Cheapest flower in Springdale, OH
Cheapest right now: Later Days - Flower - Sherbetz Smalls (H) at Garden Club Dispensary — $40 ($7.07 per gram)
170 comparable flower listings at 1 Springdale dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Ohio city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Later Days - Flower - Sherbetz Smalls (H) Flower | 5.66 g | $40 | $7.07/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Melonade | Smalls | 5.66g Later Days · Flower | 5.66 g | $40 | $7.07/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Find. - Flower - Orange Z (S) 1 Flower | 14.15 g | $100 | $7.07/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Later Days - Flower - Empire Eclair (I) 1 Flower | 14.15 g | $100 | $7.07/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | LGMO | Big Buds | 14.15g Later Days · Flower | 14.15 g | $100 | $7.07/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Orange Z | Smalls | 14g Find · Flower | 14.15 g | $100 | $7.07/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Frosted Kush | Big Buds | 28.3g Seed & Strain · Flower | 28.3 g | $200 | $7.07/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Eden's Trees - Flower - Sunny Blossom (H) Flower | eighth | $24.80$3120% off | $7.09/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Eden's Trees - Flower - Wingsuit (H) Flower | eighth | $24.80$3120% off | $7.09/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | O' Dank - Flower - GG4 (H) Flower | eighth | $24.80$3120% off | $7.09/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | O' Dank - Flower - Gusher Mintz (I) Flower | eighth | $24.80$3120% off | $7.09/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Eden's Trees - Flower - Cadillac Rainbows (I) Flower | eighth | $24.80$3120% off | $7.09/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Eden's Trees - Flower - Gelato Cookies (H) Flower | eighth | $24.80$3120% off | $7.09/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | O' Dank - Flower - D Coast (H) Flower | eighth | $24.80$3120% off | $7.09/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | O' Dank - Flower - Sticky Pie (H) Flower | eighth | $24.80$3120% off | $7.09/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Good Green - Flower - Rose Gold Popcorn (H) Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Good Green - Flower - Velvet Glove Popcorn (I) Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Super Silver Pupil Smalls 1 - 14.15G - Flower Firelands Scientific · Flower | 14.15 g | $108 | $7.63/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | HillFire - Flower - Chocoholic (H) 1 Flower | 14.15 g | $108 | $7.63/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | HillFire - Flower - Papaya Dieseltang (H) 1 Flower | 14.15 g | $108 | $7.63/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Grassroots - Flower - Triple Mints Smalls (I) 1 Flower | 14.15 g | $110 | $7.77/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Zesty Garlic Cookies Small Buds - Dark Heart Collection Grassroots · Flower | 14.15 g | $110 | $7.77/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Grassroots - Flower - Titan Exp. Smalls (S) 1 Flower | 14.15 g | $110 | $7.77/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Grassroots - Flower - Blue Lobster Smalls (H) 1 Flower | 14.15 g | $110 | $7.77/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | The Botanist - Flower - Millionaire (S) 1 Flower | 14.15 g | $110 | $7.77/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | The Botanist - Flower - Fruit Punch (I) 1 Flower | 14.15 g | $110 | $7.77/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Rythm - Flower - Scout Dawg OG Popcorn (H) Flower | ounce | $220 | $7.86/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Thai Kush - 14.15g King City Gardens · Flower | 14.15 g | $115 | $8.13/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Seed & Strain - Flower - Thunder Sloth (I) 1 Flower | 14.15 g | $115 | $8.13/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Pink Burst | Big Buds | 14.15g Triple Seven · Flower | 14.15 g | $115 | $8.13/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Triple Seven - Flower - Super Lavender Butter (I) 1 Flower | 14.15 g | $115 | $8.13/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Triple Seven - Flower - Forbidden Fruitcake (H) 1 Flower | 14.15 g | $115 | $8.13/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Eden's Trees - Flower - Alien Mintz (H) Flower | eighth | $28.80$3620% off | $8.23/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | GP-20 Smalls - 14.15G - Flower Firelands Scientific · Flower | 14.15 g | $117 | $8.27/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Zesty Garlic Cookies Whole Flower - Dark Heart Collection Grassroots · Flower | 14.15 g | $120 | $8.48/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Grassroots - Flower - Titan Exp. (S) 1 Flower | 14.15 g | $120 | $8.48/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Firelands Scientific - Flower - Sour Papaya (H) 1 Flower | 14.15 g | $120 | $8.48/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Grassroots - Flower - Blue Lobster (H) 1 Flower | 14.15 g | $120 | $8.48/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Ancient Roots - Flower - RVR (H) Flower | half ounce | $120 | $8.57/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Later Days - Flower - SinMintZ (H) Flower | 2.83 g | $25 | $8.83/g | Garden Club Dispensary Springdale · ★ 3.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Springdale flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Springdale price: $10.60 per gram (middle of $7.58–$13.43). That works out to about $37.10 an eighth.
- 99.4% of priced flower listings in Springdale publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Springdale price data: cheapest weed in Springdale, cheap ounces, Springdale flower price index, Springdale deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.