Cheapest infused pre-rolls in Olean, NY
Cheapest right now: Pines - Prerolls - Sherb Cake (Infused) 2pk at Jupiter Cafe — $20.10 ($2.01 per gram)
27 comparable infused pre-rolls listings at 1 Olean dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pines - Prerolls - Sherb Cake (Infused) 2pk Infused Pre-rolls | 7/10 g · 2-pack | $20.10 | $2.01/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | King Louis XIII | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $61.10 | $4.89/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Mad Mimosa | Infused Joints | 1g Smack · Infused Pre-rolls | gram | $14.10 | $14.10/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Mule Fuel x Acapulco Gold Bubble Hash - Infused Pre-Rolls .5g - 5pk PUFF · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40.10 | $16.04/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Gush Mintz x Ice Cream Cake - Bubble Hash Infused Pre Roll .5g - 5pk PUFF · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40.10 | $16.04/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Canna Cure Farms | Billz Mafia | Infused Joint | 1g Canna Cure Farms LLC · Infused Pre-rolls | gram | $16.10 | $16.10/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Canna Cure Farms | Blueberry OG | Infused Joint | 1g Canna Cure Farms LLC · Infused Pre-rolls | gram | $16.10 | $16.10/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Lemon Lime Twist - Triple Infused Pre Roll Pack .5g - 5pk PUFF · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $45.10 | $18.04/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Gush Mintz x Ice Cream Cake Bubble Hash - Infused Pre-Roll 1g PUFF · Infused Pre-rolls | gram | $18.10 | $18.10/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Mule Fuel x Acapulco Gold Bubble Hash - Infused Pre-Roll 1g PUFF · Infused Pre-rolls | gram | $18.10 | $18.10/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Luci - Preroll - Panda Plant (Michelada X Oreoz Infused Space Panda Resin) Infused Pre-rolls | gram | $18.10 | $18.10/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Kosher Kush | Hash Infused Rose Pedal | 1.5g Ruby Farms · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $30.10 | $20.07/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Ice Cream Cake | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $20.10 | $20.10/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Super Boof | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $20.10 | $20.10/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Berry Runtz | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $20.10 | $20.10/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Alchemy Pure - Preroll - Bolinas (Hash Infused) Infused Pre-rolls | 3/4 g | $16.10 | $21.47/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | MFNY - Preroll - White Fire OG x The Belafonte Live Resin Infused (.75g) Infused Pre-rolls | 3/4 g | $16.10 | $21.47/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Lemon Lime Twist - Triple Infused Pre Roll 1g PUFF · Infused Pre-rolls | gram | $22.10 | $22.10/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Velvet Lushers | Hash Hole | Indica-Hybrid | 1g Jaunty · Infused Pre-rolls | gram | $22.10 | $22.10/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Durban Poison x Blue Dream | Infused Joints | 0.8g Infused Pre-rolls | 4/5 g | $18.10 | $22.63/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Claybourne Co - Preroll - Wedding Cake Infused Blunt Infused Pre-rolls | 1.5 g | $40 | $26.67/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Claybourne Co - Preroll - Grape Gasolina Infused Blunt Infused Pre-rolls | 1.5 g | $40.10 | $26.73/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Blueberry Kush - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g ROVE · Infused Pre-rolls | gram | $32.10 | $32.10/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Peaches & Cream - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g ROVE · Infused Pre-rolls | gram | $32.10 | $32.10/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Purple Trainwreck - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g ROVE · Infused Pre-rolls | gram | $32.10 | $32.10/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Sour Lime Haze - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g ROVE · Infused Pre-rolls | gram | $32.10 | $32.10/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Blueberry 2.0 x Turbo Blueberry | Infused Joints | 0.75g | 4pk MFNY · Infused Pre-rolls | 3/4 g · 4-pack | $35.10 | $46.80/g | Jupiter Cafe Olean · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Olean infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Olean price: $20.10 per gram (middle of $15.26–$32.10). That works out to about $70.35 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Olean publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Olean price data: cheapest weed in Olean, cheap ounces, Olean flower price index, Olean deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.