Cheapest flower in Olean, NY
Cheapest right now: 5 Boro - Flower - Permanent Marker at Jupiter Cafe — $10.10 ($1.01 per gram)
87 comparable flower listings at 1 Olean dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 Boro - Flower - Permanent Marker Flower | 7/10 g | $10.10 | $1.01/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | 5 Boro - Flower - Hood Candyz Flower | 7/10 g | $10.10 | $1.01/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | 5 Boro - Flower - Forbidden Fruit Flower | 7/10 g | $10.10 | $1.01/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | 5 Boro - Flower - Cereal Milk Flower | 7/10 g | $10.10 | $1.01/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Smoakland - Flower - Grape Ape Flower | ounce | $140.10 | $5/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Smoakland X - Tangie Dynamite - 28g Smoakland · Flower | ounce | $140.10 | $5/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Old Pal | Electric Lemonade | Ground | 14g Old Pal · Flower | half ounce | $75.10 | $5.36/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Skyrose - Flower - Tropical Blend Pouch Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | LivWell - Flower - Angie Flower | ounce | $165.10 | $5.90/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | 28g Indoor Flower | OG Mandarin Cookies Pot & Head · Flower | ounce | $180.10 | $6.43/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | 1937 - Flower - Georgia Pie Flower | half ounce | $90.10 | $6.44/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Greenside - Flower - Nimbus Snacks 3.5 Flower | eighth | $25.10 | $7.17/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Bananaconda | Big Buds | 28g RYTHM · Flower | ounce | $220.10 | $7.86/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Greenside - Flower - Orange Cream Pop Flower | eighth | $30.10 | $8.60/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Smoakland OZ - 28g - NY Diesel Flower | half ounce | $140.10 | $10.01/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Pines - Flower - Iced Sangria Flower | eighth | $35.10 | $10.03/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Old Pal | Purple 98 | Big Buds | 3.5g Old Pal · Flower | eighth | $35.10 | $10.03/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Kings & Queens - Flower - Super Boof Flower | eighth | $35.10 | $10.03/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Skyrose - Flower - Tangerine Punch Flower | eighth | $36.10 | $10.31/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Greenside - Flower - Black Patronus Flower | eighth | $36.10 | $10.31/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Skyrose - Flower - Blue Dream Flower | eighth | $36.10 | $10.31/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Skyrose - Flower - Ice Cream Cake Flower | eighth | $36.10 | $10.31/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Kombucha Cream | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $36.10 | $10.31/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Gary Payton | Big Buds | 3.5g Kings & Queens · Flower | eighth | $36.10 | $10.31/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Garlic Budder | Big Buds | 3.5g Kings & Queens · Flower | eighth | $36.10 | $10.31/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Kings & Queens - Flower - Garlic Breath Flower | eighth | $36.10 | $10.31/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Pineapple Muffin | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $36.10 | $10.31/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Neon Flamingo | Big Buds | 3.5g Kings & Queens · Flower | eighth | $36.10 | $10.31/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Iced Sangria | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $36.10 | $10.31/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | zourz | Big Buds | 3.5g Kings & Queens · Flower | eighth | $36.10 | $10.31/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Hashtag Honey | Cream Smoothie | Big Buds | 3.5g Hashtag Honey · Flower | eighth | $37.10 | $10.60/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Binske - Flower - Jungle Pie Flower | half ounce | $150.10 | $10.72/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Hashtag Honey | Pink Certz | Big Buds | 3.5g Hashtag Honey · Flower | eighth | $38.10 | $10.89/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Jelly Cake | Big Buds | 3.5g matter. · Flower | eighth | $38.10 | $10.89/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | High Falls Canna | MAC | 3.5g High Falls Canna NY · Flower | eighth | $38.10 | $10.89/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Orange Cookies Flower matter. · Flower | eighth | $38.10 | $10.89/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Papaya Juice | Big Buds | 3.5g matter. · Flower | eighth | $40.10 | $11.46/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Knack - Flower - Tamarindo Flower | eighth | $40.10 | $11.46/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Canna Cure Farms | Blockberry | Big Buds | 3.5g Canna Cure Farms LLC · Flower | eighth | $40.10 | $11.46/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Hindu Kush | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $40.10 | $11.46/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Olean flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Olean price: $12.60 per gram (middle of $6.22–$15.73). That works out to about $44.10 an eighth.
- 98.9% of priced flower listings in Olean publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Olean price data: cheapest weed in Olean, cheap ounces, Olean flower price index, Olean deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.