| 1 | FB - Slugg - Rose - .7g Infused Joint ( Indica ) Infused Pre-rolls | 7/10 g | $14.16 | $1.42/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | FB - Slugg - Fire Og - .7g Infused Joint ( Indica ) Infused Pre-rolls | 7/10 g | $14.16 | $1.42/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | FB - Slugg - Temptation - .7g Infused Joint ( Hybrid ) Infused Pre-rolls | 7/10 g | $14.16 | $1.42/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | FB - Head - Ice Cream Cake - .5g 5pk Infused Pre-Rolls ( Indica ) Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $15.93 | $6.37/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | FB - Head - Sour Diesel - .5g 5pk Infused Pre-Rolls ( Sativa ) Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $15.93 | $6.37/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sherbanger | Infused Minis | 0.5g | 5pkFlower Bnk · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $15.93 | $6.37/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blue Dream | Infused Minis | 0.5g | 5pkFlower Bnk · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $15.93 | $6.37/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | bruce banner | Infused Joints | 1g | 2pkFlower Bnk · Infused Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $15.05 | $7.53/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | ghost train haze | Infused Joints | 0.75g | 5pkFlower Bnk · Infused Pre-rolls | eighth · 5-pack | $30.09 | $8.60/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Naturel Gelato | Infused Joints | 1gFlower Bnk · Infused Pre-rolls | gram | $8.85 | $8.85/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | FB - HK - Rainbow Belt - 1.5g Diamond Infused Pre-Roll ( Hybrid ) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $13.28 | $8.85/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | FB - HK - Purple Punch - 1.5g Diamond Infused Pre-Roll ( Indica ) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $13.28 | $8.85/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | jack frost | Infused Joints | 0.5g | 5pkFlower Bnk · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $23.89 | $9.56/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Marshmallo OG | Infused Minis | 0.5g | 5pkFlower Bnk · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $23.89 | $9.56/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | FB - Head - Blue Dream - 1g Infused Pre-Roll ( Sativa ) Infused Pre-rolls | gram | $9.73 | $9.73/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | FB - Head - Ice Cream Cake - 1g Infused Pre-Roll ( Indica ) Infused Pre-rolls | gram | $9.73 | $9.73/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | FB - Head - Sour Diesel - 1g Infused Pre-Roll ( Sativa ) Infused Pre-rolls | gram | $9.73 | $9.73/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | gelonade | Infused Joints | 1gFlower Bnk · Infused Pre-rolls | gram | $9.73 | $9.73/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Strawberry Pie | Infused Joints | 1gFlower Bnk · Infused Pre-rolls | gram | $9.73 | $9.73/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | tahoe og | Infused Joints | 1gFlower Bnk · Infused Pre-rolls | gram | $9.73 | $9.73/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | GG4 | Infused Joints | 1.25gFlower Bnk · Infused Pre-rolls | 1.25 g | $12.38 | $9.90/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | FB - Harv - Quarter Pounder - 1.25g Infused Preroll ( Sativa Dom ) Infused Pre-rolls | 1.25 g | $12.38 | $9.90/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | FB - Harv - Florida Sunrise - 1.25g Infused Preroll ( Sativa ) Infused Pre-rolls | 1.25 g | $12.38 | $9.90/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | FB - Harv - Moby Dick - .75g Infused Preroll ( Sativa Dom ) Infused Pre-rolls | 3/4 g | $7.96 | $10.61/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | FB - Smack - Cranberry Rozay - 1g Donut Hole ( Sativa ) Infused Pre-rolls | gram | $10.62 | $10.62/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | FB - Smack - Twisted Lime Kush - 1g Donut Hole ( Sativa ) Infused Pre-rolls | gram | $10.62 | $10.62/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | FB - Smack - Mad Mimosa - 1g Donut Hole ( Sativa ) Infused Pre-rolls | gram | $10.62 | $10.62/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | FB - Smack - Grand Master Purp - 1g Donut Hole ( Indica ) Infused Pre-rolls | gram | $10.62 | $10.62/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | lemon haze | Infused Joints | 1.25gFlower Bnk · Infused Pre-rolls | 1.25 g | $13.28 | $10.62/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | FB - Harv - Northern Lights - 1g Infused Preroll ( Indica ) Infused Pre-rolls | gram | $11.50 | $11.50/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | FB - Jack - Alien Og - 1.75g Moonrock joint Infused Pre-rolls | 1.75 g | $20.36 | $11.63/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | FB - Jack - Space Cookies - 1.75g Moonrock joint Infused Pre-rolls | 1.75 g | $20.36 | $11.63/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | FB - HK - Zkittles - 1.5g Diamond Infused Pre-Roll ( Indica ) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $17.70 | $11.80/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Sunkiss | Infused Minis | 0.4g | 10pkFlower Bnk · Infused Pre-rolls | 4 g · 10-pack | $47.79 | $11.95/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Purple Jaze | Infused Minis | 0.4g | 10pkFlower Bnk · Infused Pre-rolls | 4 g · 10-pack | $47.79 | $11.95/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Melon Boost | Infused Minis | 0.4g | 10pkFlower Bnk · Infused Pre-rolls | 4 g · 10-pack | $47.79 | $11.95/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Lungbuster | Infused Minis | 0.4g | 10pkFlower Bnk · Infused Pre-rolls | 4 g · 10-pack | $47.79 | $11.95/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | FB - O Yeah - Green Apple Fritter - .5g 5pk Donut Hole ( Sativa ) Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $31.86 | $12.74/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | FB - HK - Og Kush - 1.5g Diamond Infused Pre-Roll ( Indica ) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $19.23 | $12.82/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | FB - Smack - Blu Cookie Monster - .5g Donut Hole ( Indica ) Infused Pre-rolls | 1/2 g | $7.08 | $14.16/g | Flower Bnk Cannabis Dispensary Schenectady · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |