Cheapest pre-rolls in Seneca Falls, NY
Cheapest right now: Blueberry Muffin | Joints | 0.75g | 2pk at Just Breathe Finger Lakes — $12.84 ($8.56 per gram)
29 comparable pre-rolls listings at 1 Seneca Falls dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blueberry Muffin | Joints | 0.75g | 2pk Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $12.84 | $8.56/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blue Z | Joints | 1g Dragonfly · Pre-rolls | gram | $8.62 | $8.62/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | SOUR DIESEL 5 PACK OF 0.5G PREROLLS Nanticoke · Pre-rolls | eighth · 5-pack | $34.03 | $9.72/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Strawberry Runtz - 1g Pre Roll Canna Cure Farms LLC · Pre-rolls | gram | $10.17 | $10.17/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Yesca | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $10.17 | $10.17/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Canna Cure Farms | Blue Dream | Joint | 1g Canna Cure Farms LLC · Pre-rolls | gram | $10.17 | $10.17/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Canna Cure - Pineapple Express - Pre-Roll (1g) Canna Cure Farms LLC · Pre-rolls | gram | $10.17 | $10.17/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blue Cheese Pre-Rolls 5pk - 2.5g PUFF · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $27 | $10.80/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Jet Fuel Pre-Roll 5pk - 2.5g PUFF · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $27 | $10.80/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Lemon Wreck Pre-Rolls 5pk - 2.5g PUFF · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $27 | $10.80/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Alien OG Pre-Roll 1g PUFF · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Jet Fuel Pre-Roll 1g PUFF · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Grape Drink Pre-Roll 1g PUFF · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Orange Tree Pre-Roll 1g PUFF · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Sour Diesel - 0.5g 6 Pack Canna Cure Farms LLC · Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $36.28 | $12.09/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Canna Cure Farms | Blue Dream | .5g Pre Roll | 6pk Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $36.28 | $12.09/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Strawberry Runtz - 0.5g 6 Pack Canna Cure Farms LLC · Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $36.28 | $12.09/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Akron Bloom | Lemon Kiss | Pre Roll Pre-rolls | gram | $12.39 | $12.39/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Cherry Kiss | Preroll | 1g Akron Bloom · Pre-rolls | gram | $12.39 | $12.39/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | JACK HERER 5 PACK OF 0.5G PRE-ROLLS Nanticoke · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $34.03 | $13.61/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | LILAC DIESEL 5 PACK OF 0.5G PREROLLS Nanticoke · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $34.03 | $13.61/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | LILAC DIESEL 0.5G PRE-ROLL JOINT Nanticoke · Pre-rolls | 1/2 g | $8 | $16/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | ALL GAS 0.5G PRE-ROLL JOINT Nanticoke · Pre-rolls | 1/2 g | $8.01 | $16.02/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | SOUR DIESEL .5G PRE-ROLL JOINTS Nanticoke · Pre-rolls | 1/2 g | $8.01 | $16.02/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | MEMORY LOSS OG 0.5G PRE-ROLL JOINT Nanticoke · Pre-rolls | 1/2 g | $8.01 | $16.02/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | PLUTO 0.5G PRE-ROLL JOINT Nanticoke · Pre-rolls | 1/2 g | $8.01 | $16.02/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | PINEAPPLE RUNTZ 0.5G PRE-ROLL JOINT Nanticoke · Pre-rolls | 1/2 g | $8.01 | $16.02/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | BLUE DREAM 0.5G PRE-ROLL JOINT Nanticoke · Pre-rolls | 1/2 g | $8.01 | $16.02/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | The Plug Pack | Cherry Pie | 1g Pre Roll | 28pk Pre-rolls | gram · 28-pack | $130.09 | $130.09/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Seneca Falls pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Seneca Falls price: $12.09 per gram (middle of $10.08–$16.02). That works out to about $42.31 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Seneca Falls publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Seneca Falls price data: cheapest weed in Seneca Falls, cheap ounces, Seneca Falls flower price index, Seneca Falls deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.