Cheapest flower in Niagara Falls, NY
Cheapest right now: Cultured | Dante's Inferno | 28g - 28 g at Carry-On Cannabis — $92.02 ($3.29 per gram)
36 comparable flower listings at 1 Niagara Falls dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cultured | Dante's Inferno | 28g - 28 g Flower | each | $92.02$115.0320% off | $3.29/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cultured | Apple Fritter | 28g - 28 g Flower | each | $92.02$115.0320% off | $3.29/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Cultured | Ice Cream Cake | 28g - 28 g Flower | each | $92.02$115.0320% off | $3.29/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Rolling Green | Banana Cream Gelato | 28g - 28 g Flower | each | $127.42$159.2820% off | $4.55/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Rolling Green | Grape Scotti | 28g - 28 g Flower | each | $127.42$159.2820% off | $4.55/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | TWIC3 BAK3D | Strawberry Sunrise | 7g - 7 g Flower | each | $31.99$39.9920% off | $4.57/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | TWIC3 BAK3D | Cheese Plz | 7g - 7 g Flower | each | $31.99$39.9920% off | $4.57/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Trainwreck | 14g Flower | each | $67.99$84.9920% off | $4.86/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | House of Trees | Scented Marker | 28g - 28 g Flower | each | $139.99$174.9920% off | $5/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Bombae | 7g Flower | each | $35.99$44.9920% off | $5.14/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Headband | Big Buds | 7g Flower | each | $35.99$44.9920% off | $5.14/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Blueberry Cupcake | 7g Flower | each | $35.99$44.9920% off | $5.14/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Cloudberry | 7g Flower | each | $35.99$44.9920% off | $5.14/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Akron Bloom | Strawberry Blonde OG | 7g - 7 g Flower | each | $39.99$49.9920% off | $5.71/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Bombae | 3.5g Flower | each | $22.39$27.9920% off | $6.40/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Blueberry Cupcake | 3.5g Flower | each | $22.39$27.9920% off | $6.40/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Blue Cheese | 3.5g Flower | each | $22.39$27.9920% off | $6.40/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Cloudberry | 3.5g Flower | each | $22.39$27.9920% off | $6.40/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Black Scotti | Value Line Flower | 3.5g Rolling Green Cannabis · Flower | each | $28.31$35.3920% off | $8.09/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Rolling Green | Midnight Grape | 3.5g - 3.5 g Flower | each | $28.31$35.3920% off | $8.09/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | House of Trees | Super Buff Cherry | 3.5g - 3.5 g Flower | each | $35.19$43.9920% off | $10.05/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | House of Trees | Sweet Sorbet | 3.5g - 3.5 g Flower | each | $35.19$43.9920% off | $10.05/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | House of Trees | Red Berry Runtz | 3.5g - 3.5 g Flower | each | $35.19$43.9920% off | $10.05/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Cereal Milk – Flower – 0.7g 5Boro Cannabis · Flower | each | $7.07$8.8420% off | $10.10/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Fuel Pump – Flower – 0.7g 5Boro Cannabis · Flower | each | $7.07$8.8420% off | $10.10/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | 5 Boro | Permanent Marker | 0.7g Dime Bag Flower | each | $7.07$8.8420% off | $10.10/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Boukét | Banana Kush | Big Buds | 3.5g Bouket · Flower | each | $35.99$44.9920% off | $10.28/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Bouket | Gorilla Glue #4 | 3.5g - 3.5 g Flower | each | $35.99$44.9920% off | $10.28/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Bouket | GMO Punch | 3.5g - 3.5 g Flower | each | $35.99$44.9920% off | $10.28/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Skyworld | Galactic Warheads | 3.5g - 3.5 g Flower | each | $35.99$44.9920% off | $10.28/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Boukét | Cherry Paloma | Big Buds | 3.5g Bouket · Flower | each | $35.99$44.9920% off | $10.28/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | High Speed | Big Buds | 3.5g Rolling Green Cannabis · Flower | each | $35.99$44.9920% off | $10.28/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Bouket | Crunch Berrys | 3.5g - 3.5 g Flower | each | $35.99$44.9920% off | $10.28/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Rolling Green | Super Boof | 3.5g - 3.5 g Flower | each | $42.39$52.9920% off | $12.11/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | RYTHM Premium Flower - Jacks Delight 3.5g RYTHM · Flower | each | $43.99$54.9920% off | $12.57/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Scotch & Soda | Big Buds | 3.5g RYTHM · Flower | each | $43.99$54.9920% off | $12.57/g | Carry-On Cannabis Niagara Falls · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Niagara Falls flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Niagara Falls price: $7.24 per gram (middle of $4.55–$10.28). That works out to about $25.34 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Niagara Falls publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Niagara Falls price data: cheapest weed in Niagara Falls, cheap ounces, Niagara Falls flower price index, Niagara Falls deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.