Cheapest flower in Bowling Green, OH
Cheapest right now: Marquise | Ground | 28.3g at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $140.50 ($4.96 per gram)
190 comparable flower listings at 2 Bowling Green dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Ohio city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Marquise | Ground | 28.3g Later Days · Flower | 28.3 g | $140.50 | $4.96/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | GTI | &Shine | Smalls | Gelato Punch Cookies (H) (18%) Flower | 28.3 g | $160.50 | $5.67/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | King City Gardens | Smalls | Garlic Breath (I) (17.7%) | 1 Flower | 14.15 g | $80.50 | $5.69/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Green Diesel | Ground | 8.49g Seche · Flower | 8.49 g | $50.50 | $5.95/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | G-13 | Ground | 8.49g Seche · Flower | 8.49 g | $50.50 | $5.95/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | GTI | Good Green | Smalls | Cereal Milk (H) (19%) Flower | 28.3 g | $180.50 | $6.38/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Trulieve | R.O. | Flower | Cold Creek Kush (H) (22%) Flower | 28.3 g | $180.50 | $6.38/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | King City Gardens | Flower | Truffle T (S) (19.7%) | 1 Flower | 14.15 g | $90.50 | $6.40/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Savvy | Flower | Cedar Rush (S) (21%) Flower | 28.3 g | $181.50 | $6.41/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Savvy | Kosher Dawg | Smalls | 28.3g Savvy · Flower | 28.3 g | $181.50 | $6.41/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Savvy | Smalls | Strawberry Guava (I) (21.7%) Flower | 28.3 g | $181.50 | $6.41/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Savvy | Smalls | Berry Skunk Dawg (22.4%) (S) Flower | 28.3 g | $181.50 | $6.41/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Layered Cake - Bulk Flower Savvy · Flower | 28.3 g | $181.50 | $6.41/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Savvy | Flower | Funk Mountain (S) (22%) Flower | 28.3 g | $181.50 | $6.41/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Savvy | Smalls | Wedding Kush Mints (H) (19%) Flower | ounce | $181.50 | $6.48/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Firelands Scientific The Shrine Smalls 14.15g Hybrid Flower | 14.15 g | $92 | $6.50/g | Nectar Bowling Green · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Peach Dosi - 28.3g Flower Butterfly Effect - Grow Ohio · Flower | 28.3 g | $190 | $6.71/g | Nectar Bowling Green · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Gastronaut | Big Buds | 14.15g Flower | 14.15 g | $98 | $6.93/g | Nectar Bowling Green · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | The Solid Grandi Delight 14.15g Hybrid Flower Flower | 14.15 g | $99 | $7/g | Nectar Bowling Green · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Black Sheep | Grand Daddy Pie | Flower | 14.15G Black Sheep by Standard Wellness · Flower | 14.15 g | $99 | $7/g | Nectar Bowling Green · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | The Solid Lemon Orange 14.15g Sativa Flower Flower | 14.15 g | $99 | $7/g | Nectar Bowling Green · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Later Days Sherbetz Smalls 5.66g Flower Hybrid Flower | 5.66 g | $40 | $7.07/g | Nectar Bowling Green · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Later Days Smalls 5.66g-Marquise - Hybrid Flower | 5.66 g | $40 | $7.07/g | Nectar Bowling Green · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Strawfield Mint | Smalls | 5.66g Later Days · Flower | 5.66 g | $40 | $7.07/g | Nectar Bowling Green · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Modified Smoothie | Smalls | 14g Find · Flower | 14.15 g | $100 | $7.07/g | Nectar Bowling Green · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Dutton Dank | Big Buds | 14.15g Later Days · Flower | 14.15 g | $100 | $7.07/g | Nectar Bowling Green · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Cherry Flamingo | Big Buds | 14.15g Later Days · Flower | 14.15 g | $100 | $7.07/g | Nectar Bowling Green · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Grassroots - Novarine Smalls 14.15g Sativa Flower Flower | 14.15 g | $100 | $7.07/g | Nectar Bowling Green · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Grassroots - Peanut Butter Muffin Smalls 14.15g Sativa Flower Flower | 14.15 g | $100 | $7.07/g | Nectar Bowling Green · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Kynd GSC Hplant 14.15g Flower Hybrid Flower | 14.15 g | $100 | $7.07/g | Nectar Bowling Green · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Biscotti Cake | Smalls | 14.15g Grassroots · Flower | 14.15 g | $100 | $7.07/g | Nectar Bowling Green · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Apple Zoap Smalls - 14.15G - Flower Firelands Scientific · Flower | 14.15 g | $100 | $7.07/g | Nectar Bowling Green · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Orange Z | Smalls | 14g Find · Flower | 14.15 g | $100 | $7.07/g | Nectar Bowling Green · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | LGMO | Big Buds | 14.15g Later Days · Flower | 14.15 g | $100 | $7.07/g | Nectar Bowling Green · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | King City Gardens | Smalls | Dulce de Uva (H) (24%) | 1 Flower | 14.15 g | $100.50 | $7.10/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | GTI | Good Green | Smalls | Donut Trip (H) (24%) | 1 Flower | 14.15 g | $100.50 | $7.10/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Trulieve | R.O. | Flower | Cold Creek Kush (H) (18%) | 1 Flower | 14.15 g | $100.50 | $7.10/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | King City Gardens | Smalls | Hive 11 (I) (20%) | 1 Flower | 14.15 g | $100.50 | $7.10/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Animal Mint Cake | Smalls | 14g Find · Flower | 14.15 g | $100.50 | $7.10/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Bowling Green · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Firelands Scientific Gelatocane 14.15g Indica Flower | 14.15 g | $108 | $7.63/g | Nectar Bowling Green · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Bowling Green flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Bowling Green price: $10.15 per gram (middle of $7–$14.13). That works out to about $35.52 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Bowling Green publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Bowling Green price data: cheapest weed in Bowling Green, cheap ounces, Bowling Green flower price index, Bowling Green deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.