Cheapest infused pre-rolls in Port Jervis, NY
Cheapest right now: Bold Glass Tip Infused Tahoe OG Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) at DeMarino’s — $35 ($2.80 per gram)
173 comparable infused pre-rolls listings at 2 Port Jervis dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bold Glass Tip Infused Tahoe OG Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $35 | $2.80/g | DeMarino’s Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Bold Glass Tip Infused Jack Herer Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $35 | $2.80/g | DeMarino’s Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bold Glass Tip Infused Jet Fuel Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $35 | $2.80/g | DeMarino’s Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sour Lime Haze | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | 2 g · 5-pack | $61 | $6.10/g | DeMarino’s Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Peaches & Cream | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | 2 g · 5-pack | $61 | $6.10/g | DeMarino’s Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | OG Punch | Infused Joints | 1g Smack · Infused Pre-rolls | each | $7 | $7/g | DeMarino’s Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | ayrloom | Cereal Milk Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | ayrloom | Lychee Dream Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | ayrloom | Pink Rozay Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Cherry Lime + RZ-11 Diamonds SP | Infused Minis | 5pk Boutiq · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $50 | $10/piece | DeMarino’s Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Arctic Frost + Tropicana Diamonds SP | Infused Minis | 5pk Boutiq · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $50 | $10/piece | DeMarino’s Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Grape Soda + Rainbow Belts Diamonds SP | Infused Minis | 5pk Boutiq · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $50 | $10/piece | DeMarino’s Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Pink-Z + Midnight-Z Diamonds SP | Infused Minis | 5pk Boutiq · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $50 | $10/piece | DeMarino’s Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Lime Haze + Pink-Z Diamonds | Infused Minis | 5pk Boutiq · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $50 | $10/piece | DeMarino’s Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Blue Matcha + Dragonfruit Diamonds SP | Infused Minis | 5pk Boutiq · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $50 | $10/piece | DeMarino’s Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Sour Tangie + Gelato 41 Diamonds SP | Infused Minis | 5pk Boutiq · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $50 | $10/piece | DeMarino’s Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | ayrloom | Alaskan Thunder Fuck Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | eighth · 5-pack | $40 | $11.43/g | DeMarino’s Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | urbanXtracts | Berries & Bananas | Infused Joint | 1.25g Infused Pre-rolls | each | $16 | $12.80/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Sluggers - Infused Preroll - 3.5g 5pk - Fire OG Sluggers Hit · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $45 | $12.86/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Sluggers - Fire OG Infused Mini Blunts 3.5g - 5pk Sluggers Hit · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $45 | $12.86/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Sluggers - Infused Preroll - 3.5g 5pk - Temptation - Diamond Edition Sluggers Hit · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $45 | $12.86/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Sluggers | Infused Preroll 5 Pack | Juiced | Rose | Indica | 3.5g Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $45 | $12.86/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | UrbanXtracts | Goliath | Hash Infused | Indica |1.2G Pre-Roll Infused Pre-rolls | each | $16 | $13.33/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Jeeter WC 26 – Mangonada Baby Jeeter Infused Pre-Roll Jeeter · Infused Pre-rolls | eighth | $47 | $13.43/g | DeMarino’s Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Bold Glass Tip Infused Northern Lights Pre-Roll Pack (0.5g ea | 5-pack) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $35 | $14/g | DeMarino’s Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Honey Banana x Honey Banana Live Resin Infused Pre-Roll | 4-Pack MFNY · Infused Pre-rolls | eighth · 4-pack | $50 | $14.29/g | DeMarino’s Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Hash Burger x Hash Burger Live Resin Infused Pre-rolls (4pk) | 3.0g total MFNY · Infused Pre-rolls | eighth · 4-pack | $50 | $14.29/g | DeMarino’s Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | 1g Infused Preroll - Sunny Diesel LEFT COAST · Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Breakfast Connections - Blunt Infused 1g - Cereal Milk Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/g | DeMarino’s Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | 1g Infused Preroll - Purple Punch LEFT COAST · Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | 1g Infused Preroll - Pink Lemonade LEFT COAST · Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | 1g Infused Preroll - Pineapple Splash LEFT COAST · Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | 1g Infused Preroll - Maui Pineapple LEFT COAST · Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | 1g Infused Preroll - Cherry Pie LEFT COAST · Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | 1g Infused Preroll - Watermelon Mojito LEFT COAST · Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Florist Farms | Permanent Marker | Live Resin Infused Joints | 1g Florist Farms · Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Papaya Bomb x Trop Cherry | Infused Joints | 1g Luci · Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Florist Farms | Candy Jack | Live Resin Infused Joints | 1g Florist Farms · Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Florist Farms | Dutch Hawaiian | Live Resin Infused Joints | 1g Florist Farms · Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Florist Farms | La Bomba | Live Resin Infused Joints | 1g Florist Farms · Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Port Jervis infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Port Jervis price: $21 per gram (middle of $14.29–$36). That works out to about $73.50 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Port Jervis publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Port Jervis price data: cheapest weed in Port Jervis, cheap ounces, Port Jervis flower price index, Port Jervis deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.