| 1 | Miss Grass | Preroll 5 Pack | Minis| Purplekush | Indica | Quiet Times Pre-rolls | each · 5-pack | $32 | $6.40/piece | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hashtag Honey | Strawberry Cough | Joint | 1g | each | $9 | $9/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | The Sauce | Hashtag Honey | Grand Daddy Purp | Preroll | 1g | Indica Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Hashtag Honey | Maui Wowie | Joint | 1g | each | $9 | $9/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bone Creek |Neon eclipse| Hybrid | pre roll |1g| Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Nanticoke | Pluto | Indica | 5pk preroll | 3.5g Pre-rolls | each · 5-pack | $31.50 | $9/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Nanticoke | Jack Herer | Sativa-Dominant Hybrid | Pre Roll | 5 Pack | 3.5g Pre-rolls | each · 5-pack | $31.50 | $9/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Super Naturals | Cast Iron Cake | Indica | Pre Roll | 5 pack Pre-rolls | each · 5-pack | $45 | $9/piece | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | 1G Non Infused Preroll Sour Diesel | each | $10 | $10/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | 1G Non Infused Preroll Monster Cookies | each | $10 | $10/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | urbanXtracts | Platinum Kush Breath | Joint | 1g Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Papa's Herb | Preroll | Cherry Diesel | Sativa-Dom Hybrid | 1g Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | urbanXtracts | Nana Glue | Joint | 1g Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Florist Farms | Iced Sangria | Hybrid | PreRoll | 7 Pack | 3.5g Pre-rolls | each · 7-pack | $40 | $11.43/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Florist Farms | Sour Glue | Sativa | PreRoll | 7 Pack | 3.5g Pre-rolls | each · 7-pack | $40 | $11.43/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Florist Farms | Purple Boof | Hybrid | PreRoll | 7 Pack | 3.5g Pre-rolls | each · 7-pack | $40 | $11.43/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Florist Farms | Super Boof | Minis | 0.5g each | 7pk | each · 7-pack | $40 | $11.43/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Florist Farms | HeadBand | Hybrid | PreRoll | 7 Pack | 3.5g Pre-rolls | each · 7-pack | $40 | $11.43/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Florist Farms | OG Snow | Indica | PreRoll | 7 Pack | 3.5g Pre-rolls | each · 7-pack | $40 | $11.43/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Cherry Swirl | Mini | 0.5g | each | $6 | $12/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Crumble Cake | Mini | 0.5g | each | $6 | $12/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Forbidden Kush | Mini | 0.5g | each | $6 | $12/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Sour Glue | Mini | 0.5g | each | $6 | $12/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Godfather OG | Mini | 0.5g | each | $6 | $12/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Strawberry Amnesia | Mini | 0.5g | each | $6 | $12/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Grapelato | Mini | 0.5g | each | $6 | $12/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | 5 Boro | Amnesia Haze | Sativa-Dominant Hybrid | Blunt | 1.5g Pre-rolls | each | $18 | $12/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | 5 Boro | Super Lemon Haze Sativa-Dominant Hybrid | Blunt | 1.5g Pre-rolls | each | $18 | $12/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Super Naturals | Preroll | Purple Mandy | Hybrid Sativa | 5pk | 3.5g Pre-rolls | each · 5-pack | $45 | $12.86/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Supernaturals | LAVENDER ROSE SPLIFF | Joints | 0.75g each | 2pk | each · 2-pack | $20 | $13.33/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Supernaturals | CBG CAKE 2:1 (THC:CBG) | Joints | 0.75g each | 2pk | each · 2-pack | $20 | $13.33/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Supernaturals | Mint Spliff | Joints | 0.75g each | 2pk | each · 2-pack | $20 | $13.33/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Cherry Pie | Joints | 1g Pre-rolls | each | $14 | $14/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Boukét | Glitter Bomb | Joint | 1g | each | $14 | $14/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Cheesecake | Joints | 1g Pre-rolls | each | $14 | $14/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Maui OG | Joints | 1g Pre-rolls | each | $14 | $14/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Runtz & Sunset Sherbet | Joints | 1g Pre-rolls | each | $15 | $15/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Miss Grass | Minis 5 Pack | Fast Times | Super Lemon Haze | 2g Pre-rolls | each · 5-pack | $32 | $16/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Miss Grass | Minis 5 Pack | All Times | Cookies N Cream | 2g Pre-rolls | each · 5-pack | $32 | $16/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | High Falls Canna | Cindy's Mint Cookies | 0.33g | each | $12 | $36.36/g | Easy Jay's Cannabis Port Jervis · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |