Cheapest flower in Dayton, OH
Cheapest right now: Neon Gem - (Indica Hybrid) at Pure Ohio Wellness — $15 ($5.30 per gram)
108 comparable flower listings at 1 Dayton dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Ohio city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Neon Gem - (Indica Hybrid) Flower | 2.83 g | $15 | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Tahoe Jack | Big Buds | 2.83g Flower | 2.83 g | $15$3152% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Tahoe Jack (S) Flower | 2.83 g | $15$1817% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sweet Zoap (Sativa Hybrid) Flower | 2.83 g | $15$1817% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | grape butterz | Big Buds | 2.83g Flower | 2.83 g | $15$1817% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sinmints (IH) Flower | 2.83 g | $15$3760% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Picante Palm | Big Buds | 2.83g Flower | 2.83 g | $15$3152% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Wonder Drop (Hybrid) Flower | 2.83 g | $15$1817% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Apple Cookies (Hybrid) Flower | 2.83 g | $15$1817% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | atf | Big Buds | 2.83g Flower | 2.83 g | $15$1817% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Battle Biscuit (Sativa Hybrid) Flower | 2.83 g | $15$1817% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Sour Cookiez | Big Buds | 2.83g Flower | 2.83 g | $15$1817% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Caveman (Indica) Flower | 2.83 g | $15$3152% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Mad River Kush | Big Buds | 2.83g Flower | 2.83 g | $15$3152% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Lunar Nibble (Sativa Hybrid) Flower | 2.83 g | $15$1817% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Donkey Diesel (Indica) Flower | 2.83 g | $15$1817% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | #72 | Big Buds | 2.83g Flower | 2.83 g | $15$3152% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Royal Runt (Indica-Hybrid) Flower | 2.83 g | $15$1817% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | lemon orange larry | Big Buds | 2.83g Flower | 2.83 g | $15 | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | trop c | Big Buds | 2.83g Flower | 2.83 g | $15$1817% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Trop C (Hybrid) Flower | 2.83 g | $15$1817% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | flex fuel | Big Buds | 2.83g Flower | 2.83 g | $15$1817% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | jesterz | Big Buds | 2.83g Flower | 2.83 g | $15 | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Jack Le'Pew | Big Buds | 2.83g Flower | 2.83 g | $15$3760% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Gypsy Suds (I) - 2.83g - LG Flower | 2.83 g | $15$3152% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | gem city funk | Big Buds | 2.83g Flower | 2.83 g | $15$3152% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Super R (Indica-Hybrid) Flower | 2.83 g | $15$1817% off | $5.30/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Nimbus Snacks (SH) - 14.15g - POW Flower | 14.15 g | $77$11030% off | $5.44/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Hiker's Blend (Sativa) - 1 Flower | 14.15 g | $77$11030% off | $5.44/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Double Stuffed (Sativa-Hybrid) - 1 Flower | 14.15 g | $77$11030% off | $5.44/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Jack-Gas (Indica) - 1 Flower | 14.15 g | $77$11030% off | $5.44/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Pinyatti (Sativa-Hybrid) - 1 Flower | 14.15 g | $77$11030% off | $5.44/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Sour Z (Sativa) - 1 Flower | 14.15 g | $77$11030% off | $5.44/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | E85- 14.15g Pure Ohio Wellness · Flower | 14.15 g | $77$11030% off | $5.44/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Alaskan Thunder Funk (Sativa) - 1 Flower | 14.15 g | $77$11030% off | $5.44/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Cromagnonman (Indica) - 1 Flower | 14.15 g | $84$12030% off | $5.94/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Lemon Lime Larry - 14.15g Pure Ohio Wellness · Flower | 14.15 g | $84$12030% off | $5.94/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Miracle Drip (Hybrid) - 1 Flower | 14.15 g | $84$12030% off | $5.94/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Royal Ramble (Indica-Hybrid) - 1 Flower | 14.15 g | $84$12030% off | $5.94/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Hell on Wheels (Indica-Hybrid) - 1 Flower | 14.15 g | $84$12030% off | $5.94/g | Pure Ohio Wellness Dayton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Dayton flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Dayton price: $8 per gram (middle of $5.30–$13.43). That works out to about $28 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Dayton publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Dayton price data: cheapest weed in Dayton, cheap ounces, Dayton flower price index, Dayton deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.