Cheapest flower in Water Mill, NY
Cheapest right now: Munch Kins - Blueberry Haze - Smalls - 28g (Ounce) at Hampton Premium Green — $135.49 ($4.84 per gram)
207 comparable flower listings at 1 Water Mill dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Munch Kins - Blueberry Haze - Smalls - 28g (Ounce) Flower | ounce | $135.49 | $4.84/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Ounce Packs (28g) -Peanut Butter Breath Smoke · Flower | ounce | $146.90 | $5.25/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Ounce Packs (28g) - Galactic Runtz Smoke · Flower | ounce | $146.90 | $5.25/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Ounce Packs (28g) - Gary Payton Smoke · Flower | ounce | $146.90 | $5.25/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Honest Pharm Co. - Double Runtz - 14g Flower (Half) Flower | half ounce | $79.10 | $5.65/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Good Green - Zacks Cake - 28g Jar (Ounce) Flower | ounce | $158.20 | $5.65/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pink Guava | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $90.40 | $6.46/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | High Falls Canna | G13 Genius | 14g High Falls Canna NY · Flower | half ounce | $90.40 | $6.46/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Rolling Green - Modified Grape - 28g (Ounce) Flower Flower | ounce | $180.80 | $6.46/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Cheevo | Blue Taffeze | Big Buds | 28g Cheevo · Flower | ounce | $180.80 | $6.46/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Grocery - Cheese - 28g (Ounce) Flower Flower | ounce | $180.80 | $6.46/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Cheevo | Heir Heads | Big Buds | 28g Cheevo · Flower | ounce | $180.80 | $6.46/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Dank - Sunshine OG | Sungrown | 28g Flower (Ounce) Flower | ounce | $180.80 | $6.46/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Cheevo | Pinyatti | Big Buds | 28g Cheevo · Flower | ounce | $180.80 | $6.46/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Candy Gelato | Big Buds | 28g Cheevo · Flower | ounce | $180.80 | $6.46/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Lato Pop (H) & Cherry AK47 (S) - Duo Flower - 14g Flav · Flower | half ounce | $90.65 | $6.47/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Butterscotch Biscotti (H) & Sunset Sherbert (I) - Duo Flower - 14g Flav · Flower | half ounce | $90.65 | $6.47/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Miss Grass - All Times - Sunset Sherbert - 28g (Ounce) Flower Flower | ounce | $185.32 | $6.62/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Grocery - Lemon Thai - 14g (Half) Flower Flower | half ounce | $94.92 | $6.78/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Grocery - Motor Cake - 14g (Half) Flower Flower | half ounce | $94.92 | $6.78/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Grocery - American Melt - 14g (Half) Flower Flower | half ounce | $94.92 | $6.78/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Papas Herb - Orange Creamsicle - 14g (Half) Flower Flower | half ounce | $96.05 | $6.86/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Papas Herb - Cap Junky - 14g (Half) Flower Flower | half ounce | $96.05 | $6.86/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Papas Herb - Garlic Breath - 14g (Half) Flower Flower | half ounce | $96.05 | $6.86/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Papas Herb - Jet Fuel - 14g (Half) Flower Flower | half ounce | $96.05 | $6.86/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | To The Moon - Butterscotch Biscotti - Premium Smalls | 14G (Half) Flower | half ounce | $99.78 | $7.13/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | To The Moon - Cookies and Cream - Premium Smalls | 14G (Half) Flower | half ounce | $99.78 | $7.13/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | To The Moon - Caramel Cookies - Premium Smalls | 14G (Half) Flower | half ounce | $99.78 | $7.13/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | To The Moon | Chemdawg | Smalls | 14g To The Moon · Flower | half ounce | $99.78 | $7.13/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | RYTHM - Brownie Scout 28g RYTHM · Flower | ounce | $214.70 | $7.67/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Gogurtz | Big Buds | 28g RYTHM · Flower | ounce | $214.70 | $7.67/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Rythm - Scotch and Soda - 28g Jar (Ounce) Flower | ounce | $214.70 | $7.67/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Rythm - Cherry Maui Wowie - 28g Jar (Ounce) Flower | ounce | $214.70 | $7.67/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | GMO | Big Buds | 28g RYTHM · Flower | ounce | $214.70 | $7.67/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Honest Pharm Co. - Blue Lobster - 3.5g Flower (Eighth) Flower | eighth | $27.12 | $7.75/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Honest Pharm Co. - Blue Dream - 3.5g Flower (Eighth) Flower | eighth | $27.12 | $7.75/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Vanilla Cream | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $28.25 | $8.07/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Jelly Donutz | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $28.25 | $8.07/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Alpha Budz - Gorilla Rainbow - 3.5g (Eighth) Flower | eighth | $28.25 | $8.07/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Alpha Budz - Lemon AK - 3.5g (Eighth) Flower | eighth | $28.25 | $8.07/g | Hampton Premium Green Water Mill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Water Mill flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Water Mill price: $12.91 per gram (middle of $6.83–$17.31). That works out to about $45.19 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Water Mill publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Water Mill price data: cheapest weed in Water Mill, cheap ounces, Water Mill flower price index, Water Mill deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.