Cheapest weed in Riverhead, NY
369 Riverhead menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in Riverhead
See all flower prices →Cheapest right now: Hybrid Blend | Ground Flower at Strain Stars Riverhead — $150 ($1.79 per gram) · 369 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hybrid Blend | Ground Flower Flower | 84 g | $150 | $1.79/g | Strain Stars Riverhead Riverhead · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Chopped Cheese 28g The Plug Pack · Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Strain Stars Riverhead Riverhead · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Smoakland X - Maui Wowie - 28g Smoakland · Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Strain Stars Riverhead Riverhead · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Grape Gas | Big Buds | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Strain Stars Riverhead Riverhead · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Smoakland X - Blue Cookies - 28g Smoakland · Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Strain Stars Riverhead Riverhead · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Smoakland | Jack The Ripper | Flower | 28g Smoakland · Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Strain Stars Riverhead Riverhead · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Bomb Pop 28g The Plug Pack · Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Strain Stars Riverhead Riverhead · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | PB & J 28g The Plug Pack · Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Strain Stars Riverhead Riverhead · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Riverhead flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Riverhead →Discounted items across Riverhead menus, newest first.
Best dispensaries in Riverhead →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.