Cheapest flower in Seneca Falls, NY
Cheapest right now: 5 Boro | Permanent Marker | Flower at Just Breathe Finger Lakes — $9.03 ($0.90 per gram)
114 comparable flower listings at 1 Seneca Falls dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 Boro | Permanent Marker | Flower Flower | 7/10 g | $9.03 | $0.90/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | 5 Boro | Hood Candy | Flower Flower | 7/10 g | $9.03 | $0.90/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bomb Pop 28g The Plug Pack · Flower | ounce | $122.13 | $4.36/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cherry Pie 28g The Plug Pack · Flower | ounce | $122.13 | $4.36/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Chopped Cheese 28g The Plug Pack · Flower | ounce | $122.13 | $4.36/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Ithaca Cultivated | Blueberry Cookies | Flower Flower | half ounce | $61.94 | $4.42/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Ithaca Cultivated | White Widow | Flower Flower | half ounce | $61.94 | $4.42/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | New York Ounce Club | Critical OG | Flower Flower | ounce | $130.97 | $4.68/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | New York Ounce Club | Peach Gas | Flower Flower | ounce | $130.97 | $4.68/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | New York Ounce Club | Sour Strawberry | Flower Flower | ounce | $130.97 | $4.68/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | New York Ounce Club | Blue Cookies | Flower Flower | ounce | $130.97 | $4.68/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Smoke | London Pie | Flower Flower | ounce | $134.50 | $4.80/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Smoke | Power Sherb | Flower Flower | ounce | $134.50 | $4.80/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Moon Flower | Electric Ladyland | Flower Flower | half ounce | $70.80 | $5.06/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Moon Flower | Dazed & Confused | Flower Flower | half ounce | $70.80 | $5.06/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | NY State of High | Permanent Marker | Flower Flower | ounce | $146.02 | $5.21/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | NY State of High | Tahoe OG | Flower Flower | ounce | $146.02 | $5.21/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Cookie Stash | Big Buds | 14g LivWell Enlightened Health · Flower | ounce | $155.75 | $5.56/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Church Cannabis | Biohazard | Big Buds | 3.5g Church Cannabis Company · Flower | eighth | $20.36 | $5.82/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Church Cannabis | Forbidden Fruit | Big Buds | 3.5g Church Cannabis Company · Flower | eighth | $20.36 | $5.82/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Church Cannabis | Holy Grail | Big Buds | 3.5g Church Cannabis Company · Flower | eighth | $20.36 | $5.82/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Ithaca Cultivated | King Louis | Flower Flower | eighth | $21.24 | $6.07/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Dolla Treez | Cookies & Dream | Flower Flower | eighth | $22.13 | $6.32/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Dolla Treez | Apricot Gelato | Flower Flower | eighth | $22.13 | $6.32/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Dolla Treez | Smore's | Flower Flower | eighth | $22.13 | $6.32/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | NY State of High | Trop-Sherb | Flower Flower | eighth | $23.89 | $6.83/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | NY State of High | Sour Durban | Flower Flower | eighth | $23.89 | $6.83/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | NY State of High | NY Zushi | Flower Flower | eighth | $23.89 | $6.83/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Untitled | Blueberry Kush | Flower (Smalls) Flower | quarter | $47.79 | $6.83/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Untitled | Amnesia Haze | Flower (Smalls) Flower | quarter | $47.79 | $6.83/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Cheevo | Baby Yoda | Big Buds | 3.5g Cheevo · Flower | eighth | $24.78 | $7.08/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Glenna's | Mendo Breath | Flower Flower | eighth | $24.78 | $7.08/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Humble Hill | Gorilla Butter | Flower Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Akron Bloom | Divorce Cake | Flower Flower | quarter | $51 | $7.29/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Mini Mart | London Jealousy | Flower Flower | eighth | $26 | $7.43/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Cheevo | Gelato #45 | Big Buds | 7g Cheevo · Flower | quarter | $52.21 | $7.46/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Cheevo | Thin Mint Cookies | Big Buds | 7g Cheevo · Flower | quarter | $52.21 | $7.46/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Untitled - Green Crack 3.5g Smalls untitled · Flower | eighth | $26.54 | $7.58/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Untitled | Purple Tangie | Flower (Smalls) Flower | eighth | $26.54 | $7.58/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Mac Pharms | Matcha Gelato | Flower Flower | eighth | $27 | $7.71/g | Just Breathe Finger Lakes Seneca Falls · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Seneca Falls flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Seneca Falls price: $8.85 per gram (middle of $4.80–$12.37). That works out to about $30.97 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Seneca Falls publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Seneca Falls price data: cheapest weed in Seneca Falls, cheap ounces, Seneca Falls flower price index, Seneca Falls deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.