Cheapest weed in Seneca Falls, NY
351 Seneca Falls menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in Seneca Falls
See all flower prices →Cheapest right now: 5 Boro | Permanent Marker | Flower at Just Breathe Finger Lakes — $9.03 ($0.90 per gram) · 114 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 Boro | Permanent Marker | Flower Flower | 7/10 g | $9.03 | $0.90/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | 5 Boro | Hood Candy | Flower Flower | 7/10 g | $9.03 | $0.90/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bomb Pop 28g The Plug Pack · Flower | ounce | $122.13 | $4.36/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cherry Pie 28g The Plug Pack · Flower | ounce | $122.13 | $4.36/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Chopped Cheese 28g The Plug Pack · Flower | ounce | $122.13 | $4.36/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Ithaca Cultivated | Blueberry Cookies | Flower Flower | half ounce | $61.94 | $4.42/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Ithaca Cultivated | White Widow | Flower Flower | half ounce | $61.94 | $4.42/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | New York Ounce Club | Critical OG | Flower Flower | ounce | $130.97 | $4.68/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Seneca Falls
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Hashtag Honey | Northern Lights | Disposable | 2g at Just Breathe Finger Lakes — $40 ($11.43 per gram) · 107 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hashtag Honey | Northern Lights | Disposable | 2g Hashtag Honey · Vape Pens | eighth | $40 | $11.43/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Watermelon Burst | 2g Melted Diamond Live Resin Vape | 2x 1g (Reload) ROVE · Vape Pens | 2 g · 2-pack | $115.05 | $28.76/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Skywalker OG | 2g Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 2x 1g (Reload) ROVE · Vape Pens | 2 g · 2-pack | $115.05 | $28.76/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Dragonfly - Double Bubble OG - 1g Cartridge Dragonfly · Vape Pens | gram | $30.09 | $30.09/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Dragonfly - Orange Creamsicle - 1g Cartridge Dragonfly · Vape Pens | gram | $30.09 | $30.09/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cheech & Chong | DAVE | Dream Cake | Vape Cart Vape Pens | gram | $32.74 | $32.74/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cheech & Chong | DAVE | Honeycrisp | Vape Cart Vape Pens | gram | $32.74 | $32.74/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Cheech & Chong | DAVE | Rose' Bubbly | Vape Cart Vape Pens | gram | $32.74 | $32.74/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Seneca Falls
See all edibles prices →Cheapest right now: Pomberry Lemonade | Gummies | 200mg | 10ct | 20mg/ea at Just Breathe Finger Lakes — $25.66 ($12.83 per 100mg of THC) · 54 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pomberry Lemonade | Gummies | 200mg | 10ct | 20mg/ea Nom Nom Edible Co · Edibles | each · 10-pack · 200mg THC | $25.66 | $12.83/100mg THC | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | MEGA Blue Razzleberry 1:1 THC:CBD Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Grön Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $18 | $18/100mg THC | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | MEGA Blackberry Pearls 1:1 CBN:THC Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Grön Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $18 | $18/100mg THC | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Hashtag Honey | Strawberry Live Resin Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Hashtag Honey · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Hashtag Honey | Grape Live Resin Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Hashtag Honey · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Hashtag Honey | Green Apple Live Resin Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Hashtag Honey · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sugar Plum | Live Rosin | Hybrid | 100mg | 10pk Jaunty · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $22 | $22/100mg THC | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blueberry Lemonade Pearls 3:1 CBG:THC Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Grön Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $22.13 | $22.13/100mg THC | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Seneca Falls
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Blueberry Muffin | Joints | 0.75g | 2pk at Just Breathe Finger Lakes — $12.84 ($8.56 per gram) · 29 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blueberry Muffin | Joints | 0.75g | 2pk Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $12.84 | $8.56/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blue Z | Joints | 1g Dragonfly · Pre-rolls | gram | $8.62 | $8.62/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | SOUR DIESEL 5 PACK OF 0.5G PREROLLS Nanticoke · Pre-rolls | eighth · 5-pack | $34.03 | $9.72/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Strawberry Runtz - 1g Pre Roll Canna Cure Farms LLC · Pre-rolls | gram | $10.17 | $10.17/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Yesca | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $10.17 | $10.17/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Canna Cure Farms | Blue Dream | Joint | 1g Canna Cure Farms LLC · Pre-rolls | gram | $10.17 | $10.17/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Canna Cure - Pineapple Express - Pre-Roll (1g) Canna Cure Farms LLC · Pre-rolls | gram | $10.17 | $10.17/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blue Cheese Pre-Rolls 5pk - 2.5g PUFF · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $27 | $10.80/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Seneca Falls
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Trail Blazers | Fruit Juice | .8g Live Rosin Diamonds Infused Pre Roll | 5pk at Just Breathe Finger Lakes — $21 ($4.20 per piece) · 47 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Trail Blazers | Fruit Juice | .8g Live Rosin Diamonds Infused Pre Roll | 5pk Infused Pre-rolls | 0.09 g · 5-pack | $21 | $4.20/piece | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Trail Blazers | Kool Aid | .8g Live Rosin Diamonds Infused Pre Roll | 5pk Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $37.16 | $9.29/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Nanticoke | Blue Dream | .7g Infused Pre Roll | 5pk Infused Pre-rolls | eighth · 5-pack | $34.03 | $9.72/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Dragonfly | Strawberry Cream Cake | Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 1.25 g | $13.28 | $10.62/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Dragonfly | Forbidden Fruit | Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 1.25 g | $13.28 | $10.62/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Empire Hemp Co. | Stankberry | GOAT Rosin Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 2 g | $24.50 | $12.25/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Akron Bloom | Leso Expresso | Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | gram | $12.39 | $12.39/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Akron Bloom | Birthday Cake | Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | gram | $12.39 | $12.39/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Seneca Falls flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Seneca Falls →Discounted items across Seneca Falls menus, newest first.
Best dispensaries in Seneca Falls →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.