Cheapest weed in Niagara Falls, NY
292 Niagara Falls menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in Niagara Falls
See all flower prices →Cheapest right now: Cultured | Dante's Inferno | 28g - 28 g at Carry-On Cannabis — $92.02 ($3.29 per gram) · 36 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cultured | Dante's Inferno | 28g - 28 g Flower | each | $92.02$115.0320% off | $3.29/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cultured | Apple Fritter | 28g - 28 g Flower | each | $92.02$115.0320% off | $3.29/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Cultured | Ice Cream Cake | 28g - 28 g Flower | each | $92.02$115.0320% off | $3.29/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Rolling Green | Banana Cream Gelato | 28g - 28 g Flower | each | $127.42$159.2820% off | $4.55/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Rolling Green | Grape Scotti | 28g - 28 g Flower | each | $127.42$159.2820% off | $4.55/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | TWIC3 BAK3D | Strawberry Sunrise | 7g - 7 g Flower | each | $31.99$39.9920% off | $4.57/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | TWIC3 BAK3D | Cheese Plz | 7g - 7 g Flower | each | $31.99$39.9920% off | $4.57/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Trainwreck | 14g Flower | each | $67.99$84.9920% off | $4.86/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Niagara Falls
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: GDP | Cartridge | 1g at Carry-On Cannabis — $19.49 ($19.49 per gram) · 53 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GDP | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $19.49$29.9935% off | $19.49/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cannabals | Chubby Puff | Rainbow Sherbet | 6g All-In-One Vape - 6 g Vape Pens | each | $119.99 | $20/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Maui Wowie 1G Cart Off Hours · Vape Pens | each | $23.99 | $23.99/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Super Sour Diesel | 510 Cartridge | 1g Off Hours · Vape Pens | each | $23.99 | $23.99/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Blue Dream | 510 Cartridge | 1g Off Hours · Vape Pens | each | $23.99 | $23.99/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Gelato 1G Cart Off Hours · Vape Pens | each | $23.99 | $23.99/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Bison Botanics | Funk Juice | 1g | AIO Vape - 1 g Vape Pens | each | $25.88$39.8135% off | $25.88/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | GG#4 | Disposable | 1g Vape Pens | each | $25.88$39.8135% off | $25.88/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Niagara Falls
See all edibles prices →Cheapest right now: Grön | Milk Chocolate (Sea Salt) MINI bar | *Daytime Sativa* | 1:1 | Chocolate - 100 mg at Carry-On Cannabis — $4.20 ($4.20 per 100mg of THC) · 66 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Grön | Milk Chocolate (Sea Salt) MINI bar | *Daytime Sativa* | 1:1 | Chocolate - 100 mg Edibles | each · 100mg THC | $4.20$13.9970% off | $4.20/100mg THC | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Grön | MEGA | Blue Razzleberry *Daytime Sativa* | 1:1 | Gummy - 109.8 mg Edibles | each · 109.8mg THC | $5.40$17.9970% off | $4.92/100mg THC | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Grön | MEGA | Big Apple | 100mg | Gummy - 100 mg Edibles | each · 100mg THC | $5.40$17.9970% off | $5.40/100mg THC | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Grön | Dark Chocolate Full-Sized Bar | *Indica* | 100 mg - 100 mg Edibles | each · 100mg THC | $6.60$21.9970% off | $6.60/100mg THC | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Grön | Pips | Milk Chocolate Caramel | *Daytime Sativa* | 3:1 - 100 mg Edibles | each · 100mg THC | $6.60$21.9970% off | $6.60/100mg THC | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Grön | Pips | Dark Chocolate | *Indica* | 100mg - 100 mg Edibles | each · 100mg THC | $6.60$21.9970% off | $6.60/100mg THC | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Grön | Pips | Dark Chocolate | *Sleepy Indica* | 1:1:1 - 100 mg Edibles | each · 100mg THC | $6.60$21.9970% off | $6.60/100mg THC | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pips | Milk Chocolate Candy Coated | Edibles | 100mg | 20ct | 5mg/ea Grön Edibles · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $6.60$21.9970% off | $6.60/100mg THC | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Niagara Falls
See all concentrates prices →Cheapest right now: Umamii | Field Notes | 1g | Cured Resin - 1 g at Carry-On Cannabis — $39.99 ($39.99 per gram) · 20 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Umamii | Field Notes | 1g | Cured Resin - 1 g Concentrates | each | $39.99 | $39.99/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Umamii | Late Checkout | 1g | Cured Resin - 1 g Concentrates | each | $39.99 | $39.99/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | &Shine | Tropicanna | 1g Cured Resin - 1 g Concentrates | each | $39.99 | $39.99/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Umamii | Good Company | 1g | Cured Resin - 1 g Concentrates | each | $39.99 | $39.99/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | MFNY | True Breath | 2g | Live Resin Badder - 2 g Concentrates | each | $89.99 | $44.99/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Garlic Drip | Live Resin | Badder | 1g RYTHM · Concentrates | each | $49.99 | $49.99/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | RYTHM Live Resin Extract L'Orange 1g RYTHM · Concentrates | each | $49.99 | $49.99/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Honey Banana Live Resin Badder | 1g MFNY · Concentrates | each | $54.86 | $54.86/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Niagara Falls
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Gentlemen Smugglers | Cheesecake | 1g Pre-roll at Carry-On Cannabis — $7.79 ($7.79 per gram) · 59 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gentlemen Smugglers | Cheesecake | 1g Pre-roll Pre-rolls | each | $7.79$11.9935% off | $7.79/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cherry Kiss | Preroll | 1g Akron Bloom · Pre-rolls | each | $8.84 | $8.84/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Leso Espresso | Preroll | 1g Akron Bloom · Pre-rolls | each | $8.84 | $8.84/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Akron Bloom | Orange Kiss | 1g Pre-Roll - 1 g Pre-rolls | each | $8.84 | $8.84/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Kosher Kush | Preroll | 1g Akron Bloom · Pre-rolls | each | $8.84 | $8.84/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blueberry Kiss | Preroll | 1g Akron Bloom · Pre-rolls | each | $8.84 | $8.84/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Akron Bloom | Sour Kiss | 1g Pre-Roll - 1 g Pre-rolls | each | $8.84 | $8.84/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Akron Bloom | Lemon Kiss | 1g Pre-Roll - 1 g Pre-rolls | each | $8.84 | $8.84/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Niagara Falls
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Picc | Smack. | Lemon Pound Cake | 1g Infused Pre-roll - 1 g at Carry-On Cannabis — $9.99 ($9.99 per gram) · 40 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Picc | Smack. | Lemon Pound Cake | 1g Infused Pre-roll - 1 g Infused Pre-rolls | each | $9.99 | $9.99/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Picc | Smack. | Alien Cookies | 1g | Infused Pre-roll - 1 g Infused Pre-rolls | each | $9.99 | $9.99/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Picc | Smack. | Pineapple Express-Way | 1g Infused Pre-roll - 1 g Infused Pre-rolls | each | $9.99 | $9.99/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sour City Diesel | Infused Joints | 1g Smack · Infused Pre-rolls | each | $9.99 | $9.99/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | OG Punch | Infused Joints | 1g Smack · Infused Pre-rolls | each | $9.99 | $9.99/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Florist Farms | Mule Fuel | Live Resin Infused Minis | 0.5g each | 5pk Florist Farms · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $31.99 | $12.80/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Picc | Smack. | Twisted Lime Kush | 0.5g | Infused Pre-roll - 0.5 g Infused Pre-rolls | each | $6.99 | $13.98/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Picc | Smack. | Blue Cookie Monster | 0.5g Infused Pre-roll - 0.5 g Infused Pre-rolls | each | $6.99 | $13.98/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Niagara Falls flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Niagara Falls →Discounted items across Niagara Falls menus, newest first.
Best dispensaries in Niagara Falls →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.