Cheapest carts & vapes in Water Mill, NY
Cheapest right now: ERA GO | Pink Crush LTO at Hampton Premium Green — $21.75 ($21.75 per cartridge)
193 comparable vape pens listings at 1 Water Mill dispensaries · ranked per cartridge · updated Oct 2, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ERA GO | Pink Crush LTO PAX · Vape Pens | each | $21.75 | $21.75/piece | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Granddaddy Purple | Disposable | 6g Cannabals · Vape Pens | 6 g | $135.60 | $22.60/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Strawberry Cough | Disposable | 6g Cannabals · Vape Pens | 6 g | $135.60 | $22.60/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | rainbow sherbet | Disposable | 6g Cannabals · Vape Pens | 6 g | $135.60 | $22.60/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pineapple Express | Disposable | 6g Cannabals · Vape Pens | 6 g | $135.60 | $22.60/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Green Crack | Disposable | 6g Cannabals · Vape Pens | 6 g | $135.60 | $22.60/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | STIIIZY BAR STIIIZY · Vape Pens | each | $32.63 | $32.63/piece | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Mimosa | 510 Cartridge | 1g New York Honey · Vape Pens | gram | $33.90 | $33.90/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Blue Razz & Rainbow Beltz | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $73.45 | $36.73/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | NEW YORK HONEY | 1G | ALL-IN-ONE | BLUEBERRY MUFFIN New York Honey · Vape Pens | gram | $38.42$44.4214% off | $38.42/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | NEW YORK HONEY | 2G | AIO | APPLE BERRY New York Honey · Vape Pens | 2 g | $76.84 | $38.42/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | NEW YORK HONEY | 2G | AIO | BANANA RUNTZ New York Honey · Vape Pens | 2 g | $76.84 | $38.42/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | NEW YORK HONEY | 2G | AIO | KEY LIME PIE New York Honey · Vape Pens | 2 g | $76.84 | $38.42/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | 2G ROYAL PALM PREMIUM OIL ALL-IN-ONE - COOCHIE RUNTS Honey King · Vape Pens | 2 g | $78.99 | $39.49/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | 2G ROYAL PALM PREMIUM OIL ALL-IN-ONE - DURBAN POISON Honey King · Vape Pens | 2 g | $78.99 | $39.49/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | 2G ROYAL PALM PREMIUM OIL ALL-IN-ONE - WHITE WIDOW Honey King · Vape Pens | 2 g | $78.99 | $39.49/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Rainbow Sherbert | AIO Palm | Hybrid | 1.5g Jaunty · Vape Pens | 1.5 g | $62.15 | $41.43/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Northern Lights | AIO Palm | Indica | 1.5g Jaunty · Vape Pens | 1.5 g | $62.15 | $41.43/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Blackberry Kush | AIO Palm | Indica | 1.5g Jaunty · Vape Pens | 1.5 g | $62.15 | $41.43/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Blue Dream | AIO Palm | Hybrid | 1.5g Jaunty · Vape Pens | 1.5 g | $62.15 | $41.43/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Lemon Cherry Gelato | AIO Palm | Hybrid | 1.5g Jaunty · Vape Pens | 1.5 g | $62.15 | $41.43/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Mango Haze | AIO Palm | Sativa | 1.5g Jaunty · Vape Pens | 1.5 g | $62.15 | $41.43/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Alien OG | AIO Palm | Hybrid | 1.5g Jaunty · Vape Pens | 1.5 g | $62.15 | $41.43/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Sugar Cookie | AIO Palm | Hybrid | 1.5g Jaunty · Vape Pens | 1.5 g | $62.15 | $41.43/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | HONEY KING 1.1G ALL-IN-ONE - KING LOUIS XII Honey King · Vape Pens | 1.1 g | $46.33 | $42.12/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | HONEY KING 1.1G ALL-IN-ONE - ALIEN COOKIES Honey King · Vape Pens | 1.1 g | $46.33 | $42.12/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | HONEY KING 1.1G ALL-IN-ONE - JACK HERER Honey King · Vape Pens | 1.1 g | $46.33 | $42.12/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Frozen Paradise | AiroX Blade - Artisan Ice Series | 2g All-in-One Airo Brands · Vape Pens | 2 g | $84.75 | $42.38/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Frosted Dream | AiroX2 - Artisan Ice Series | 2g All-in-One Airo Brands · Vape Pens | 2 g · 2-pack | $84.75 | $42.38/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Mystical Melody | AiroX2 - Artisan Series | 2g All-in-One Airo Brands · Vape Pens | 2 g · 2-pack | $84.75 | $42.38/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | The Botanist | Og Kush | Disposable | 1g The Botanist · Vape Pens | gram | $42.38 | $42.38/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Vape Cartridge - CEREAL MILK 1G Live Resin Liquid Diamonds Pod STIIIZY · Vape Pens | gram | $44 | $44/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Vape Cartridge - BLUE DREAM 1G Original THC Pod - STIIIZY STIIIZY · Vape Pens | gram | $45.20 | $45.20/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Florist Farms | Northern Lights | Cartridge | 1g Florist Farms · Vape Pens | gram | $45.20 | $45.20/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Florist Farms | Pineapple Express | Cartridge | 1g Florist Farms · Vape Pens | gram | $45.20 | $45.20/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Florist Farms | Green Crack | Cartridge | 1g Florist Farms · Vape Pens | gram | $45.20 | $45.20/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | NEW YORK HONEY | 1G | AIO | BARRY WHITE New York Honey · Vape Pens | gram | $45.20 | $45.20/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | NEW YORK HONEY | 1G | AIO | GOLDEN TICKET New York Honey · Vape Pens | gram | $45.20 | $45.20/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Trainwreck | AiroX Blade - Liquid Diamond | 2g All-in-One Airo Brands · Vape Pens | 2 g | $90.40 | $45.20/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Tropical Super Boof | AiroX Blade - Liquid Diamond | 2g All-in-One Airo Brands · Vape Pens | 2 g | $90.40 | $45.20/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Water Mill vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Water Mill price: $56.50 per gram (middle of $41.43–$97.75).
- 100% of priced vape pens listings in Water Mill publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Water Mill price data: cheapest weed in Water Mill, cheap ounces, Water Mill flower price index, Water Mill deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.