Cheapest concentrates in Bowling Green, OH
Cheapest right now: Riviera Creek | Kief | Chocolope (S) at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $20.50 ($20.50 per gram)
7 comparable concentrates listings at 1 Bowling Green dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Ohio city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Riviera Creek | Kief | Chocolope (S) Concentrates | gram | $20.50 | $20.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Certified Cultivators | RSO | Dayton's Delight x Glitter Bomb (I) Concentrates | gram | $35.50 | $35.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Riviera Creek | Ice Water Hash - Wild Cat Riviera Creek · Concentrates | 0.59 g | $23.50 | $39.83/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | POG | Solvent | Shatter | 1.18g Seed & Strain · Concentrates | 1.18 g | $50.50 | $42.80/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Verano | Reserve | Live Sugar | RBCC (I) Concentrates | 0.84 g | $50.50 | $60.12/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Verano Reserve | Purpentine | Solvent | Sugar Verano · Concentrates | 0.84 g | $50.50 | $60.12/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Orange Push Pop | RSO | 0.5g Avexia · Concentrates | 0.59 g | $55.50 | $94.07/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Bowling Green concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Bowling Green price: $42.80 per gram (middle of $29.50–$73.70). That works out to about $149.80 an eighth.
- 100% of priced concentrates listings in Bowling Green publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Bowling Green price data: cheapest weed in Bowling Green, cheap ounces, Bowling Green flower price index, Bowling Green deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.