Cheapest pre-rolls in Syracuse, NY
Cheapest right now: Lychee Dream | Pre-rolls | 28 x 1g at FlynnStoned Cannabis North Syracuse — $150 ($5.36 per piece)
80 comparable pre-rolls listings at 3 Syracuse dispensaries · ranked per piece · updated Oct 2, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lychee Dream | Pre-rolls | 28 x 1g The Plug Pack · Pre-rolls | ounce · 28-pack | $150 | $5.36/piece | FlynnStoned Cannabis North Syracuse Syracuse · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hashtag Honey | Green Crack | Joint | 1g Hashtag Honey · Pre-rolls | gram | $8.80 | $8.80/g | FlynnStoned Cannabis North Syracuse Syracuse · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sativa Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $35 | $10/g | FlynnStoned Cannabis North Syracuse Syracuse · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Indica Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $35 | $10/g | FlynnStoned Cannabis North Syracuse Syracuse · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Black Lime Reserve | Indica | 2-Pack Pre-Rolls | 0.75g Each | 26% THC High Peaks · Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $16 | $10.67/g | FlynnStoned Cannabis North Syracuse Syracuse · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blue Dream | Doobies | 7pk | 3.5g Ruby Farms · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $38 | $10.86/g | FlynnStoned Cannabis North Syracuse Syracuse · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Obama Runtz | 2 Pack Joints Runtz · Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $17.50 | $11.67/g | FlynnStoned Cannabis North Syracuse Syracuse · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | NIGHT/DAY pre roll 6pk Alchemy Pure · Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $35 | $11.67/g | FlynnStoned Cannabis North Syracuse Syracuse · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Da Yayo - 1g - Preroll Heady Tree · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | FlynnStoned Cannabis North Syracuse Syracuse · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Harney Brothers Cannabis Sour Diesel 1g pre roll Harney Brothers Cannabis · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Platinum Lemon Cherry Gelato - 1g- Preroll- Apollo Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Blue Zushi | Joint | 1g Heady Tree · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | FlynnStoned Cannabis North Syracuse Syracuse · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Project Lato - 1g Preroll - Golden Garden Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Dante's Inferno | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Stank Breath - 1g - Preroll - Apollo Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Hella Jelly - 1g - Preroll - Apollo Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | 1G Non Infused Preroll Sour Diesel LEFT COAST · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | FlynnStoned Cannabis North Syracuse Syracuse · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Grape Cake - 1g - Preroll - Apollo Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Lemon Grass | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Pineapple Slushee - 1g Heady Tree · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | FlynnStoned Cannabis North Syracuse Syracuse · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Nutter Butter | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $12.50 | $12.50/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Jive .5g - 2pk Pre Roll - Humboldt Headband Jive · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.50 | $12.50/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Squirt | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $12.50 | $12.50/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Orange Cream Pop | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $12.50 | $12.50/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Jive .5g - 2pk Pre Roll - Mandarin Temple Jive · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.50 | $12.50/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Jive .5g - 2pk Pre Roll - Lemon Berry OG Jive · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.50 | $12.50/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Jive .5g - 2pk Pre Roll - Planet of the Grapes Jive · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.50 | $12.50/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Jive .5g - 2pk Pre Roll - Don Carlos Jive · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.50 | $12.50/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Santa's Cookies | Preroll | 1g Akron Bloom · Pre-rolls | gram | $13 | $13/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Acapulco Gold | Joint | 1g Harney Brothers Cannabis · Pre-rolls | gram | $13 | $13/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Panama Red - 1g Preroll - Jenny's Pre-rolls | gram | $13 | $13/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Super Sour Diesel - 1g - Preroll - Jenny's J Pre-rolls | gram | $13 | $13/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Lemon Cherry Gelato - 1g Preroll - Jenny's Pre-rolls | gram | $13 | $13/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Pineapple Express - 1g Preroll - Jenny's Pre-rolls | gram | $13 | $13/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | North Bay Kush - 1g Preroll - Jenny's Pre-rolls | gram | $13 | $13/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Acai Mints Pre-Roll 2pk B Noble · Pre-rolls | each · 2-pack | $26 | $13/piece | Thrive Syracuse Cannabis Dispensary Syracuse · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | LILAC DIESEL 5 PACK OF 0.5G PREROLLS Nanticoke · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $34 | $13.60/g | FlynnStoned Cannabis North Syracuse Syracuse · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Godfather OG | Mini | 0.5g Revert · Pre-rolls | 1/2 g | $7 | $14/g | FlynnStoned Cannabis North Syracuse Syracuse · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Munchies | French Toast | Joint | 1g Munchies · Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Ghost Train Haze - 1g - 2pk - Preroll - Raven's View Genetics Pre-rolls | gram · 2-pack | $14 | $14/g | Dazed Cannabis – Syracuse Syracuse · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Syracuse pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Syracuse price: $14 per gram (middle of $12–$20).
- 100% of priced pre-rolls listings in Syracuse publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Syracuse price data: cheapest weed in Syracuse, cheap ounces, Syracuse flower price index, Syracuse deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.