Cheapest pre-rolls in Ogdensburg, NY
Cheapest right now: ChopSticks | Pre Roll | 2pk. | BLUEBERRY COOKIES (I) at The Green Door Dispensary — $10 ($5 per piece)
41 comparable pre-rolls listings at 1 Ogdensburg dispensaries · ranked per piece · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ChopSticks | Pre Roll | 2pk. | BLUEBERRY COOKIES (I) Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $5/piece | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | ChopSticks | Pre Roll | 2pk. | COOKIES & CREAM (H) Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $5/piece | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Florist Farms Pre Rolls 7pk. - HEADBAND (H) Pre-rolls | each · 7-pack | $38 | $5.43/piece | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Florist Farms Pre Rolls 7pk. - OG SNOW (I) Pre-rolls | each · 7-pack | $38 | $5.43/piece | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Florist Farms Pre Rolls 7pk. - SOUR GLUE (S) Pre-rolls | each · 7-pack | $38 | $5.43/piece | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Dragonfly | Pre Roll | 1g | ZLUSHI (I) Pre-rolls | each | $7.96 | $7.96/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Dragonfly | Pre Roll | 1g | TAHITI LIME (S) Pre-rolls | each | $7.96 | $7.96/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Obama Runtz | 5 Pack Joints Runtz · Pre-rolls | each · 5-pack | $42 | $8.40/piece | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Florist Farms Live Resin & Diamonds 5pk. - GMO BOMB (I) Pre-rolls | each · 5-pack | $45 | $9/piece | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Florist Farms Live Resin & Diamonds 5pk. - GARLIC BUD (I) Pre-rolls | each · 5-pack | $45 | $9/piece | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Florist Farms Live Resin & Diamonds 5pk. - LEMON OG HAZE (S) Pre-rolls | each · 5-pack | $45 | $9/piece | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | BYG Cannabis | 1g | Single Pre Roll | ICE CREAM CAKE (S) Pre-rolls | each | $9.03 | $9.03/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | BYG Cannabis | 1g | Single Pre Roll | SLURRICANE (I) Pre-rolls | each | $9.03 | $9.03/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | BYG Cannabis | 1g | Single Pre Roll | SUNDAE STALLION (S) Pre-rolls | each | $9.03 | $9.03/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | High Falls Canna | Indica Blend | 0.5g each | 2pk High Falls Canna NY · Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $10/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Head Space Prerolls | Sherbanger | 5 x 0.5g Pre-rolls | each · 5-pack | $26.55 | $10.62/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Sasquatch Breath | Hybrid | 2-Pack Pre-Rolls | 0.75g Each High Peaks · Pre-rolls | each · 2-pack | $16 | $10.67/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Black Triangle | Hybrid | 2-Pack Pre-Rolls | 0.75g Each High Peaks · Pre-rolls | each · 2-pack | $16 | $10.67/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | George Clinton | Hybrid | 2-Pack Pre-Rolls | 0.75g Each High Peaks · Pre-rolls | each · 2-pack | $16 | $10.67/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Blue Cheese Pre-Rolls 5pk - 2.5g PUFF · Pre-rolls | each · 5-pack | $26.99 | $10.80/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Grape Drink Pre-Rolls 5pk - 2.5g PUFF · Pre-rolls | each · 5-pack | $26.99 | $10.80/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Jet Fuel Pre-Roll 5pk - 2.5g PUFF · Pre-rolls | each · 5-pack | $26.99 | $10.80/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Lemon Wreck Pre-Rolls 5pk - 2.5g PUFF · Pre-rolls | each · 5-pack | $26.99 | $10.80/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Orange Tree Pre-Rolls 5pk - 2.5g PUFF · Pre-rolls | each · 5-pack | $26.99 | $10.80/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Alien OG Pre-Rolls 5pk - 2.5g PUFF · Pre-rolls | each · 5-pack | $26.99 | $10.80/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Florist Farms | La Bomba | Minis | 0.5g each | 7pk Florist Farms · Pre-rolls | each · 7-pack | $38 | $10.86/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Dragonfly | Pre Roll 5pk. | 2.5g | PANDORA'S BOX (H) Pre-rolls | each · 5-pack | $27.26 | $10.90/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Dragonfly Pre Roll 5pk. 2.5g - SUTTER (I) Pre-rolls | each · 5-pack | $27.26 | $10.90/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | SUNNY Z PRE-ROLLS 3.5 GRAMS House of Sacci · Pre-rolls | each | $38.98 | $11.14/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | GARLIC SAUCE PRE-ROLLS 3.5 GRAMS House of Sacci · Pre-rolls | each | $38.98 | $11.14/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | PUFFIN Z PRE-ROLLS 3.5 GRAMS House of Sacci · Pre-rolls | each | $38.98 | $11.14/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Grape Drink Pre-Roll 1g PUFF · Pre-rolls | each | $11.99 | $11.99/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Orange Tree Pre-Roll 1g PUFF · Pre-rolls | each | $11.99 | $11.99/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Blue Cheese Pre-Roll 1g PUFF · Pre-rolls | each | $11.99 | $11.99/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Lemon Wreck Pre-Roll 1g PUFF · Pre-rolls | each | $11.99 | $11.99/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Jet Fuel Pre-Roll 1g PUFF · Pre-rolls | each | $11.99 | $11.99/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Alien OG Pre-Roll 1g PUFF · Pre-rolls | each | $11.99 | $11.99/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | PUFF Original - Chill - Indica - 1 gram pre-roll PUFF · Pre-rolls | each | $11.99 | $11.99/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | PUFF Original - Balance - Hybrid - 1 gram pre-roll PUFF · Pre-rolls | each | $12 | $12/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Matter Pre-Roll 5 Pack - LARRY BURGER (I) 1.75g GLASS TIP Pre-rolls | each · 5-pack | $26 | $14.86/g | The Green Door Dispensary Ogdensburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Ogdensburg pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Ogdensburg price: $10.83 per gram (middle of $9.03–$11.99).
- 100% of priced pre-rolls listings in Ogdensburg publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Ogdensburg price data: cheapest weed in Ogdensburg, cheap ounces, Ogdensburg flower price index, Ogdensburg deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.