| 1 | Hashtag Honey | NY Sour Diesel | Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hashtag Honey | Blue Lobster | Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Hashtag Honey | Huckleberry Kush | Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Hashtag Honey | Northern Lights | Disposable | 2g | 2 g | $60 | $30/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | RELOAD - 2g FUSION - Strawberry Clemonade (6:1:1 THC/CBG/THCV) | 2 g | $65 | $32.50/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Golden Glove (Limited Edition) | LOUD Jefé Plus Disposable | 2g | 2 g | $65 | $32.50/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Wild Watermelon | TWISTED Disposable | 2g | 2 g | $65 | $32.50/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Strawberry Kush - Disposable Vape Cartridge - 1 Gram | gram | $35 | $35/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | The Botanist | Bold Strawberry | Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | 3g SLID3 FUSION Disposable - Tropical Twist x Citrus Splash | 3 g | $110.01 | $36.67/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | 3g SLID3 CLASSIC - Mango Haze x Triple Diesel | 3 g | $110.01 | $36.67/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | ayrloom | Alaskan Thunder Fuck | AIO | 2g | 2 g | $75 | $37.50/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | ayrloom | Pink Rozay | AIO | 2g | 2 g | $75 | $37.50/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | 20:1 EF85 Cart Master Kush | 1g | gram | $40 | $40/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Hashtag Honey | Permanent Marker | Disposable | 1g | gram | $40 | $40/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Hashtag Honey | Grape Ape | Disposable | 1g | gram | $40 | $40/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Muha Meds | Fatso | Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Super Lemon Haze Live Terp 1g Cartridge | gram | $40 | $40/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Sugar Cookie | AIO Palm | Hybrid | 1.5g | 1.5 g | $60 | $40/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Chocolate Diesel | AIO Palm | Sativa | 1.5g | 1.5 g | $60 | $40/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Ghost Train | AIO Palm | Sativa | 1.5g | 1.5 g | $60 | $40/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Blackberry Kush | AIO Palm | Indica | 1.5g | 1.5 g | $60 | $40/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Blueberry Lemon Haze | 2G All In One Device | 2 g | $80 | $40/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Tropical Kiwi | 2G All In One Device | 2 g | $80 | $40/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Watermelon Kush | 2G All In One Device | 2 g | $80 | $40/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Mango Diesel | 2G All In One Device | 2 g | $80 | $40/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Guavalicious | 2G All In One Device | 2 g | $80 | $40/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Forbidden Apple | 2G All In One Device | 2 g | $80 | $40/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Strawberry Cough | 2G All In One Device | 2 g | $80 | $40/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Cantaloupe Dream | 2G All In One Device | 2 g | $80 | $40/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Pink Lemon Haze | 2G All In One Device | 2 g | $80 | $40/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Berry White | 2G All In One Device | 2 g | $80 | $40/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Vape Cartridge - BLUE DREAM 1G Original THC Pod - STIIIZY | gram | $44 | $44/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Vape Cartridge - APPLE FRITTER 1G Original THC Pod - STIIIZY | gram | $44 | $44/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Vape Cartridge - BIRTHDAY CAKE 1G Original THC Pod - STIIIZY | gram | $44 | $44/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Vape Cartridge - BISCOTTI 1G Original THC Pod - STIIIZY | gram | $44 | $44/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Vape Cartridge - BLUE BURST 1G Original THC Pod - STIIIZY | gram | $44 | $44/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Florist Farms | Northern Lights | Disposable | 1g | gram | $45 | $45/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Florist Farms | Blue Dream | Disposable | 1g | gram | $45 | $45/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Forbidden Fruit | 510 | CDT | 1g | gram | $45 | $45/g | Black Market Canna Co LLC Poughkeepsie · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |