/piece | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Kings & Queens - Pre-roll - 3g - 3ct - Indoor - 3 of a Kind Mixed Indica Infused Pre-rolls | each · 3-pack | $17.72 | $5.91/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Kings & Queens - Pre-roll - 3g - 3ct - Indoor - 3 of a Kind Mixed Hybrid Infused Pre-rolls | each · 3-pack | $17.72 | $5.91/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Private Party x Jack Grape Bubble Hash | Infused | 5pk Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $30 | $6/piece | ESH Cannabis Dispensary Jamaica · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Papa's Herb | Preroll 7 Pack | Northern Lights | 7g Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $44.30 | $6.33/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | ayrloom | Cereal Milk Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $39.87 | $7.97/piece | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | ayrloom | Lychee Dream Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | ESH Cannabis Dispensary Jamaica · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | ayrloom | Key Lime Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | ESH Cannabis Dispensary Jamaica · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Apple Fritter 10 pack pre rolls by Honeybee 5g Infused Pre-rolls | each · 10-pack | $40 | $8/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Bubble Gum x Purple Punch 10 pack pre rolls by Honeybee 5g Infused Pre-rolls | each · 10-pack | $40 | $8/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | ayrloom | Alaskan Thunder Fuck Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | ESH Cannabis Dispensary Jamaica · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | ayrloom | Pink Rozay Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | ESH Cannabis Dispensary Jamaica · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | UK Cheese 10 pack pre rolls by Honeybee 5g Infused Pre-rolls | each · 10-pack | $40 | $8/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Revert Pre Roll Spritzer .5g Infused Pre-rolls | each | $4.43 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Revert Pre Roll Cap Junkie .5g Infused Pre-rolls | each | $4.43 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Mac Pharms - 1g Pre Rolls - Fruity Pebblz Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Mac Pharms - 1g Pre Rolls - Hash Allen Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Mac Pharms - 1g Pre Rolls - Kush Mints Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Mac Pharms - 1g Pre Rolls - London Poundcake Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Mac Pharms - 1g Pre Rolls - Mac OG Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Mac Pharms - 1g Pre Rolls - Purple Haze Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Mac Pharms - 1g Pre Rolls - Runtz OG Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Mac Pharms - 1g Pre Rolls - Strawberry Sherbet Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Mimosa Joint 1g Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Lime St Joint 1g Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | OG Punch | Infused Joints | 1g Smack · Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Papa's Herb | Preroll | Animal Face | 1g Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Papa's Herb | Preroll | Cherry Diesel | 1g Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Papa's Herb | Preroll | Cookies N Cream | 1g Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Pineapple Express- 1g Pre-roll Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Pot & Head 1g Joint (Non-Infused) - Gelato 41 Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Rainbow Smoothie | Infused Joints | 1g Mac Pharms · Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | SMACK Infused Preroll 1g Single Alien Cookies (H) Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | SMACK Infused Preroll 1g Single Hard Lemon Haze (S) Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Sour City Diesel | Infused Joints | 1g Smack · Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | STATE OF MIND | Infused Pre-roll | 1G SINGLE | Melonberry Gelato x Amnesia Haze Live Resin (H) Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Strawberry Runtz- 1g Pre-roll Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Sushi Hash-Hash Hole 1g Single Gold Rush X Zookies Rosin (S) Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | TC-1-009 Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/piece | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Toke Folks - 1g Pre-Roll Empire Chem Infused Pre-rolls | each | $8.86 | $8.86/g | JFK Cannabis Jamaica · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Jamaica infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Jamaica price: $17.72 per gram (middle of $8.86–$31.61).
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Jamaica publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Jamaica price data: cheapest weed in Jamaica, cheap ounces, Jamaica flower price index, Jamaica deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.