Cheapest concentrates in Afton, OK
Cheapest right now: Cannaseur Scootin Baller Jar 28 Grams at Higher Health — $79.99 ($2.86 per gram)
75 comparable concentrates listings at 1 Afton dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cannaseur Scootin Baller Jar 28 Grams Concentrates | each | $79.99 | $2.86/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cannaseur Fossil Fuels Baller Jar 28 Grams Concentrates | each | $79.99 | $2.86/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Double Downs Super Gas Wax 28G Concentrates | each | $79.99 | $2.86/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Double Down Dabs Trump Runtz Wax Baller Jar 28 Grams Concentrates | each | $79.99 | $2.86/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Double Down Surf Ninja Wax 7G Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Double Down Super Gas Wax 7G Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Double Down Super Gas Wax 14G Concentrates | each | $50 | $3.57/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Double Down Surf Ninja Wax 14G Concentrates | each | $50 | $3.57/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Double Down Swamp Water Cured Resin 3.5G Concentrates | each | $14.99 | $4.28/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Mule Fuel | Solvent | 3.5g Concentrates | each | $14.99 | $4.28/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Double Down Super Gas Wax 3.5G Concentrates | each · 3-pack | $14.99 | $4.28/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Double Down Surf Ninja Wax 3.5G Concentrates | each · 3-pack | $14.99 | $4.28/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Studio 54 | Solvent | 3.5g Concentrates | each | $14.99 | $4.28/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Double Down Oklahoma Sunset Crumble 3.5G Concentrates | each | $14.99 | $4.28/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Double down Peanut Butter Pie Wax 3.5G Concentrates | each · 3-pack | $14.99 | $4.28/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Pink Pelligrino | Solvent | 3.5g Concentrates | each | $14.99 | $4.28/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Fancy Funk | Solvent | Badder | 1g Concentrates | each | $5.99 | $5.99/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Dancehall | Solvent | Badder | 1g Concentrates | each | $5.99 | $5.99/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Dayglow | Solvent | 1g Concentrates | each | $5.99 | $5.99/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Disco Fever | Solvent | 1g Concentrates | each | $5.99 | $5.99/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Studio 54 | Solvent | 1g Concentrates | each | $5.99 | $5.99/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Sooner Glue Meat Breath Cured Resin 1g Concentrates | each | $5.99 | $5.99/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | each | $5.99 | $5.99/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Sesh Confidential Neon Lights Budder 1G Concentrates | each | $5.99 | $5.99/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Pink Pelligrino | Solvent | 1g Concentrates | each | $5.99 | $5.99/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Peach Daiquiri | Solvent | 1g Concentrates | each | $5.99 | $5.99/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Octane Frost | Solvent | 1g Concentrates | each | $5.99 | $5.99/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Mule Fuel | Solvent | 1g Concentrates | each | $5.99 | $5.99/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Lilac Sunrise | Solvent | 1g Concentrates | each | $5.99 | $5.99/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Jahlato | Solvent | Badder | 1g Concentrates | each | $5.99 | $5.99/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Hoochie Coochie | Solvent | Badder | 1g Concentrates | each | $5.99 | $5.99/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Godfather OG | Solvent | 1g Concentrates | each | $5.99 | $5.99/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Gizmo | Solvent | Badder | 1g Concentrates | each | $5.99 | $5.99/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Candy Panties | Solvent | 1g Concentrates | each | $5.99 | $5.99/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Candy Shop | Solvent | 1g Concentrates | each | $5.99 | $5.99/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Stripper Glitter | Solvent | 1g Concentrates | each | $5.99 | $5.99/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Daily Grape | Solvent | Badder | 1g Concentrates | each | $5.99 | $5.99/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Juicemane Picasso End of Day Indica Concentrate 1 Gram Concentrates | each | $8 | $8/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Juicemane Picasso Lumpy Space Princess Concentrate 1 Gram Concentrates | each | $8 | $8/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Juicemane Picasso Divinity Indica Concentrate 1 Gram Concentrates | each | $8 | $8/g | Higher Health Afton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Afton concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Afton price: $8 per gram (middle of $3.86–$11.99). That works out to about $28 an eighth.
- 98.7% of priced concentrates listings in Afton publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Afton price data: cheapest weed in Afton, cheap ounces, Afton flower price index, Afton deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.