Cheapest pre-rolls in Bowling Green, OH
Cheapest right now: Standard Wellness | The Solid | Preroll | Papaya Jelly Donuts (H) (17%) at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $12.50 ($12.50 per gram)
8 comparable pre-rolls listings at 1 Bowling Green dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Ohio city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Standard Wellness | The Solid | Preroll | Papaya Jelly Donuts (H) (17%) Pre-rolls | gram | $12.50 | $12.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Standard Wellness | The Standard | Preroll | Dawg Pound Kush (I) (18%) Pre-rolls | gram | $12.50 | $12.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | The Essence | Preroll | Funk Mountain (S) (21%) (5pk) Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $35.50 | $14.20/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Certified Cultivators | Preroll | Frozen Fusion (H) (20%) Pre-rolls | gram | $16.50 | $16.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Dogwalkers Sit Mini Pre Rolls (5pk) | Brownie Scout Dogwalkers · Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $30.50 | $17.43/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | GTI | Dogwalkers | Preroll | Scout Dawg OG (S) (27%) Pre-rolls | 3/4 g | $14.50 | $19.33/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | GTI | Dogwalkers | Preroll | Bananaconda (H) (18%) Pre-rolls | 3/4 g | $14.50 | $19.33/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Screamin OG Haze | Joint | 0.75g Dogwalkers · Pre-rolls | 3/4 g | $14.50 | $19.33/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Bowling Green pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Bowling Green price: $16.96 per gram (middle of $12.50–$19.33). That works out to about $59.36 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Bowling Green publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Bowling Green price data: cheapest weed in Bowling Green, cheap ounces, Bowling Green flower price index, Bowling Green deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.