| 1 | Cherry Inferno - 28g - Infused Preground Flower - The Plug Pack Infused Pre-rolls | ounce | $110 | $3.93/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Super Sour Diesel | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $70 | $4.67/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Dragonfly - Strawberry Cream Cake - 1.25g Pre RollDragonfly · Infused Pre-rolls | each | $11 | $8.80/g | Thrive Syracuse Cannabis Dispensary Syracuse · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Florist Farms | Candy Jack | Live Resin Infused Minis | 0.5g each | 5pkFlorist Farms · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $32 | $12.80/g | Thrive Syracuse Cannabis Dispensary Syracuse · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Florist Farms | Mule Fuel | Live Resin Infused Minis | 0.5g each | 5pkFlorist Farms · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $32 | $12.80/g | Thrive Syracuse Cannabis Dispensary Syracuse · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Tropicana Cookies | Live Resin Infused Minis | 0.5g each | 5pkFlorist Farms · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $32 | $12.80/g | Thrive Syracuse Cannabis Dispensary Syracuse · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mixtape Vol. 2 - .5g 2pk Infused Pre-roll - Snobby Dankins Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $13 | $13/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Cherry Kiss - 1g Infused Preroll - Akron Infused Pre-rolls | gram | $13 | $13/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Blueberry Kiss - 1g Infused Preroll - Akron Bloom Infused Pre-rolls | gram | $13 | $13/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Lemon Kiss - 1g Infused Preroll - Akron Bloom Infused Pre-rolls | gram | $13 | $13/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Hawaiian Dream | Infused Joints | 0.75g each | 2pkRevert · Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $20 | $13.33/g | Thrive Syracuse Cannabis Dispensary Syracuse · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Golden Berry | Infused Joints | 0.75g each | 2pkRevert · Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $20 | $13.33/g | Thrive Syracuse Cannabis Dispensary Syracuse · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Blueberry 2.0 x Turbo Blueberry - 0.75g - 4pk Infused Preroll - MFNY Infused Pre-rolls | 3.3 g · 4-pack | $50 | $15.15/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Honey Banana x Honey Banana Live Resin Infused Pre-Roll | 4-Pack | 3.3 g · 4-pack | $50 | $15.15/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Terpaja Blast - 1g Infused Preroll - Fire Sticks - Chaos Infused Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Cherry Lemon - 1g Infused Pre-roll - Fire Sticks - Chaos Infused Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Higgs Preroll Infused 10- Pack (Sativa)Higgs · Infused Pre-rolls | eighth · 10-pack | $60 | $17.14/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Sour Diesel - .75g - Infused Preroll - MFNY Infused Pre-rolls | 3/4 g | $14 | $18.67/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Carnival | Infused Minis | 0.5gAlchemy Pure · Infused Pre-rolls | each | $10 | $20/g | Thrive Syracuse Cannabis Dispensary Syracuse · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Hooch Infused Pre Roll 0.5gAlchemy Pure · Infused Pre-rolls | each | $10 | $20/g | Thrive Syracuse Cannabis Dispensary Syracuse · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Dogwalkers Kosher Kush Big Dogs (Infused) 1g - (Sit) Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | Thrive Syracuse Cannabis Dispensary Syracuse · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Dogwalkers Afternoon Delight #4 Big Dogs (Infused) 1g - (Stay) Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | Thrive Syracuse Cannabis Dispensary Syracuse · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Monarchy Runtz 1.2g Diamond Infused Pre RollMonarchy USA · Infused Pre-rolls | each | $26 | $21.67/g | Thrive Syracuse Cannabis Dispensary Syracuse · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Super Sour Diesel - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g | gram | $25 | $25/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Blueberry Kush - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g | each | $30 | $30/g | Thrive Syracuse Cannabis Dispensary Syracuse · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Maui Waui - Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) 1g | each | $30 | $30/g | Thrive Syracuse Cannabis Dispensary Syracuse · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |