Cheapest weed in Water Mill, NY
400 Water Mill menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in Water Mill
See all flower prices →Cheapest right now: Munch Kins - Blueberry Haze - Smalls - 28g (Ounce) at Hampton Premium Green — $135.49 ($4.84 per gram) · 207 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Munch Kins - Blueberry Haze - Smalls - 28g (Ounce) Flower | ounce | $135.49 | $4.84/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Ounce Packs (28g) -Peanut Butter Breath Smoke · Flower | ounce | $146.90 | $5.25/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Ounce Packs (28g) - Galactic Runtz Smoke · Flower | ounce | $146.90 | $5.25/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Ounce Packs (28g) - Gary Payton Smoke · Flower | ounce | $146.90 | $5.25/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Honest Pharm Co. - Double Runtz - 14g Flower (Half) Flower | half ounce | $79.10 | $5.65/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Good Green - Zacks Cake - 28g Jar (Ounce) Flower | ounce | $158.20 | $5.65/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pink Guava | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $90.40 | $6.46/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | High Falls Canna | G13 Genius | 14g High Falls Canna NY · Flower | half ounce | $90.40 | $6.46/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Water Mill
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: ERA GO | Pink Crush LTO at Hampton Premium Green — $21.75 ($21.75 per cartridge) · 193 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ERA GO | Pink Crush LTO PAX · Vape Pens | each | $21.75 | $21.75/piece | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Granddaddy Purple | Disposable | 6g Cannabals · Vape Pens | 6 g | $135.60 | $22.60/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Strawberry Cough | Disposable | 6g Cannabals · Vape Pens | 6 g | $135.60 | $22.60/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | rainbow sherbet | Disposable | 6g Cannabals · Vape Pens | 6 g | $135.60 | $22.60/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pineapple Express | Disposable | 6g Cannabals · Vape Pens | 6 g | $135.60 | $22.60/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Green Crack | Disposable | 6g Cannabals · Vape Pens | 6 g | $135.60 | $22.60/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | STIIIZY BAR STIIIZY · Vape Pens | each | $32.63 | $32.63/piece | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Mimosa | 510 Cartridge | 1g New York Honey · Vape Pens | gram | $33.90 | $33.90/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Water Mill flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Water Mill →Discounted items across Water Mill menus, newest first.
Best dispensaries in Water Mill →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.